Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 793
  • 896
  •   1
Отговори
# 510
  • при моите любими
  • Мнения: 2 564
Парки не съм купувала, но като цяло връхните им дрехи не са много дебели. Зимата там, не е като по нашите ширини. Това което съм взимала е било хубаво, но аз забележки към марката нямам.

# 511
  • Мнения: X
Имат и дебели връхни дрехи, аз съм купувала, но много отдавна (преди 5 години). Честно казано не бях очарована - якето беше тежко и неудобно за детето (тогава на 1,5 години). Оттогава не съм купувала зимно яке, не смея.

# 512
  • Мнения: 3 922
Точно пък детските якета са прекрасни! Всяка година купувам от тях, вече 5 или 6 сигурно. Много са  топли, дебели и непромокаеми. И на добри цени.

# 513
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Сега им погледнах и правилата за доставки. пише само в UK доставят. Да не са отрязали доставките до България?

Хм, ще проверя да видя. Аз поръчвам от години от там и винаги на адрес в БГ, никога не ползвам посредници.

# 514
  • Мнения: 4 844
И аз търся зимно яке за баткото, който вече е ученик и шарените якета вече отпадат. Другите пък нещо не ми допадат. От кой сайт мога да поръчам с превозвач? На некст това, което ми хареса е 134 лв. и няма начин да дам толкова пари. До 70-80 лв.търся.

# 515
  • Мнения: X
Аз казах, че впечатленията са ми стари. Тънки якета съм купувала, харесват ми. Дебело купих едно и не ми хареса, ориентирах се към друга марка. Баткото вече ходи на ски и затова последно купих спортно яке от тук.

# 516
  • Мнения: 1 677
И моята дъщеря е с техни якета вече 3-та зима. Страхотни са.

# 517
  • Мнения: 18 705
На Зара ми харесват зимните пухени якета, даже и превозвач не е нужен.

Иначе, от английските сайтове съм поръчвала от Marks&Spencer, доволна бях.

# 518
  • Мнения: 4 844
Аз казах, че впечатленията са ми стари. Тънки якета съм купувала, харесват ми. Дебело купих едно и не ми хареса, ориентирах се към друга марка. Баткото вече ходи на ски и затова последно купих спортно яке от тук.
Благодаря за споделеното. Харесах си два модела, но не знам нищо за тази марка. Има ли тема за сайта? Не искам да спамя тук.

# 519
  • Мнения: 3 177
Аз пък от сайта купувам основно якета - дамски и мъжки. За толкова ниска цена такова добро качество никъде не съм намирала. Има тънки, има и дебели - трябва да се четат ревютата.

# 520
  • Варна
  • Мнения: 58
Редовно поръчвам бебешко от George. Днес се опитах да пусна нова поръчка. Еми не става и не става. Нито с карта, нито с пейпал. И в двата случая ми връща грешка. Някой друг като мен ?

# 521
  • Мнения: 51
Хайде пак аз 😁, за номер при поръчката какво се пише ,моя ми го дава невалиден,номера на превозвача ли?

# 522
  • Мнения: 5 609
Da,на превозвача
Има 20 % на  връхни дрехи

# 523
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Момичета,помагайте. Опитвам да направя за пръв път поръчка с превозвач,но автоматично ми начислява такса до България и още някаква такса. Как да променя данните?

# 524
  • Мнения: 5 609
знаменцето да е английско

Общи условия

Активация на акаунт