Отговори
# 45
  • Мнения: 6 472
Носим ги почти след всяка разходка. Таткото по- често. Аз от време на време качвам дребната, но е по- изключение.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм носила Светлин така не повече от 2-3 пъти, а баща му 10-на. Не ни е някакси традиция. А защо не? newsm78

# 47
  • Мнения: 798
Когато сме на разходка и Ники се измори следва кон4е на врата на тати. Аз не мога, той тежи много. Доверявам се на баща му само, не се притеснявам 4е ще го изтърве, взела съм си силен мъж Grinning

# 48
  • Мнения: 5 299
Най_често мъжа ми я слага ''на конче'', а понякога и аз. Викториа си умира от кеф Mr. Green

# 49
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Баща му го носи, на мен не ми се е случвало (само на главата не ми се е катерил още...). Много помага, когато започне да се лигави и мята и не иска да върви и т.н. Обаче здраво му държи ръчичките, до сега не сме имали произшествия, пу, пу, пу...

# 50
  • Мнения: 811
пробвали сме няколко пъти ама не се кефи и добре,че е така защото тежи 18 кг Mr. Green а ние и двамата сме слаботелесни Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз не я нося, но таткото я носи понякога. Незнам защо, но тя не обича, явно я е страх от височината. Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Докато можех, носех. Сега 20-те кила баща й си ги слага на раменете Grinning

# 53
  • Мнения: 22 924
Нося го,няма как да му обясня,че тежи 19,500 кг и аз едвам ходя под него.Кара ме даже да го нося на ръце до градината,иначе реве като магаре,държи ме за краката и не мога да ходя. Confused

# 54
  • София
  • Мнения: 607
Баща му и вуйчо му го носят. Аз - не, защото ми тежи. Честно казано не ме е страх, нали го държат мъжете.

# 55
  • Мнения: 656
Аз не я нося, защото вече ми тежи, но това е приоритет на баща й.
Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 726
Жожо обожава баща му да го носи така и страхотно се забавлява.

# 57
  • Мнения: 8 505
Да.Много обича.

# 58
  • Мнения: 712
Да, но за малко, че тежи 15 кг и ми е трудно да го крепя дълго време. Използвам баща му, когато е в наличност. Той нали е силен, може да го понесе.

Общи условия

Активация на акаунт