каква литература четете по време на бремеността?

  • 1 618
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
бг-мамма и една книга на д-р Спок !

# 16
  • Мнения: 1 006
Бг Мамма и Д-р Спок.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 317
  Аз имам 1 книга в 2 части "Моята бременност" и "Поддържане на форма преди и слез раждане"-мисля,че бяха белгийски авторите,не се сещам имената;на д-р Спок,но....
  основно и предимно чета и се информирам от bg-mamma  bouquet
Peace

# 18
  • Мнения: 3 042
И двата пъти, когато бях бременна четях "Аз съм бременна"  на Мари Клод Дьолае.

Нямах нет и не съм могла да си чета в  bg-mamma Cry, а тук наистина има много полезна информация. Peace

# 19
  • Мнения: 2 035
И аз чета БГ Мама + "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае  Wink

# 20
  • Мнения: 683
Лоранс Перну, в две чести- "Аз чакам дете" - страхотна книга, информира, успокоява, и е лесна за разбиране, научаваш каквото ти трябва и нищо излишно. Втората част - "Аз възпитавам детето" е като настолна след като се роди бебешока - каквото ти потрябва - отваряш, намираш, прочиташ... и д-р Спок.
Но толкова много информация за каквото се сетиш май намирам само тук  newsm78 Бг Мамма и някои друг сайт, друго не ти трябва. Peace

# 21
  • Мнения: 1 033
С голямата - нямах интернет и четох Лоранс Перну, сега с малечко - само в нета, и предимно тук Simple Smile
И както е казала Мъни - информираността няма нищо общо със суеверието Simple Smile
Лека бременност Grinning

# 22
  • Мнения: 5 299
Щом имаШ нет е срамота да не четеШ бг_мама(ей каква реклама направих) Mr. Green Аз тогава оЩе не бях открила този форум, ама се подвизавах в Биберона Grinning СъЩ препрочетох едно мини книжле на др. Спок

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881


имам и една книга на мари-клод дьолае, но е захвърлена някъде по рафтовете
Книгата,ако е "Аз съм бременна"(понеже не се сещам за името на авторката,но мисля че беше нещо подобно)съветвам те да си я намериш.Има всичко,написана е лесно за възприемане,обеснено е кое,как и защо се случва.Можеш лесно да следиш бременноста си по нея,а не всяко нещо да те шашка и ще виждаш приблизително как се развива бебо всяка седмица и прочее.За после май наистина само бг-мама ще ти стига.  Hug

И аз съм с тази книжка, "Аз съм бременна" на Мари Клод Дьолае. Форума също ми помага, но колкото повече съм информирана, толкова повече фобии ме гонят, че ще ми се случи нещо. Гледам да не задълбавам много. Именно по тази причина не гледам и предаването по БТВ, "Такъв е животът". Веднъж го гледах и кошмари сънувах после няколко дена с преждевременно раждане и не знам си още какви глупости. Липсата на информация не е хубаво нещо, но и прекалената информация натоварва, това е лично мое мнение.

# 24
  • Мнения: 619
аз четох само за бременни в началото,започнах да чета за бебето като станах 8 месец(не от суеверие),но е било добре да започна от по-рано.има много неща,които е добре да се знаят предварително...

# 25
  • Мнения: 1 181
четях списания - 9 месеца, моето бебе, книги - д-р Спок, Лоранс Перну и сайта и форума на бг-мама

# 26
  • Мнения: 11 545
Няма да е зле още от сега да четеш  освен за бременността но и за бебето,защото след раждането няма да имаш това време.Аз освен четиво за бременни и за деца,четях и криминални романи smile3530мно-о-ого ги обичам. Laughing

# 27
  • Мнения: 1 259
Бг мамма и Биберон Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 478
Докато бях бременна, че и след това бях абонирана за сп.'9 месеца' и четях поредицата от книги ''Моето бебе''- на Анн Бакюс

# 29
  • Мнения: 781
Само бг-мамма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт