Графики на БТ - коментари

  • 67 637
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 809
Brayda denis може ли да погледнете графиката ми кога да очаквам Ц( или как да я смятам много объркана работа ) ? Прогестерона ми от 14.92 ( на 22.02 )спадна на 12.48 (24.02) имам придърпващи болки от 3-4 дни , но ме озадачава покачващата се БТ , не съм болна меря Т анално м/ у 6.20  / 6.30

# 151
  • София
  • Мнения: 35 991
http://imagizer.imageshack.us/v2/1152x2048q90/923/zVIgfR.jpg
Brayda denis може ли да погледнете графиката ми кога да очаквам Ц( или как да я смятам много объркана работа ) ? Прогестерона ми от 14.92 ( на 22.02 )спадна на 12.48 (24.02) имам придърпващи болки от 3-4 дни , но ме озадачава покачващата се БТ , не съм болна меря Т анално м/ у 6.20  / 6.30
М, след 3-4 дни, но ако няма някакъв проблем. Ако има ЗФ/киста/ ЛУФ - може и да се забави или да ти дойде по-рано.
3-4 дни е при нормална ЛФ / а ако няма О. няма и ЛФ, най-общо/

# 152
  • Мнения: 295
Привет,
на мен днес ми дойде Sad Може ли да коментирате цялостната графика дали ви се струва нормална Притеснява ме, че Т започна да спада още на 28-мия ден, а ми дойде чак днес на 32-ия. Нормално ли е според вас. Днес сутринта Т беше 36.1 и няколко часа след това ми дойде.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=8719 … erLoginName=eli88

# 153
  • София
  • Мнения: 35 991
Привет,
на мен днес ми дойде Sad Може ли да коментирате цялостната графика дали ви се струва нормална Притеснява ме, че Т започна да спада още на 28-мия ден, а ми дойде чак днес на 32-ия. Нормално ли е според вас. Днес сутринта Т беше 36.1 и няколко часа след това ми дойде.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=8719 … erLoginName=eli88
Здравей!
Графиката е добре, макар че оралното измерване е доста неточно.
О. може да е била на 18/19 ден от МЦ.

# 154
  • Мнения: 577
Денис, Brayda, моля да ми погледнете графиката. Въпросът ми е да считам ли, че ще ми дойде днес утре, щом БТ се понижи леко. Първо я измерих 36.9, веднага след това още веднъж и беше 37.00. Кое броя за вярно? Нанесох по-ниската стойност, която беше първа. И с колко пада БТ преди цикъл? Просто ми се струва рано още да ми идва, освен ако няма някой задържан фоликул и да не знам. Би трябвало да ми дойде на 3.03/4.03.
Благодаря предварително за помощта с разчитането на графиката. Hug

# 155
  • София
  • Мнения: 35 991
Денис, Brayda, моля да ми погледнете графиката. Въпросът ми е да считам ли, че ще ми дойде днес утре, щом БТ се понижи леко. Първо я измерих 36.9, веднага след това още веднъж и беше 37.00. Кое броя за вярно? Нанесох по-ниската стойност, която беше първа. И с колко пада БТ преди цикъл? Просто ми се струва рано още да ми идва, освен ако няма някой задържан фоликул и да не знам. Би трябвало да ми дойде на 3.03/4.03.
Благодаря предварително за помощта с разчитането на графиката. Hug
Една стойност, нищо не означава, може утре БТ да се повиши, което пак нищо не означава - може да има бременност, може и да няма.
Докато няма М. надежда има.
Нанасяш първата измерена стойност, защото при следващо измерване, БТ, физиологично, започва да се повишава.
Преди М .- БТ може да се повиши, да се понижи или да се запази в същите стойности, като последните дни. Няма никаква закономерност.
Имаш разминаване в тестовете за О. и БТ, което не е много добре, но може да е и някакъв инцидент /или да е имало повече от един фоликул/

# 156
  • Мнения: 809
Денис , Brayda според вас на какво се дължи покачването на прогестерона ми
На 22.02  14.92  естрадиола 106
На 24.02  12.37  естрадиола  146
На 27.02 15.37
БТ си стой висока 37.2 като имам отрицателен тест за Б . Ако цикъла наближава не трябва ли прогестерона да пада ? Благодаря Ви  

# 157
  • Мнения: 577
Денис, Brayda, моля да ми погледнете графиката. Въпросът ми е да считам ли, че ще ми дойде днес утре, щом БТ се понижи леко. Първо я измерих 36.9, веднага след това още веднъж и беше 37.00. Кое броя за вярно? Нанесох по-ниската стойност, която беше първа. И с колко пада БТ преди цикъл? Просто ми се струва рано още да ми идва, освен ако няма някой задържан фоликул и да не знам. Би трябвало да ми дойде на 3.03/4.03.
Благодаря предварително за помощта с разчитането на графиката. Hug
Една стойност, нищо не означава, може утре БТ да се повиши, което пак нищо не означава - може да има бременност, може и да няма.
Докато няма М. надежда има.
Нанасяш първата измерена стойност, защото при следващо измерване, БТ, физиологично, започва да се повишава.
Преди М .- БТ може да се повиши, да се понижи или да се запази в същите стойности, като последните дни. Няма никаква закономерност.
Имаш разминаване в тестовете за О. и БТ, което не е много добре, но може да е и някакъв инцидент /или да е имало повече от един фоликул/
Благодаря, Денис. Heart Eyes На УЗ  се видя само един доминантен фоликул и същия ден ми беше положителен тестът за О. В много напрегнат период съм- физически и психически, може това да се отразява на стойностите. А и в първите дни след О все недоспивах. Кой знае, ще видим. Гледам да не се надявам излишно.

# 158
  • София
  • Мнения: 35 991
Денис , Brayda според вас на какво се дължи покачването на прогестерона ми
На 22.02  14.92  естрадиола 106
На 24.02  12.37  естрадиола  146
На 27.02 15.37
БТ си стой висока 37.2 като имам отрицателен тест за Б . Ако цикъла наближава не трябва ли прогестерона да пада ? Благодаря Ви  
http://imagizer.imageshack.us/v2/1152x2048q90/923/Lnkdc1.jpg
На 27.02  - колко е Е2?

# 159
  • Мнения: 809

[/quote]
На 27.02  - колко е Е2?
[/quote]
Пишеше не готов цял ден , сега се обадих и не са го направили пропуснали са го . Предлагат да ми възстановят парите или да ми направят безплатно нов . Какво да направя на ново прогестерон и Е2 или само него .

# 160
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Титка, защо не пуснеш чхг?

# 161
  • София
  • Мнения: 35 991

Пишеше не готов цял ден , сега се обадих и не са го направили пропуснали са го . Предлагат да ми възстановят парите или да ми направят безплатно нов . Какво да направя на ново прогестерон и Е2 или само него .
Графиката ти е доста трудна за разчитане, освен че много играе през целия МЦ, но и има разминаване в тестовете за О. и самата графика - след като Прогестеронът продължава да се повишава, може О. да е била и доста по-късно - 25-26 ден от МЦ.
След 2 ако не ти е проблем, пусни отново Прогестерон и Е2 и отиди да те видят на УЗ. Трудно ще разберем какво се случва без УЗ.

# 162
  • Мнения: 809
Ову  е минала със сигурност на 22.02 бях на преглед  ( това ми е 29 ден от мц) се видя жълто тяло в дясно и дебелина на лиг.13мм . Тогава на прегледа доки каза че ову  е максимум до 5 дни назад във времето (или 23/ 24 ден от мц) чхг пуснах вчера и е 0.22 при реф от 0.5 до 2.9  затова написах отрицателен тест за Б . Звънях за преглед но има час за 7  март . Кръвният не вярвам да лъже все пак се предполага че ще отчете ако имаше нещо 10 дни след ову  😉
Възможно ли е да е било рано за него ?
Ще чакам , не знам дали има смисъл да се боцкам пак , ръцете са ми супер надупчени и след Ц трябва да правя натоварване с глюкоза
Благодаря за отделеното време , ще дам отчет при развитие на нещата .✌✌✌

# 163
  • София
  • Мнения: 7 645
10 дни след О не е рано за него, но има някаква малка вероятност да ти е било 8-ми ден след О.
0.22 е отрицателен резултат, но не знам защо моите винаги са или 0 или <0.1

Според мен или изследвай пак (на мен лично щеше да ми писне ако съм на теб, но те адмирирам за изследванията, все пак са си разход), или изчакай още 2-3 дни и направи домашен тест.

# 164
  • Мнения: 809
Ще изчакам още някой ден и ще направя пиклив тест . Ръцете найстина са ми много надупчени и ми се иска да починат малко (правих изсл.на 3 ден след това на 7, на 14 , 18, 22 , 24  и вчера )  . Имам още неща да изследвам и с мойте скрити вени не ми се иска вече . Ако има нещо на пикливият тест заради БХ мин.година може би ще се изследвам пак . Последният ни контакт с мм е преди 11 дни и след това беше в командировка до вчера  , някак не ми се връзват нещата . Ще чакам  но за да настъпи М трябва да спадне прогестерона нали ?
Благодаря Ви от ❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт