За прическите на момиченцата

  • 10 030
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 505
ами тъй като сме с къдрава и дълга до средата на гръбчето коса... я носим предимно на опашка...че и дума не дава да я подстрижа... а пък и расте много бавно...та сега водим преговори да я СПЛЕТЕМ НА МАЛКИ НЕГЪРСКИ ПЛИТЧИЦи...само дето ще трябва да издържи половин ден на фризьорския стол... което ума не ми го побира как ще стане... newsm78

# 46
  • Мнения: 670
И с къса коса се поти, така че не смятам да подстригвам.

# 47
  • Мнения: 1 283
Arwen Undomyel ,точно от малките ластички ползвам,но не за разкрасяване,а да й прибера косата,защото много й пречи,а и вече стана топло.Правя по няколко малки опашчици,в зависимост колко ми даде да й направя! ooooh! Така като я гледаш мислиш ли,че ще стои мирна!? Crazy А косата как да я изчакам да стане мръсна като всяка вечер я мия. Tired Кажете ми как да я изкъпя без да й намокря косата?После я гоня из цялата къща да я суша,а тя пищи до небето!...добре,че кабела е дълъг! Rolling Eyes Правила съм ето тези прически! Wink

Сутрин отива с прическа на градина и следобед си я прибирам като разплетена дамаджана в главата и набързо й връзвам две опашлета!Учителката ми казва да не я връзвам,че си сваля ластичките заедно с коса и ги лапа! ooooh! Сутринта опитах да й направя от прическата с опашчиците хванати една след друга и стана готино,но я бях заклещила между краката си да не мърда! hahaha Докато стигнем до градината прическата беше развалена! Tired

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Голямата сравнително скоро я подстригахме. Сега е на къса черта, с бретон.

# 49
  • Мнения: 11 315
Толкова е сладка. Мисля, че е още малка да седи мирна и да търпи. Моята на тая възраст също гледаше веднага да ги издърпа, да се оскубе и да ги налапа.
Вечер като я къпеш, не и слагай шампоан, просто я изполивай. Няма начин да не се намокри. С душ , без душ, с вана, без вана - все е мокра.
След това практикувам номера - увиване в хавлия, завиване под одеалото за малко и чета някаква кратичка история с претекста да си почине от банята. След това обличам пижамата и я пускам да тича. В момента водя подобна на твоята борба с малкия

Общи условия

Активация на акаунт