Всичко за косата

  • 87 859
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Добро утро и от мен Grinning

# 406
  • Мнения: 1 113
Здравейте, днес мисля да разтворя малко хума с оцет и някако масло, че да не е толкова остъргващ ефетка и да се опитам да намажа само скалпа- с цел да не ми се омазняват по-бързо корените ми. Въпросът ми е с протеинов или худратиращ шампоан да измия косата?

# 407
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
payla777, според мен задължително с хидратиращ. И без това хумата доста заплита косата, нараво не ми се мисли какво би станало с протеинов.
Аз не помня като си правех маската с хума дали не беше на чиста коса и само бласам/маска да ползвам за отмиването ѝ. Thinking

# 408
  • Мнения: 17 987
Хомеопатичните, които препоръчахте, по колко на ден се пият, колко пъти? Пиете ли кафе, когато приемате хомеопатия?

# 409
  • Мнения: 18 562
Доцро утро!
Мн ми хареса това с ножицата Жанче😄
Не знам момичета так в фриз нисога не съм виждала. По-скора вероятно е ат олиото. Аз слагам и малсо по-нагоре по навик, защото и спрейчетата така нанасям. Не съм прекалила с олиото,много малсо сложих. Но от маската ми е супер нелогично да е. Много е приятна, много хидратираща и заглаждаща я усещам,и не вярвам на е от нея. Жанче, ти нали я харесваш и пзваш. Как е на твоята коса? Въпреки,че е къдрава и по-различна от моята.

# 410
  • Мнения: X
Мисче, да ти кажа честно при моята коса определящ за крайният резултат е фиксиращият продукт. Ако той не става - от къдриците ми също нищо не остава, изглеждам като  бухнала овца.
Но от маската просто хич не вярвам да е. Единствения начин да разбереш дали е от нея е на следващото миене пак да я ползваш, но с друг финиш и да видиш дали ще е същото. Ако е, значи е от маската, макар да звучи много нелогично да е от нея.

# 411
  • Мнения: 18 562
А най-добре без нищо да я ползвам само нея и така ще разбера със сигурност.

# 412
  • Мнения: X
Да, и така става. Simple Smile

# 413
  • Мнения: X
А най-добре без нищо да я ползвам само нея и така ще разбера със сигурност.
Да,най добре ги пробвай по отделно.Сега се сетих ,че преди време коксовото масло ми беше докаралo такъв фриз.Нали в маската има кокосово масло а ти спомена,че нямаш ефект и не ти допада напоследък.

# 414
  • Мнения: 18 562
Може и от това да е. Но все си мисля,че е по-дкоро от финиша. Ще се разбере. Другото, което ме притеснява е, че косата ми започна по-чясно да де омязнява в корените. Никога не ми се е случвало. От честото миене е сигурно и от шампоана. Веднъж да мине и този месец и да го сменя.

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Момичета,понеже хич не съм веща да питам...Харесах една прическа с червеникави кичури на кестенява коса.Не мога да кача снимка  Confused Та...поддръжката е трудна,нали?За дълга коса говоря..

п.п.нещо подобно...
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 13:25 от mystic woman

# 416
  • Мнения: 427
Мис, косата ти е чудна, изключвам фриза, той е нещо моментно. Иначе косата ти е жива, плътна и с блясък. Ето това ми липсва сега на мен. И аз мисля, че не е от маската, също съм й голям фен и никога не ми се е получавало така. Нареждам се и аз сред почитателите на ДПШ-то на Балея, макар че леко ме засърбя скалпа, но то от кой ли не ме сърби, а и предния път се мих с Архитекта, сега този, няма начин просто. Следващия път ще се боядисвам, горският ми скалп. Откъде ми дойде това чудо, никога преди не съм имала такива проблеми. От ЕГН-то ли?

# 417
  • Мнения: 161
На мен косата ми от известно време-известно,известно-2 години, винаги е като на дамата-фриз и то само отгоре. няма значение дали ползвам хидратация или протеин, Балея или Алтерна(образно казано). Влудява ме.

# 418
  • Мнения: 51
Привет и от мен, дами! ☀
Моята любима прическа... ever... е високо вдигната конска опашка. Запазена марка ми е, лошото е, че на всеки повод съм една и съща, ама на... 🤷🏻♀🤷🏻♀🤷🏻♀понякога имам чувството, че съм единствена, която не се харесва с прически и трудно се доверява на фризьори. Единственият на когото се доверих в София е Васил Петровичин, който ми доказа, че прическа може да ми стои добре и е хубаво да бягам понякога от вечно изправената си коса или вечно вдигнатата на конска опашка😆😆
Отделно преди дни си направих балеаж със сив оттенък на моята тъмна коса. Е.. харесах се, това ми е първото боядисване, досега съм си матирала косата с шампоан при фризьор и то само в черно. ☀
В поддръжката съм фен на народните маски с яйце, лъжица ракия, кокосово масло и т.н. А козметиката, която ползвам в момента е на MATRIX, дълго време ползвах Kerastase, които не са никак лоши. Проблемът при мен е, че скалпът ми е меееега чувствителен и то само от лявата част на главата. Разчеша ли се започва да се лющи (себореен дерматит), така че понякога ми се налага да използвам и Низорал. Confused

Скрит текст:
Момичета,понеже хич не съм веща да питам...Харесах една прическа с червеникави кичури на кестенява коса.Не мога да кача снимка  Confused Та...поддръжката е трудна,нали?За дълга коса говоря..

п.п.нещо подобно...
Скрит текст:

Това ми прилича на балеажче, аз си направих, но в друг цвят. Казаха ми да поддържам цвета с матиращ шампоан, Защото оттенъкът ми е сив, следователно шампоанът ми да премахва русите оттенъци. Накратко препоръчаха ми MATRIX So silver.
Фризьорът ти ще ти каже за поддръжката.💋

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 16:40 от bubanka

# 419
  • Мнения: 1 467
andonovaaa , любопитна съм да вида косата ти Simple Smile балаеаж със сив отенък звучи много готино

Общи условия

Активация на акаунт