Mi amante ella-крем за коса

  • 13 602
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте, дами! Искам да ви питам наистина ли този крем за коса Mi amante ella е толкова уникален и неземен, колкото го дават? Само хвалби чета за него, та моля за мнение 😊

# 1
  • Мнения: 5 366
Аз съм доволна.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 113
Да, уникален е. И маската също.

# 3
  • Мнения: 121
А подходящ ли е за тънка и омазняваща се коса?

# 4
  • София
  • Мнения: 35 113
Ако има сухи дължини - идеално

# 5
  • Мнения: 5 482
Повечето отзиви са добри. Аз съм обаче изобщо не съм доволна. Фризьорката ми го препоръча и след като косата ми ставаше ужасна след него, по какъвто и начин да го ползвам, просто й го дадох да си го ползва, а тя ми взе връхчета безплатно 😃 Рядко изхвърлям или давам продукти, като съм ги купила - клепам. Това обаче не можах да го изтрая, със всяко ползване, все по-зле.

# 6
  • Мнения: 121
Повечето отзиви са добри. Аз съм обаче изобщо не съм доволна. Фризьорката ми го препоръча и след като косата ми ставаше ужасна след него, по какъвто и начин да го ползвам

А Вашата коса каква е? Как го ползвахте? Какъв беше ефектът след нанасянето му?

# 7
  • Мнения: 5 482
Косата ми е къдрава и суха. Ползвах по всички възможни начини, като финиш, като маска, че и като преуош, пробвах с различни количества... Резултатът винаги беше разхвърчана коса с много фриз и още по-суха от обичайното. Не можех да я оформя по никакъв начин.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Трета опаковка приключвам - ясно е, че го харесвам. И като маска, и като финиш / термозащита го ползвам. Права, тънка коса имам

# 9
  • Мнения: 3 640
Имах няколко мостри от него. Харесваше ми много, но само заради аромата не бих си го купила в пълен размер.
Много силен, натрапчив и химичен аромат.
При мен ароматът е 50% от решението дали да взема/използвам нещо на косата си. Знам, че не е правилно, но ... Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3
Аз съм доволна. Имам дълга и много суха коса в следствие от балеажи, изрусяване и боядисвания.
Ползвам го от известно време, прави косата ми много мека.

# 11
  • Мнения: 270
Като блондинка с доста суха коса,  ще дам мнение маската , крема,  ампулите . Всичко от тази серия  е уникално , добър заместител на керастаз или мароканойл. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт