Моите любими торти!!!-2

  • 113 438
  • 429
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 6 258
Ваня-по обяснения на Сладка Хапка-глазура от Маршмелоуз,но с нишесте-на нещо коносувидно редиш нарязани еднакво дебели лентички-около 10-после на топче ги нареждаш,така ,че да замяса на пондела.А спиралките ги навиваш на химикал.Незнам обаче дали ти стана достатъчно ясно newsm78
Да, сещам се. Мерси! Grinning

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Мммммммммм................ newsm74

# 212
  • Мнения: 153
lidiana,много оригинална торта,а вътре с какво е??? newsm78 newsm78 newsm78

# 213
  • Мнения: 694
Ами обичайното-блатове-тип шахматната торта,млечен крем и сироп-пак от рецептата на шахматната торта-казаха,че била страхотно вкусна-аз да си призная не съм си я опитвла Embarassed

# 214
  • Мнения: 1 708
Страхотни торти момичета! Peace
Вчера се разхождах из халите в София и случайно видях бяла и кафява глазура :100 гр-0.45 лв.
Изглежда като шоколад,но в прозрачна опаковка!И разбира се си взех доста! Crazy

# 215
  • Мнения: 1 116
Eто и моята торта за рождения ден на малката ми ягодка Simple Smile



Вътре е бисквити, сладко от ягоди и сметана.

# 216
  • Мнения: 1 708
Танита,много е красива!А глазурата от какво е направи?

# 217
  • Мнения: 1 116
Танита,много е красива!А глазурата от какво е направи?
Забърках малко шортънинг(това е една бяла растителна мазнина), пудра захар, брашно, вода, сух белтък. Прибавях пудра захар докато стане тесто.

# 218
  • Мнения: 5 877
Таннита, всичките ти торти са на челни места в личната ми класация! Супер си!

# 219
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
lidiana, много оригинална и сполучлива торта! Браво!   bouquet Сигурна съм, че е предизвикала фурор сред присъствалите! Hug Heart Eyes

Таня, вече ти казах моето мнение за това произведение на изкуството!  bouquet

# 220
На Танита и Лидиана-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 221
  • Мнения: 622
позволете,да се включа и аз .Нат,площадчето съществува още.днес ,минах оттам.Магазинчето го има,но за съжаление от много време не съм го виждала отворено.А може да минавам и по друго време ,разбира се.

Работи си магазинчето! Почти всеки ден минавам от там по обяд, някъде към 12 и нещо...  smile3521 Има страхотни неща и една много любезна бабка...

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Работи си магазинчето! Почти всеки ден минавам от там по обяд, някъде към 12 и нещо...  smile3521 Има страхотни неща и една много любезна бабка...

Тенк ю Любопитко ...много ценно инфо... в тия жеги няма да се разкарам няпразно значи   bouquet

Аз тук не смея много да пускам ... ама днес съм на чаша вино, та .... ей това е мойто торте за милото ми Heart Eyes, дето днес порасна още малко, да си ми е жив и здрав!

Чуствайте се почерпени ! bowuu




# 223
  • Мнения: 22 867
Morena , недей да скромничиш! Череши, шоколад, сметана.........ох, пак запреглъщах. Embarassed Ще ме накараш да се разработя по нощите. Да ти е живо и здраво милото, много да те радва!  bouquet

# 224
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Моренка, ти пак изби рибата - страхотна тортичка!   bouquet Да ти е жив и здрав мъжа и мноооого да те гледа, така да му кажеш!  Mr. Green За теб - цунки по муцунки! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт