Република "Фъстъци" от Своге

  • 2 308
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
не си падам по комбинацията шоколад-фъстъци. Сникърс затова и не купувах доскоро. Обожавам щоколад-лешник. Тук пуснаха преди време сникърс лешник - невевроятен е ... и все пак тези десерт4ета Марс, Сникърс, Баунти ... не са ми кой знае колко по вкуса, както и Републиката ... идат ми прекалено сладки  Sick

# 16
  • Мнения: 649
Ох и на мен много ми хареса,но една не ми стига Embarassed
И на мен за съжаление Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 376
Бях много скептично настроена,затова го опитах наскоро и много ми хареса.Не ми става толкова тежко колкото от Сникърс и по лесно се дъвче!  chef

# 18
  • Мнения: 1 195
умрях от кеф newsm68.Според мен е едно към едно със Сникърса, а пък цената й е 0.39 ст. Hug
Вие какво ще кажете Grinning

 Party Party Party Party Party Party Party
точно така

мнооооогоо ми харесва

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 15:39 от Mpulle

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Хареса ми, а освен това и доста засища Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 063
На мен лично шоколада на Сникърс повече ми харесва.

# 21
  • Мнения: 953
Опитахте ли я вече?Аз лично ям само Кокос но когато опитах и Фъстъците, направо умрях от кеф newsm68.Според мен е едно към едно със Сникърса, а пък цената й е 0.39 ст. Hug
Вие какво ще кажете Grinning
СУПЕР Е, МНОГО МИ ХАРЕСВА, АКО НЕ БЯХ НА ДИЕТА, ЕЙ СЕГА ЩЯХ ДА ИЗТЪРЧА ДО МАГАЗИНА.

# 22
  • Мнения: 163
е със сигурност не е като "Сникърса", но си е много вкусна, пък и все пак на половината от към цена. Много добре засища и като цяло е страхотен десерт.

# 23
  • Мнения: 801
и на мен ми има вкус на Сникърса......ако не кърмех,щях да излапам няколко

# 24
  • Мнения: 382
Вече поръчах едно кашонче(40 бр.)за моя мъж.Опита го и си хапва сега по 3-4 на ден.

# 25
  • Мнения: 2 495
Вече поръчах едно кашонче(40 бр.)за моя мъж.Опита го и си хапва сега по 3-4 на ден.
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy,Какво правиш, бе жена hahahaще умориш мъжа си с това сладко(или по-точно той ще те умори вечер на леглото) newsm62 newsm62 newsm62Радвам се че толкова ви харесва Републиката Wink

Общи условия

Активация на акаунт