КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 541
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
По пързалката сме. Така ми изглежда. Здраве да е.

# 256
  • София
  • Мнения: 4 177
Добре дошъл Дъга.
подкрепям казаното от Хули.

# 257
  • София
  • Мнения: 5 074
По пързалката сме. Така ми изглежда. Здраве да е.

Ич да не ти пука. Не ни е за първи път  Joy Joy Joy

# 258
  • Мнения: 18 541
Не  знам ,щом се заблудих,че  е жена,дано не греша.
Един път имах такъв случай ,жена да се представя за мъж,признавам,че ме заблуди,направо ме извози.Поне за дълго време ,после се разбра.Не  съжалявам за  екшъна.Играеше ми се още на гатанки.
Няма лошо,щом ще се жени човека и моми имаме ,може да го харесаме за зет.Макар сегашните  млади да се разболяват при периспектива  за среща.

# 259
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3532 smile3532 smile3532
Борянчеееее, няма как да не разхиля на твоя пост.

# 260
  • София
  • Мнения: 1 740
Ихаааа! Честитооооо! Да ви е честито юначето! Да е живо и здраво! Да папка и спинка,да стане голям,силен и умен мъж! Да е късметлия!

  За щастливата баба-пълна кошница с цветя.
 

    Джили,бързо възстановяване на Андон.Вярвам,че всичко ще бъде добре.
    Фури,представям си как строяваш Фенчо.Смее ли да не слуша!
    Пипилота,минах тази трагедия-запушен канал с бебешки мокри кърпи. Намерих фирма ,която ме спаси за 300лв.Но беше запушен и външния канал до шахтата.Съчувствам ти.
    Дъга,ти днес ли се регистрира? И защо избра да пишеш при бабите?Нещо,не си го дообмислил.не вярвам,че можем да сме ти полезни.Ако е за майтап,става.

# 261
  • София
  • Мнения: 16 025
Иха, честито!
Да е жив и здрав бебчо, да спи и яде по много, да расте и да ви радва!
Фури, дръж Фенчо изкъсо - да си прави упражненията. Нали ще имаме срещи, за къде без него?
Как е Ели, нищо не споменаваш?
Добре дошъл, Дъга!
Май ще има и професионална подгрупа на стоматолозите в темата.
Няма лошо, споделяме и си помагаме.
Джили, всичко ще бъде на ред - казах!
Яжке, не сецвай потребителя - ами при бабите естествено. Нали имат богат жизнен опит, имат и сгодни дъщери и внучки. А пък и помагат на добри кандидат-другарчета.
Друго да питам - имате ли поражения от вятъра в събота следобяд?
Защото за малко щяхте да останете без мене.
Прибирам се от зей пазара и точно пред блока като духна вятъра направо ме метна напред.
Едвам се задържах да не падна, хванах се за някакъв пътен знак на улицата.
А съседка до мене се мъчеше да паркира бус Мерцедес. Тя се намества на мястото си, вятъра я бута напред.
Близо 10  мин. се борихме с природата двете.
А пък после Скъпия ми се подиграва - лека жена съм била, едвам съм се спасила, зян съм щяла да стана.
Ама ха, ай гиди сопа!
Вчера ходих на летището да взема нещо, изпратено от Ани - и там екшън.
На заминаващи семейство с куче в специална клетка. Добичето лае, скимти, реве и собственика реши да го извади и да го гушне.
Леле как за секунди драсна и избяга от кутията при отварянето. Обикаля Т2, собственика след него. Затвориха автоматичните врати за да не избяга навън.
След дълго преследване го хванаха близо до машината за опаковане на куфари.  През това време влизащите и излизащите си чакаха кротко.

# 262
  • София
  • Мнения: 8 375
Привет по вечерно време! Как сте красавици? Нещо много миролюбиво сте настроени, много сте станали гостоприемни. Брей, ти да видиш...Я се стегнете амазонки! Хич не ви приляга, да се давате толкова лесно, па макар и на новорегистриран зъболекар. Я си спомнете и други случаи в които към сплотената ни група се прицънцурваше някой Готин и не толкова готин дядо и внасяше смут и напрежение в наш'то женско обкръжение. И понеже ЯНКА ми хвърли ръкавица ще си кажа точно какво мисля.
Абревиатурата КГБ означава КЛУБ НА ГОТИНИТЕ БАБИ. Създаден преди 10 години, да се събираме, да си обменяме рецепти за чорби и плетки, да си споделяме туй онуй за внучета и кучета и за вся остальная сволоч. Mr. Green
10 години сме отстоявали това наше си женско царство, та сега ли ще се предадем?
На любезно питане, любезен отговор ще дам.
Уважаеми, уважаемо от неженски пол, извинявай, но няма да те посрещна с  welcome. Мисля, че мястото ти не е при нас. Не бих искала да си променяме славното название КГБ, дори и заради зъболекар!
Красавици амазонки, прегръщам ви и отивам да се позанимавам със Социалните класи, като фактор за индивидуални различия. Simple Smile
На вас спокойни сънища, дано зъболекари не ви мътят главите Wink

# 263
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Олеее , голЕма греЖка то било от неженски пол. Simple Smile Simple Smile
Голяма пъртенка ми се струва , но интернета е за всеки. Това не е затворена група ,
всеки може да се подслони където иска. Simple Smile Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1 334
Добро утро ! Ведър слънчев спорен ден ви пожелавам !


Благодаря на всички от сърце за поздравленията и пожеланията за моя внук . Дано се сбъднат.

Вчера ходихме да го видим. Сладко малко човече. Нали си е наше , все ни се струваше , че е голямо , всичко разбира и ни се усмихва.А то е само на два дни. Честно казано доста неща съм позабравила от времето , когато се раждаха моите деца. Само имам едно усещане за спокойствие. Нямам спомен да са плакали /??/

Джили , пожелавам на ТМ бързо и лесно да минава всичко.

# 265
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро!  bouquet
Да видите , че и аз мога да ставам рано. Simple Smile  (с един час съм назад от Бг)
Даже и кафето си изпих с комшийката.  Crazy
Хубав ден , момичета!  bouquet


# 266
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Писах, писах и ...отиде в небитието #2gunfire
Хайде пак добро утро.
На вън грее слънчице, но май е доста студено. След двете кафета на Иха и Жабка предлагам и чайче:

               

 А аз ще продължа да си пия от кафенцето и да си гледам "Войната на Войл" hahaha

# 267
  • София
  • Мнения: 2 672

Добутро и от мен!

Ихичка, бебокът си е сладък със сигурност - с тези прекрасни размери е оформено човече, а и като знаем генетичния материал.  Heart Eyes

Днес съм станала рано, вече сготвих и чакам младежът да дойде, че утре започва училище. Смяната е следобедна - не ми е любима на мен, ама какмо да се прави. Важното е, че иде пролет и след нея дългоочакваното лято. А тогава- какъв живот!  hahaha

Фури, абсолютно си права за пързалката!  Wink Ама, както казва Хули, играли сме го вече.  hahaha

Да сте весели и усмихнати днес. Нали не забравихте да си вземете  лъжичката майната му!


Със здраве...

От мен за вас.  Heart Eyes



ДАМЯН ДАМЯНОВ

МНОГОТОЧИЕ...

Многоточие...
Обичам този знак.
Макар неважен, макар неясен...
Скъсан... Просто малко...
Човекът нещо искал е да каже...
Но... изведнъж се сетил... Премълчал го...
...Защо - не знаеш... Скъсаната нишка останала.
А той самият - де го?
Три точици... Прекъсната въздишка...
Единствен спомен... Някому... От него...

# 268
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 776
Добро утро и от мене!
Прекрасен и с много късмет  да е пълен денят ви!



# 269
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добър ден!
Ихичка, ЧЕСТИТО!Да расте здрав малкия Деян,да спинка,папка и порасне голям разумен и успешен!
Джли,прегръдки,само радости занапред.
Фуру смях се на закачката на Яжка,ама и аз така си мисля.Няма къде да отиде,ще прави упражнения.
На мен децата ми донесоха степер.Раздвижвам ръце,крака и кръст.Обещах да го ползвам всеки ден.
Донесоха си и дом.любимец-морско свинче да го гледам до лятото.Но то взе,че се изпика на родопското ми одяло.Казах,че не го искам и го качих обратно в колата на тръгване.
Щях да тръгна и аз за Бургас да правя пълни изследвания за всичко,но ММ вдигна температура и отлагам за по късно.
Друго около мен едно и също-ежедневие.

Общи условия

Активация на акаунт