С руйно вино и любов сега, чакаме бебето през есента! Бебеправене тема 335

  • 46 839
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 943
Еуфория, тестът ти от днес е положителен! Тестът за овулация е положителен, когато тестовата черта е наситена колкото контролната или по-наситена. Относно това дали днес да правите опит, личен избор, няма правилен отговор. По принцип казват да се правят опити в деня на положителния тест + следващите два дни. В твоя случай днес, утре и другиден. Но има и теории денят на + тест да се пропусне и да се правят опити от следващия ден. Както си избереш.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 268
Благодаря Кат 😘

Ще го мъдрим с ММ той ест ще иска всички дни, но нз дали не се размиват мн войниците така, минаали месец намашме успех с всеки ден.

Куин, благодаря за отговора. Аз също мисля че ми е + теста и аз миналия месец бях на фоликуметрия и ДФ се спука между 12 до 24 часа след толкова наситени линиийки колко са ми и сега, на следващия ден след подобен тест вече го нямаше а теста беше отрицателен. ЛХ  може да е различно.

Мерси и пак успех  🤗

# 722
  • София
  • Мнения: 1 358
Честит празник, дами! Обичайте и бъдете обичани.
Хера, съжалявам Hug
И на мен не ми е любим този месец, през март 2013 и аз загубих бебе.

# 723
  • Мнения: 1 131
Честит празник, дами Flowers Hibiscus Бъдете здрави и щастливи Simple Smile
Пуснахме изследвания за витамин Д на ММ и  резултатът е много зле -  13.98   nmol/l (50 - 120).  Някой с опит? Ползвам една таблица от форума за дозировката, но във вторник обезателно ще попитам доц. Русев. Знам,че недостигът на витамин Д при мъжете е също толкова важен, колкото и при нас... Дано успеем да го вдигнем бързо.

# 724
  • Мнения: 37
Честит 8 Март момичета ,бъдете обичани и много щастливи!
Струва ми се ,че и моя тест за О е положителен какво мислите

# 725
  • София
  • Мнения: 1 268
Определено е положителен ☺️

Как ще действайте днес и утре и в други ден или ще пропуснете днес? Събирам си мнение че и мен ме мъчи този казус 😁

Успех

# 726
  • Мнения: 37
Еуфория ,а аз си събирах мнения от теб защото видях че и твоя е положителен Joy ,да ти кажа чесно действахме снощи просто ей така си се обичахме и мисля днес и утре,може да не е много правилно но не искам да пропускам за пръв път виждам положителен тест когато горе долу му е времето  ,а не 2 дни преди М

# 727
  • София
  • Мнения: 1 268
Стелинка, писах в темата за ову и там да питам момичетата, ще следим и там
и нашите девойки тук... но май и ния и днес и утре пък да видим.
Желая ти успех от все сърце! 🌸❤️❤️❤️🌸

# 728
  • Мнения: 37
Сигурно съм гледала темата малко преди дс пишеш ти
Стискам ти палци и ти желая успех и на теб,и на всички!Дано този месец бъде нашия! Hug Hug Hug

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 857
Момичета, Обичайте се ,дано този месец наистина е нашия 😍! Успех на всички! Аз съм за три поредни дни при +тест,ей така ,за по-сигурно 😘.

# 730
  • Мнения: 577
Честит празник на всички дами!
На онези, които не просто раждат света, а които го подреждат такъв, какъвто е. И които не жалят труд, упоритост и любов, за да го оставят по-добър. Включително и заради себе си!

Херка, много съжалявам, мила! Възхищавам ти се, че си така позитивна(или поне се опитваш). Нали знаеш, Господ обича смелите, така че следващият път ще е до щастлив финал. Kissing Heart
Еуфория, Стелинка, успех момичета! Действайте както го усещате. Аз лично пробвах миналия месец три дена по ред след положителен тест да бебеправим и резултатът беше “ мартеничка на първи март” Stuck Out Tongue Winking Eye Пробвали сме и през ден -и пак нищо. Така че просто се обичайте, а ако трябва да стане-ще стане дори и веднъж в месеца да е. Моята успешна рецепта при първото ми дете беше такава, противно на всяка логика😉

# 731
  • Мнения: 37
Еуфорийка пропуснахме снощи ,ти каква я свърши Stuck Out Tongue Winking Eye аз се заплеснах да чета във форума и като си легнах той нашия заспал непробудно още преди кокошките Joy ,чудих се дали да го набия докъто спи или да го удуша с възглавницата ?После видях,момичетата че са написали да пропуснем и му простих ,ама не напълно Grinning ,оплаках ви се!
Монтал и при мен се получи нещо подобно при първото ми дете,от един единствен път в месеца стана,може да ми се смеете но тогава още не знаех какво е овулация само бях чувала Grinning ,моят Доктор казва ,непланирана и нежелана бременност стават толкова лесно ,че неможеш да си представиш,защото не мислиш за нея,а сега като го искаш,подсъзнателно го превръщаш във фикс идея.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 268
Стелинка, отчетохме се и снощи, нямаше как след целия ден, много се беше постарал, то си дойде в реда на нещата ☺️ После и аз видях какво са писали момичетата и се замислих, но вече е свършена работата, ако е писано ще стане.
Днес пак ще правя теста да видим какво ще покаже и ще се надявам някой войник да чака О-то 😂.
Успех Стелинка, днес ти пожелавам фойерверки 🤗
Така ще сме изпробвали и двете схеми 😊

# 733
  • Мнения: 647
Добро утро момичета и честит празник със закъснение.
Искам да ви попитам нещо за стойностите на чхг. Имам 2 дена до неочаквания Ц. Понеже заболекарката ми искаше да почна антибиотик исках да видя дали е станало чудото и пуснах кръвен на който няма дадени дтойности а пише само до 1.000 mlu. Теста ми е с резултати една чертичка червена на горе и 35.68 mlu. Нормална ли е тази стойност два дена преда М? Събота ще пусна още един.

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 07:27 от Kamache.yo

# 734
  • София
  • Мнения: 1 268
Ако резултата ти е 35,68 ЧХГ и то два дена преди датата на Ц (нали така) резултата е +. Честито ☺️.
Повтори теста след 2 дни.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт