Против акне/пъпки по лицето 7

  • 86 862
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 206
Някой може ли да изкаже мнение за алое вера гел (тези дето са 92% и нагоре) , как действа на кожата и косата ?

# 436
  • Мнения: 2 911
Здравейте,
След като се върнах от море си направих обичайните процедури за грижа за кожата и използвах една нова маска за лице. Дали от маската или от морето, цялото чело ми се покри с малки ситни пъпчици. Бях на дерматолог – каза, че е лергия и запушени пори и да се мажа с Локоид и ще минат. Мазах се три дни, както бе указано, има подобрение, но и доста от пъпките (комедоните) си стоят. Имам вкъщи и д‘арсонвал, ползвам и него. Идеята ми е – някой дали е имал подобен проблем и как се е справил с него? Може би само екстракция е начина, но пък скоро ходих на почистване на лице и не ми се иска пак да си натоварвам кожата. Благодаря! 

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 6 958
Всеки път като ходим на море и се връщам с някакви "екстри". Колкото и да са видимо чисти хотелите все пак спиш на чужди чаршафи, ползваш хавлии и т.н. Не се знае какво можеш да "хванеш".

# 438
  • Мнения: 1 691

Здравейте,от вчера използвам хидратиращия крем на Акне аут и днес нанесох този фон дьо тен за първи път-ами мн съм доволна...Наистина матира и не ми е толкова мазна и лъщяща кожата в края на работния ден...

# 439
  • Мнения: 1 882
Кой продукт на Акне аут серията да си взема за мазна към комбинирана кожа с петна и акне главно в областта на брадичката?

# 440
  • Мнения: 18 542
Не знам за Акне аут, но може да пробваш Скинорен.

# 441
  • Мнения: 715
Кой продукт на Акне аут серията да си взема за мазна към комбинирана кожа с петна и акне главно в областта на брадичката?
Аз съм най-доволна от активния крем, има голям ефект. Въпреки че моята кожа привикна към него, смятам пак да го почна, че кожата ми стана ужасно мазна напоследък и с нищо не мога да регулирам. Иначе имат и лосион от същата серия.

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Здравейте!
Знаете ли серията Акне аут дали става за 12-13 годишни девойки?

# 443
  • Мнения: 715
Не знам за Акне аут, но може да пробваш Скинорен.
Ползваш ли го? Регулира ли омазняването?

Според мен серията Акне Аут е подходяща за 12-13 годишни.

# 444
  • Мнения: 18 542
Ползвам го, да. Когато ми излезе пъпка, мажа и минава много по-бързо. Мисля да го прилагам и на 15 годишният ми син вече, че доста се е опъпчил напоследък.

# 445
  • София
  • Мнения: 3 466
И аз търся препоръки за козметика, подходяща за 12 годишна девойка.Вече има пъпки, които неусетно  чопли и е на корички.ПОлудявам......  Водих я веднъж на Козметик за почистване на лице  и каза че повече няма да стъпи....  Кара на  системно измиване и почистване с мицеларна вода.От време на време като се разрани  се маже със силицилов спирт.ДАвайте съвети за подходящи продукти  за всяка стъпка

# 446
  • Мнения: 715
И аз с отчет. Така се опъпчих последните дни, че не ми се мисли. Вярно, трябва да ми идва, но тези пъпки са толкова, че сигурно няма да минат до другата ми М.

# 447
  • Мнения: 2 244
И аз с отчет. Така се опъпчих последните дни, че не ми се мисли. Вярно, трябва да ми идва, но тези пъпки са толкова, че сигурно няма да минат до другата ми М.


И аз съм така преди всеки цикъл.. Няма спасение, като тийн съм.. Абсолютно никаква козметика не ми помага, а хапчета хич не ми се пият..

# 448
  • София
  • Мнения: 105
Не пиите хормонални хапчета момичета,единствено добавки. Така си докарах рак на гърдата. Пусто цял живот акне,с противозачатъчни го чистих и сега съм пак с акне от хормонални за подтискане на цикъла.

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 6 958
То и с добавките трябва да се внимава. Аз преди време пих вечерна иглика, малко ми се разбутаха хормоните и не се чувствах добре. Всеки трябва да разбере къде му е проблема и да взима точните добавки за целта. Уви обаче е доста трудно да разбереш къде се корени всичко. Аз за себе си още не съм разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт