Новите ви книги - 20

  • 106 850
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Като на снимката ли ти е изданието? Ако да, откъде е?
Да,води се суперлуксозно издание.
Подарък е за РД ,много любима ми е и исках да имам това издание.
Казаха,че са ми го взели от тук https://www.orangecenter.bg/vlastelinat-na-prastenite-luksozno-izdanie.html

# 226
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси!

# 227
# 228
  • у нас
  • Мнения: 1 870
И двете съм ги заглеждала. Сподели как са, след като ги прочетеш Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1 528
И двете съм ги заглеждала. Сподели как са, след като ги прочетеш Simple Smile

Ще споделя, но само да успея стигна до тях,че ме чака една голяма купчина с други книги.
Надявам се да са интересни.Четох добри отзиви за тях.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 623
И двете съм ги заглеждала. Сподели как са, след като ги прочетеш Simple Smile

Прочетох Срив за един ден! За мен това е достатъчно показателно, защото иначе влача книгите доста, ако нещо не е както трябва. Държи в напрежение до самия край. Препоръчвам и другата книга на авторката, която е преведена в България- Зад затворените врати , също толкова интересна, напрегната и
..прочетена за ден. Grinning

# 231
# 232
# 233
# 234
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аууу, как ти завиждам за Obsidio!

Чакам я на български, че така за почнах да си колекционирам поредициата. Иначе досега да съм я прибрала на английски направо Simple Smile)

# 235
# 236
# 237
  • Мнения: 397
Аууу, как ти завиждам за Obsidio!

Чакам я на български, че така за почнах да си колекционирам поредициата. Иначе досега да съм я прибрала на английски направо Simple Smile)

Да ти кажа нямаха всички с твърди корици в BN, иначе не знам дали нямаше да си ги купя всичките - нищо че първата я имам на български.
Няма проблем да ти я дам да я прочетеш, разбира сe, знам, че ще я пазиш Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 окт 2018, 16:04 от alvelly

# 238
  • London, UK
  • Мнения: 252
Ей, Балкай, браво, намери го този Дон ДеЛило най-накрая! Дано само не са ти одрали кожата 😀
Честит да ти е 👍📚

# 239
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249



Общи условия

Активация на акаунт