Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 744
  • 896
  •   1
Отговори
# 255
  • На север
  • Мнения: 1 377
SweetAngel, благодаря за коментара. Да разбирам че за няколко неща от този сайт няма смисъл да се търси превозвачи с адрес в Англия? Едва ли техните цени за превоз са по-евтини от 22 лв, каквато е цената в сайта на George за доставка до България. А над коя сума се слага мито?

# 256
  • Мнения: 4 066
Разбираш грешно. Превозвача взима 2 лв на кг. Т.е ако си поръчал 5-6 дрешки, те ще тежат 1-2кг и ше платиш 5 лв доставка. Прочети линковете, които ти бяха дали. Мито при покупки в ЕС не се дължи. Англия все още е в ЕС.

# 257
  • Мнения: 307
Здравейте, някой да знае каква е номерацията на детските обувки?

# 258
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Здравейте, някой да знае каква е номерацията на детските обувки?

Има си Size Guide до цената на всеки модел обувки

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 09:53 от morgana07

# 259
  • Мнения: 307
Здравейте, някой да знае каква е номерацията на детските обувки?

Има си Size Guide до цената на всеки модел обувки

Ами за да питам, значи има нещо. А проблемът е, че като цъкна и не ми излиза нищо. Пробвах през различни  браузъри, не става. Ако някой може да ми скрийншотне, ще съм благодарна!

# 260
# 261
  • Мнения: 307
Благодаря много! Simple Smile

# 262
  • Мнения: 2 371
Здравейте, отговарят ли си на размера панталончетата и клинчета? Бебето ми е на 8м, 72см и 10 кг. Сега носи летни дрехи от Джордж 6-9, но бодитата с къс ръкав са му 9-12. Чудя се за зимата 12-18 или 18-24 да взема.

# 263
  • Мнения: 12 438
Здравейте. Харесала съм си два броя тениски (комплект) и две бели ризки от ученическото облекло + зимно яке. С намаленията цената ми излиза около 50-51лв. Тъй като досега само от Емаг съм поръчвала, а АЕ ми е на минимума имам чуденки:
- каква крайна цена да очаквам? Предполагам, че с якето пратката ще е около 1-1,5кг
- за колко дена пристига поръчката, за да мога да планирам времето и да я посрещна (ще ходим и на почивка)

# 264
  • Мнения: 628
Здравейте, отговарят ли си на размера панталончетата и клинчета? Бебето ми е на 8м, 72см и 10 кг. Сега носи летни дрехи от Джордж 6-9, но бодитата с къс ръкав са му 9-12. Чудя се за зимата 12-18 или 18-24 да взема.
Аз бих заложила на по-големият размер - разликата от номер до номер не е много, но винаги една голяма дреха има шанс да бъде носена в по-късен етап, отколкото малката, която ще си седи в гардероба. Simple Smile

Здравейте. Харесала съм си два броя тениски (комплект) и две бели ризки от ученическото облекло + зимно яке. С намаленията цената ми излиза около 50-51лв. Тъй като досега само от Емаг съм поръчвала, а АЕ ми е на минимума имам чуденки:
- каква крайна цена да очаквам? Предполагам, че с якето пратката ще е около 1-1,5кг
- за колко дена пристига поръчката, за да мога да планирам времето и да я посрещна (ще ходим и на почивка)
Каквото сложите в кошницата, на ТОТАЛ ще видите крайната цена на артикулите. В добавка слагате 2,95 лири за доставка (ако ще ползвате английски адрес на доставка, т.е. услугите на фирма-превозвач) + около 5 лв. доставка от Англия до България (ако ползвате фирма-превозвач!!!).
Ако ще ползвате директна доставка до България, освен сумата на ТОТАЛ после ще имате още такси и таксички, които не знам конкретно колко са (по-назад се споменава сума от 22 лв, а някъде мярнах и 45 лв). Затова бих заложила на доставка чрез фирма-превозвач. Аз винаги така пазарувам от Джордж и до сега най-голямата сума за доставка до БГ с фирма-посредник, която съм плащала, е било 18 лв., но бях поръчала стока за близо 300 лири (2 чувала дрехи бяха) Wink Във вашият случай пратката няма да е по-тежка от 1-2 кг (т.е. 2-4 лв.) и със сигурност си заслужава този начин на доставка, отколкото директно до БГ.
А относно сроковете на доставка - зависи кой начин ще изберете, кой посредник или куриер... Конкретно мога да споделя с моя посредник как седят нещата: от Джордж изпращат поръчката в срок от 3-5 раб.дни до лондонския адрес на превозвача ми (Габиели). Габиелито имат по 2 курса седмично (имат обявен график на сайта си с конкретни дати) и зависи за кой курс ще се 'класира' колета ми, но при всички положения и при нормални обстоятелства курсът Англия-България трае 1 седмица. Докато обработят камиона са им нужни ден-два, та в общи линии грубо от поръчката до пристигане на стоката при мен най-краткия срок е 2 седмици, по-бавният вариант - 3 седмици.

# 265
  • Мнения: 12 438
Много благодаря за отговора.

# 266
  • Мнения: 42
Здравейте
Значи нацъках някои нещица от George с доставка до БГ и ми дава освен 20 и няколко лв доставка още 20 и няколко лв. такси......някакви идей???
С две думи дрехи за 100лв. За 50 лв. ще ми ги доставят
Благодаря

# 267
  • София
  • Мнения: 23 190
пълно е с "идей" в темата.
най-често ползваната е превозвач.
ГГБГ, Габиели, Габко и още не знам колко такива.

# 268
  • Мнения: 298
Здтавейте,  коя фирма превозвач бихте ми препоръчали, вие, коя ползвате за да е по-изгодно? Благодаря!

# 269
  • Мнения: 5 604
Потърси в подфорума темата за превозвачите. Избери си коя е най удобна  за теб. Попитай там дали са доволни хората. 😀

Общи условия

Активация на акаунт