За прическите на момиченцата

  • 10 031
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 760
Харесвам момиченца с дълги коси и нямам намерение да ги подстригвам, ако ще да е 40 гр  Crossing Arms
И аз съм на това мнение. Но като гледам щерката от сега се потиииииииии... Ще видим. Може да спи на плитка   Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
Идеи за прически на момиченца.
Пускала съм ги и друг път

Да, спомням си. Доста прически сме заимствали от тези.  Grinning

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Наталия винаги е била с дълга коса. Не я подстригвам специално за лятото. Обикновено косата й е почти до кръста. Не си я представям с къса коса изобщо. Винаги е вързана обаче. С пусната коса може да я види човек само преди лягане. Наскоро реших, че искам малко да си почине косата и я заведох на фризьор. Подстригаха я на пластове, като най-късото й е до раменете, а на гърба е някъде по средата. Ами, тя ми се струва без коса почти. Всички казват, че така е чудесна, но на мен ми е криво всеки път като я погледна. Сега съм решила цяло лято да я оставя и чак след морето да й подрежем връхчетата. През лятото пак ще си е все с прибрана коса. Но като спи задължително й я пускам. Не я оставям да спи стегната или вързана. Но да я подстрижа късо - абсурд!

# 33
  • Мнения: 2 818
Благодаря ви за отговорите Hug
Реших да не я подстригвам. Вчера накупих още джунджурийки за коса, че много бързо се губят и ще я връзвам. За през нощта тя не ми дава да я връзвам, но пък преди няколко дни "порасна" Wink и решихме да спи вече на голямото легло, където естествено е по-хладно.

Arwen Undomyel, благодаря за идеите, ще се възползвам, особено от едната  Sunglasses Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 39 771
Идеи за прически на момиченца.
Пускала съм ги и друг път
Спомням си темата Simple Smile
Дияна в момента сама не дава да я подстригвам. И тържествено обеща, че сама няма никога повече да го прави Simple Smile
бритона й е къс, и има моята форма  #Cussing out Ако знам, че въртели и "лизнато" се оправя с бръснене... но кой ли заблуждавам.

# 35
  • софия
  • Мнения: 4 985
Цитат
moita shterka beshe s kosa do pod krusta do predi dve sedmici.gusta i kudrava na masuri kosa.Nikoga niama da ia otreja dokato tia v niakoi puberski moment ne reshi che iska,kato ya kupia i kosata i stiga do pod dupeto.podstrigah ia uj samo s okol10 santima ,a tia kato se navi i sega e malko pod sredata na grubcheto   ama gusta gustaaaaaa.
tolkova mnogo i haresvam kosata che samo smeniame pricheski.........
моята щерка беше с коса до под кръста до преди две седмици.гъста и къдрава на масури коса.Никога няма да я отрежа докато тя в някои пуберски момент не реши че иска,като я купя и косата и стига до под дупето.подстригах я уж само с okol10 сантима ,а тя като се нави и сега е малко под средата на гръбчето   ама гъста гъстаааааа.
толкова много и харесвам косата че само сменяме прически.........

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 12:41 от Ellypr

# 36
  • Мнения: 11 315
тази е страхотна. Ако някой може да даде инструкции...моля,моля, моля  bouquet
Не е трудно, но иска малко търпение и сръчни пръсти.
Почва се от едната страна на главата. Най-горе се взема малък кичур, разделя се на две и се заплита. Кичура, който идва отдолу, захваща малко от свободната коса и се заплита отгоре, така другия е вече отдолу и той хваща част от свободната коса и така се повтаря до долу. Накрая се слага ластичка и се продължава другата страна. Може да се направи малко кокче, плитка или просто да виси на опашка.

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз някак така си го представих.
Благодаря  bouquet

# 38
  • Мнения: 11 315
И аз някак така си го представих.
Благодаря  bouquet
Аз сега намерих старата тема - там съм го описала май по-добре
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34711.0

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Още по-благодаря  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 8 505
Моята е с къса коса-до под ушите.Но следващото лято...не ми се иска да и режа косата.

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дайте идеи, моля ви, за къдрава на букли, ама като ресори коса! благодаря!

# 42
  • Мнения: 1 283
Arwen Undomyel,много са ти сладки дечковците! Heart Eyes И младежа е с фешън прическа! Grinning

Моята рошла не става за тези прически още,пък и много сложни ми се струват за левите ми  ръчици! Crazy

# 43
  • Мнения: 712
Аз имам момче, но гледам мадамите около нас. Почти всичките са на опашки или на плитки.

# 44
  • Мнения: 11 315
Arwen Undomyel,много са ти сладки дечковците! Heart Eyes И младежа е с фешън прическа! Grinning

Моята рошла не става за тези прически още,пък и много сложни ми се струват за левите ми  ръчици! Crazy
Като ти гледам рошлата на снимката, доста би могла да я разкрасиш - позлвай малки ластички и я навърши с поне 10тина или и наслагай малки щипчици, стига да ги търпи на главата си. Ама голяма сладурана е станала, да знаеш, че и за снаха става Wink
Ако Холи стои мирна, можеш да пробваш - веднъж, дваж обаче на мръсна косичка. Тогава не се изплъзва толкова лесно от пръстите и можеш да тренираш. Аз лично самата срещам затруднения, когато трябва да сплитам чистата коса на Мирел - хлъзгава, колкото си искаш. Хем с тънък косъм, хем не много гъста. Инат и упражнения му е майката на прическите.

Общи условия

Активация на акаунт