На каква осветление спят децата ви нощем?

  • 3 305
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 220
На тъмно е спял винаги. Дори отчитам като грешка това, че загасяхме нощната лампа, защото на него не му пречеше, а сега вече не може да спи на светнато.

# 76
  • Мнения: 4 621
На тъмно спи от самото начало Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 101
На тъмно Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 164
На тъмно!

# 79
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
В началото оставях да свети в коридора, но после - на тъмно.

# 80
  • Мнения: 2 818
До преди 2 месеца спеше на тъмно, но сега иска на нощна лампа, която покриваме с одеало и пак си става доста тъмно, но се вижда кое къде е. Гласувах за нощна лампа, понеже в момента е такова положението.

# 81
  • Мнения: 8 917
На тъмно спи откакто се е родила - децата трябва да знаят кога е ден и кога е нощ Peace

# 82
  • Мнения: 147
Гласувах ”На тъмно”.Спи на нощна лампа само докато майка му за приспиване чете книга Mr. Green
Дано като порастне не е като мен.Докато бях малка изпитвах панически ужас от тъмното.И до ден днешен,ако съм сама пускам всички лампи в апартамента.Друг е въпроса,че така и не се научих като голяма да спя на лампа,пък била и нощна-пречи ми Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 1 621
Първоначално на нощна лампа, впоследствие на тъмно. Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 4 966
На тъмно спи откакто се е родила - децата трябва да знаят кога е ден и кога е нощ Peace

Ами така де-и ние така спим. Wink

Само да допълня че от малък спи през цялата нощ.На два месеца почна да се буди като се осветяваше стаята от слънцето...а сега вече 6ти месец-8/9...Научило се е кога е ден и кога нощ.И никога не ми се е будил да си играе през нощта.за което съм щастлива.

# 85
  • Мнения: 200
И ние спим на тъмно. Само като се събуди за ядене включвам една лампа-играчка с много мека светлина. Но само за яденето. После - пак на тъмно

# 86
  • Мнения: 3 334
На тъмно, ниога не е спала на лампа, нямам идея как може да се спи на светло  Rolling Eyes. като се е налагало да я погледна като малко бебе съм палила една нощна лампичка, която бързо се развали и след това не сме купували друга.
същата е и моята история!

# 87
  • Мнения: 2 040
От както се е родила спи на тъмно ...  Peace

# 88
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Докато я слагам да си ляга само телевизора работи и  после като заспи го изгасям и спи на тъмно.

# 89
  • Мнения: 3 360
На тъмно!И двете така си заспиват от бебета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт