Януарски бебета 2018

  • 82 020
  • 552
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
И аз започнах с тиква, много се хареса. Друго по-сладко пащърнак, морков до известна степен, зависи от морковите.

# 406
  • Мнения: 16 874
И аз започнах с тиква, много му хареса. Въппеки ужасните колики в началото, при захранването не съм имала проблеми. Започнах ранно захранване.

# 407
  • Мнения: 6 241
Аз започвам с домашни картоф,морков,тиквичка и тогава тиква.Да са живи и здрави бабите на село.Май съм по нетърпелива от него 😁

# 408
  • Мнения: 1 418
Аз искам сама да си правя пюретата,  та се чудех ще намеря ли тиква на пазара? Пащърнак не съм пробвала 😊

# 409
  • Мнения: X
На тиквата и пащърнака май не им е сезон сега, но сигурно има от някъде донесени, то вече всичко има целогодишно по пазарите.

# 410
  • Мнения: 715
Чух от позната че в Кауфланд има тиква цигулка. Иначе на пазара в момента няма. Аз съм си замразила във фризера от Мин година. Идеална е. Герберската е идентична на вкус и бебка яде само нея, ако не намерите препоръчвам!

# 411
  • Мнения: 6 241
Напротив тук в Кърджалийско има вече тикви,доста топла пролет беше въпреки дъждовете.Бабите са ме запасили с картофи,моркови и тиквички,дано издържат докато се изяде всичко.Даже онзи ден пекох за нас.Този пащърнак какъв вкус има?Никога не съм опитвала,към сладките зеленчуци ли се води?

# 412
  • Мнения: 16 874
Аз намирам пащърнак, поне до миналата седмица. На мен ми харесва на вкус, сладък ми е. За първи път опитах като захраних детето.

# 413
  • Мнения: X
Хмм, ами има вкус наподобявящ морков, сладък е.

# 414
  • Мнения: 6 241
А опитвате ли това което им правите и после дояждате ли каквото остане?Аз съм доста злояда,ям едни и същи зеленчуци и меса и се чудя след време какво ще ги правя тези порции дето остават.Някакси не си представям да варя 1/4 картоф,половин морков и 50 грама месо примерно.Таткото също не е опция,яде само топло,а микровълнова нямаме.

# 415
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Не опитвам. Първо, защото съм на диета и второ за мен ще е малко безвкусно. А и дори на мен да ми хареса, това не значи, че на него ще му харесва. Аз правя пюрета за по няколко дни и не варя половики.

# 416
  • Мнения: 715
Винаги опитвам, знам естествения вкус на нещата. Може да е безвкусно, но така трябва да е. Винаги пробвам за да знам, че не е развалено, дори да е домашно, не е прекалено кисело или сладко и да не е много топло. Не дояждам, изхвърлям. Баба му омита плодовите, но на мен не ми се ядът.

# 417
  • Мнения: 201
Преди няколко дни видях пащърнак в Кауфланд. Аз си направих пак от там, един добър запас в началото на захранването и го замразих. Доста сладък е на вкус, няма нищо общо с вкуса на готовото пюре (пробвали сме на Овко), което ми се струва отврат.

# 418
  • Мнения: 892
Пащърнакът на хип е доста приятен, според мен и моите близнаци, много го харесаха, редичко, леко сладни и има приятен, ненатрапчив аромат. Опукаха си го с облизване.

# 419
  • Мнения: 1 787
Момичета, имам въпрос. По колко пюре ядат вашите бебоци на едно хранене и общо през деня? Не мога да предценя дали не давам малко, мойто докато му даваш все яде Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт