Заплата, позиция и сектор

  • 4 612
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
А ти възроди безсмислена осемпостова тема, зародила се преди два месеца и умряла също тогава защото...?

Защото се подразних от нагласата да се разнищва човека, който пита нещо - какви са му намеренията, причините да се интересува, "изводите", че така някой си избирал каква да му е реализацията (едва ли няма да знам какво искам, но като питам във форум и това ще ме мотивира да стана авиодиспечер  Mr. Green)
Форум, където потребител пита нещо - който иска отговаря, който иска не.
Ама сега защо пита, проучвания ли прави - тук темата се премества далеч от поставеното ѝ заглавие.
Или няма право да пита....

Последна редакция: ср, 14 мар 2018, 12:30 от svetlana manoleva

# 16
  • Мнения: 25 633
Форум, където потребител пита нещо - който иска отговаря, който иска не.
Ама сега защо пита, проучвания ли прави - тук темата се премества далеч от поставеното ѝ заглавие.
Или няма право да пита....

Има право да пита, няма право да прави проучвания. Не и по този начин.
Затова и реакциите са такива.

# 17
  • Мнения: 9 050
А ти възроди безсмислена осемпостова тема, зародила се преди два месеца и умряла също тогава защото...?

Защото се подразних от нагласата да се разнищва човека, който пита нещо - какви са му намеренията, причините да се интересува, "изводите", че така някой си избирал каква да му е реализацията (едва ли няма да знам какво искам, но като питам във форум и това ще ме мотивира да стана авиодиспечер  Mr. Green)
Форум, където потребител пита нещо - който иска отговаря, който иска не.
Ама сега защо пита, проучвания ли прави - тук темата се премества далеч от поставеното ѝ заглавие.
Или няма право да пита....

Никой не е стигал заключение, че авторката така ще реши какво да работи. Самата авторка е посочила това, като причина за питането си. И понеже, разбира се, изглежда абсурдно, е много на място да бъде попитана за реалните причини. Като вземеш хората в един форум за глупаци, каква точно да е реакцията?

Това е форум. Тя има право да пита, а всеки влязъл в темата има право да се поинтересува за какво ще бъде използвана информацията му, ако реши да я даде. Или само авторите на темата имат право да питат....? От кога това, дали да вземеш информирано решение дали да дадеш информация, се нарича "преместване на темата далеч от заглавието и?"

Подобни проучвания са платени. Използване на форума, за безплатно извършване на неща, които трябва да са платени (като реклама, платени проучвания и т.н.) e в разрез с правилата. И когато някой влезе и заразпитва за каквото и да е, няма нищо по-нормално от това, да бъде попитан защо събира тази информация.


# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Значи ако беше по-досетлива да не обяснява евентуални причини, може би нямаше да има проблем. Но кой ли ще си признае: искам да видя и разбера кой какви заплати взема", точно както "кой какви оргазми изпитва" (как ли това бърка лично някого, а има толкова теми)
Ясно е, че не става за агент Grinning

Общи условия

Активация на акаунт