Сексуални предпочитания

  • 23 496
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 765
Зайче Байче, темата ти е много смислена. Не разбрах защо толкова се възмутиха някои хора. По принцип съм забелязала, че хората в България не са свикнали да се говори сериозно по темата за сексуалността, за съжаление.
Доколкото разбирам, се учудваш, че има жени, които се подчиняват на мъжките желания, без самите те да изпитват удоволствие. Мотивите могат да са най-различни. Желание да се задържи партньора или срам да се говори с него по темата.

# 61
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308


Е как бе, на къде кекс без жълт кантарион? Момчето явно не знае рецептата, ама пък явно му се получава пустия кекс. JoyJoyJoy
П.С. Жълтият кантарион е силен афродизиак. Явно само ванилията не стига. JoyJoy

Жълтият кантарион е естествен антидепресант, подобно на бананите.

Ей, много благодаря! Не знаех, че е афродизиак, мислях, че е по-скоро антидепресант.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 036

Е как бе, на къде кекс без жълт кантарион? Момчето явно не знае рецептата, ама пък явно му се получава пустия кекс. JoyJoyJoy
П.С. Жълтият кантарион е силен афродизиак. Явно само ванилията не стига. JoyJoy

Жълтият кантарион е естествен антидепресант, подобно на бананите.

Ей, много благодаря! Не знаех, че е афродизиак, мислях, че е по-скоро антидепресант.

Явно се ползва и при двете състояния, ето виж:

* Рецепта за отвара от жълт кантарион, домашен афродизиак: Две супени лъжици сух цвят от жълт кантарион се заливат с 250 мл вряла вода и се похлупват за един час. Такава настойка пийте три пъти дневно по 50-60 мл.

* Депресия се бори с жълт кантарион. С една чаша правилно сварен чай от жълт кантарион се поемат между 0,10 и 0,15 мг хепарицин. По една чаша сутрин и вечер действат оздравяващо през по-студените и мрачни сезони като есен и зима. Освен антивирусния и антибактериален ефект, напитката помага за повишаване на настроението и се бори с депресивните състояния.

Морфеа, честно казано, следя темата от самото й начало, и бях изумена от количеството възмутени от нея хора. А според мен това си беше съвсем естествено и нормално питане. Затова и аз по темата: за мен сексът е взаимно преживяване, и двамата партньори трябва да се наслаждават, а също така не разбирам смисъла на преструвките. Един път и да не се изживее оргазъм - голяма работа - следващият път. Удоволствие може да се преживява, без задължително да се стигне до голямото "О".

И друго - според мен голяма част от жените, които трудно достигат до оргазъм, не се отпускат достатъчно по време на секса и не разтоварват мозъка си от ежедневни и битови мисли. Докато се отдаваш на любовни ласки, не мислиш например за проблемите в службата, за парични въпроси, за домашните на децата, за ремонта на покрива, за това дали трябва да свалиш някой и друг килограм. Лично на мен това нещо не ми е трудно, но знам, че много дами не успяват напълно да се отпуснат, да релаксират, да приспят за кратко мозъците си и да се потопят изцяло в телата си и усещанията си. Затова и им убягва насладата. Като цяло мъжете не процедират така. Освен ако не са в някаква тежка криза или в труден за тях период, но тогава пък изобщо не им е до секс.

# 63
  • Наблизо
  • Мнения: 6 103
Зайче Байче, темата ти е много смислена. Не разбрах защо толкова се възмутиха някои хора. По принцип съм забелязала, че хората в България не са свикнали да се говори сериозно по темата за сексуалността, за съжаление.
Доколкото разбирам, се учудваш, че има жени, които се подчиняват на мъжките желания, без самите те да изпитват удоволствие. Мотивите могат да са най-различни. Желание да се задържи партньора или срам да се говори с него по темата.
И аз съм забелязала това.Една леля в съседна тема,обясни че си симулирала най-редовно за да не счупи хатъра на мъжа и се учудваше,че други не го правели.
Показателно е,че в темите тип ''Как и кога да правя секс с мъжа ми,като децата са малки и искат да спят с нас'' общо взето жената е овикана,че е некадърна и имало и други стаи или в банята,вместо да помогнат реално.

# 64
  • Мнения: 51
Размишлявам си по темата за сексуалните отношения провокирана от приятелка, която ми сподели, че приятелят и е много груб в леглото и че тя симулирала всеки път оргазъм. Тоест, никога не го е изпитвала.Това е тема, по която има много статии, но реално хората рядко говорят на толкова лични теми. Например, за мен не е приемливо, когато нещата се случват "от вратата за краката". Имам нужда да бъда прегръщана, галена, целувана и изобщо... предразположена. И въобще не смятам, че секса е удоволствие за мъжа, а че жената едва ли не се примирява. Нито пък за мен е приемливо положението, в което след като всичко приключи той да се обърне на другата страна и да заспи. Понякога обичам нежно, понякога грубо, но изпитвам удоволствие само, когато нещата са подплътени с емоция ( не е задължително влюбване, но да има поне привличане, тръпка). Не си представям онзи момент с "чук чук и чао". Та се чудих при вас как е? Случвало ли ви се е да се преструвате, че изпитвате оргазъм? Ако е така - защо? Случвало ли ви се е да правите секс автоматично - без тръпка, без емоция и ако се е случвало какъв е бил мотива ви? Разчитате ли само другата страна да бъде активна в секса или вие също проявявате инициатива и искате да доставите удоволствие на партньора? Та върху такива нещица си размишлявам днес... Общо взето много необичайно ми прозвуча да чуя от млада жена в 21-ви век, че секса е удоволствие само за мъжа.

Привет и от мен☀Досега не ми се е случвало да симулирам оргазъм, именно защото мъжете,  с които съм спала никога не са били егоисти и винаги са мислили на първо място за мен, след това за тях. Аз също не съм била фен на “чук, чук и чао”. Обичам да я има емоцията, чувството, с което го правиш е много по-приятно.

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 11:49 от andonovaaa

# 65
  • София
  • Мнения: 5 743
А едно време какви петъчни теми имаше......
От кога този форум е само за майки,които наблягат само на кекса и секса е табу за разговори. Още с първите постове се постарахте да орежете темата. Когато темата ви е неприятна, подминете я. Защо трябва да го играете моралистите на форума и да кажете трябва, или не, да я има темата. За толкова години на какви ли не теми съм попадала във форума,включително и за аналния секс. Ако сега ви я пуснат сигурно ще почервенеете от срам и ще се развикате как може така.
Момичето може да го е срам да си каже,че тя симулира,а може и наистина да е приятелка.
За да не съм офтопик,не симулирам. Всякак го правя и нежно и грубо,зависи какво искам в момента. Понякога искам да ме хванат от вратата,за краката,понякога да има овертюра преди секса.
С деца на фона,се иска повече изобретателност за правилния момент и да не те хванат,особенно когато навършат 4-5г и започнат много повече да разбират.

# 66
  • Мнения: 1 540
Какво разбирате под "Груб" Аз например обичам грубия секс,но зависи много.Ако е някой нескопосан и освен да бута "Инстромента" друго не знае,това е неопитност а не губост(Разбира се това е мое мнение)
Аз под груб разбирам,стискане,връзване,пляскане...Което пък мен много ме възбужда 😂

# 67
  • Мнения: 39 365
Някой е върл фен на нюансите  hahaha Няма лошо, тъкмо излиза тия дни и новата серия.

# 68
  • София
  • Мнения: 16 202
Мдаа, и свекърва ми, и телевизора така: ако събитие от деня не е предъвкано с думи поне няколко пъти, значи не се е случило.

# 69
  • Мнения: 1 540
Някой е върл фен на нюансите  hahaha Няма лошо, тъкмо излиза тия дни и новата серия.
Ааа нюансите за мен са много хард 😁

# 70
  • Мнения: 5 820
   Хубава е темата и много основателно се засяга темата дали мъжете се интересуват от това дали една жена е задоволена.

   Има мъже, които се интересуват от собственото си удоволствие. Има мъже, които смятат, за да правят секс, единствено трябва да стане по груб начин. Само този груб секс го приемат, че е секс и изпитват истинско удоволствие.

# 71
  • MT
  • Мнения: 538
Интересна тема, дори да сме млади или по-зряли на възраст, винаги има нови неща, които могат да се пробват за първи път(може и последен да е :д), стига да пасват на вкусовете на двамата партньори.
Лично ми допадат по-нежните ласки. Затворя ли си очите и си представям интересни добавки/промени към акта в някои случаи, които после споделям с партньора си и ако ни допада, и на двамата, сменяме посоката следващия път. Както и той много ми споделя, за да знаем кой какво иска в този момент. Но като цяло съм си традиционалистка в това отношение. Смяната на определени неща се случват предимно, ако е от онези спонтанни мигове, където изпитваш по-скоро страст само, отколкото любов.

Офф топик:
Скрит текст:
А тези неща от Нюансите, толкова ли е интересно филмчето? Аз с ръка на сърцето си, казвам, че се опитах да го гледам, но заспах в киното след като започна така нареченото "интервю" на главната с тоя Грей. После същата работа вкъщи. Другите части изобщо не съм се и мъчила да ги гледам. Чела съм части от първата книга и за мен беше като някой, написал сценарий, по тема от тийн форума. Satisfied

# 72
  • Мнения: 162
Интересна тема, дори да сме млади или по-зряли на възраст, винаги има нови неща, които могат да се пробват за първи път(може и последен да е :д), стига да пасват на вкусовете на двамата партньори.
Лично ми допадат по-нежните ласки. Затворя ли си очите и си представям интересни добавки/промени към акта в някои случаи, които после споделям с партньора си и ако ни допада, и на двамата, сменяме посоката следващия път. Както и той много ми споделя, за да знаем кой какво иска в този момент. Но като цяло съм си традиционалистка в това отношение. Смяната на определени неща се случват предимно, ако е от онези спонтанни мигове, където изпитваш по-скоро страст само, отколкото любов.

Офф топик:
Скрит текст:
А тези неща от Нюансите, толкова ли е интересно филмчето? Аз с ръка на сърцето си, казвам, че се опитах да го гледам, но заспах в киното след като започна така нареченото "интервю" на главната с тоя Грей. После същата работа вкъщи. Другите части изобщо не съм се и мъчила да ги гледам. Чела съм части от първата книга и за мен беше като някой, написал сценарий, по тема от тийн форума. Satisfied
На мен лично ми беше мнооооого скучен.

# 73
  • MT
  • Мнения: 538
На мен лично ми беше мнооооого скучен.
Значи да не се мъча, така ли да разбирам? Sweat Smile

# 74
  • Мнения: 162
На мен лично ми беше мнооооого скучен.
Значи да не се мъча, така ли да разбирам? Sweat Smile
Определено. Макар че на някои им харесва.

Общи условия

Активация на акаунт