Второкласници 2018/2019

  • 91 419
  • 787
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 566
 Grinning
За децата аз бях правила торбички, от тези 100 броя за левче, които са. Слагаш в торбичката "химикал за отличници", една близалка / много им се радваха/, мандарина, опакована меденка или нещо друго, играчка за елха, вързваш пакетчето с панделка, редиш в панер и раздаваш.
За госпожите- ваучер.

# 706
  • софия
  • Мнения: 1 707
При нас си теглиха имена на деца и ще си разменят подаръци до 10-12лв.
Ще си правят т-во в саята и ще носим няколко майки дом.храна да се почерпят.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте,
Директорът на нашето училище не разрешава празнуване там, нито театър. Ние сме се организирали на заведение, 12 лв. на дете и 70 лв за DJ за 2 часа. Подаръци - дали и какво ще има, още не е решено. Ще следя вашите организации с интерес.
На ИС не успя да отиде заради Национален футболен турнир в Бургас. Станаха първи, взеха купа, златни медали, голяма емоция, всички доволни. На коледното ще ходи. А следващата седмица пак футболен турнир, този път във Велико Търново. И тя ваканцията дойде...
Писал писмо на Дядо Коледа, който много добре знае, че не съществува. Работата е: "Казвам ти, Дядо Коледа, сещай се мамо." Laughing Иска таблет и ФИФА 19. И да му "простим" и върнем плейстейшъна, защото напазарува едни подобрения от стора, без да знае какво прави и това ни струваше близо 500 лв. Писах на плейстейшън, върнаха част, но сме все още на минус 226 лв. Да видим банката дали ще успее да оспори транзакциите. Та препупреждавам: бъдете внимателни с плейстейшъните и данните на картите си. Не ми е искало никакво потвърждение за плащане. Цялата история се развива в рамките на 15 мин. Нооо важното е да сме живи и здрави! Sweat Smile

# 708
  • Мнения: 4 073
Марчела, голям номер ви е спретнал!
Дъщеря ми реши да ходи на КМС, без изобщо да сме се готвили, а там задачите са доста по-трудни от тези в училище, които даже й харесват. Дано не се разочарова. Ще решим 2-3 теми от минали години, но едва ли ще е достатъчна тази подготовка.
Не мога да намеря никъде инфо за подробности - кога е и от колко часа. Баща й е платил вчера, не е питал, а на квитанцивта нищо не пише. Във вашите училища как е?

# 709
  • Мнения: 98
Ако сте от София, КМС се провежда само в 3 училища. Трябва да сте заявили къде ще се явявате.Иначе е от 8.30 до 10.00 часа.
http://iztok-smb.com/- ето информация на сайта на организаторите.

# 710
  • Мнения: 12 003
30 точки на "Аз рисувам"! Доволна съм.

# 711
  • Мнения: 2 558
Щерката е с максимален брой точки - 50 на "Аз рисувам". Но тя си има талант и не се изненадвам. Ще видим в четвъртък как ще се справи на състезанието по Околен свят.

# 712
  • Мнения: 12 003
Успех. И моето ще ходи в четвъртък. Без големи очаквания съм. Колкото успее, все ще е добре. Тя знанията си ги има, но не съм сигурна колко ще разбере условията без "превод". (Заради дислексията)

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Разбирам от постовете ви, че са започнали състезанията на СБНУ. Явно в нашето училище вече няма да се провеждат, защото никой нищо не е казал...
На КМС моят образ се е омотал на 10 задача, тръгнал с деление да я решава и съответно я оплескал на 54:6.Smirk Седма също му е грешна, там пък условието е разбрал погрешно. Ноо да го похваля - този път съм доволна - стоя цял час и излезе с изписан от двете страни лист за чернова. Това е голям напредък. Laughing

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 553
Хехе, същата работа на КМС и моят син-на 10 задача сбъркал при делението, а 7 изобщо не е разбрал условието. Този вид нещо не ги схваща, но каквото такова.
В нашето училище същи няма да се провеждат СБНУ, защото не можело да се събират пари от родителите...а за куклен театър как събират е мистерия!

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 097
При нас всичко махнаха - театри, календари, състезания...
Седма ако беше я прочел още 1-2 пъти щеше да я схване, според мен. чел веднъж и помислил, че се търси колко различни числа може да образува с цифрите на числото 12.
За Коледа се реши всеки да купи унисекс подарък до 5-10 лв. и на место да се тегли кой на кого ще подарява.
За класната още нищо не се е решило дали ще има подарък и какъв.

# 716
  • Мнения: 1 561
И при нас не са казвали тази година за тези състезания, не че щях да я пускам, много са ми лигави, всички с максимален брой точки, само събиране на пари ми се струва системата при тях. За околен свят също нямаме.




# 717
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета аз пак да питам ползва ли някой Уча.се .
И ние сме с макс.50т. По рисуване исках и по математика да ходи но няма да има тази година .

# 718
  • Мнения: 1 561
Момичета аз пак да питам ползва ли някой Уча.се .
И ние сме с макс.50т. По рисуване исках и по математика да ходи но няма да има тази година .

Голямата го ползва, малкото не, откакто е почнало училище, втора година вкъщи е сядала да пише/решава задачи максимум 10 пъти. И докато седне, става скандал:(

# 719
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета аз пак да питам ползва ли някой Уча.се .
И ние сме с макс.50т. По рисуване исках и по математика да ходи но няма да има тази година .

Голямата го ползва, малкото не, откакто е почнало училище, втора година вкъщи е сядала да пише/решава задачи максимум 10 пъти. И докато седне, става скандал:(
[/quote

И заслужава ли си цената ,по лесно ли са обяснени уроците

Общи условия

Активация на акаунт