Розово за момче ...

  • 2 808
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Съобразявате ли се с модата и купувате ли за момченцата си розови дрешки?


Не. Дори за оранжево се чудих, но позволих. Жълто, зелено да, но розово  Naughty

# 46
  • Мнения: 6 390
Не робувам на цветови ограничения, нито за себе си, нито за детето

# 47
  • Мнения: 7 430
Аз си имам собствен ЧЕРВЕН цвят и си обличам мъжете повече в тях, но на Вики от преди няколко месеца съм му купила една розова фланелка и значи ще е много фешън...а голямо Бейби си има една розова ризка, която е много сладка, само дето не я носи често...ама то няма и къде Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 3 421
  Всякакви цветове дрешки има в гардероба малкият с изключение на розовото.
  Първо - аз не го харесвам този цвят.
  Второ - от щерката и желанието й да е все в розово още повече го "намразих".
  Трето - баща му ще "вдига гири" ако види малкият в розово.
  Четвърто - Люби е мургав и с розово облечен може да го сбъркат с малцинствата.

   А например червено и оранжево много му отиват и обичам да го виждам в тези цветове.
   

# 49
  • Мнения: 446
 ....
Четвърто - Люби е мургав и с розово облечен може да го сбъркат с малцинствата.

А например червено и оранжево много му отиват и обичам да го виждам в тези цветове.
  
Таткото ни носи розови ризи и изглежда доста свежо с тях, въпреки че е мургав. /Етия - няма опасност твоето дете да го сбъркат с малцинствата - при тях стила на обличане, дори и в други цветове ги отличава/
При нас е обратно - синът ми е рус и розовичък като прасенце /и кръгъл също така/, затова с розово ще се изгуби. По същата причина и жълтото не е много на почит. Любими цветове са му зелено и червено, и не го ограничавам - ако поиска розово и жълто - ок. Докато ако оставя малката сама да избира - само розово Sick. Гледам да я ограничавам обаче.

# 50
  • Мнения: 22 934
Защо не Hug
Аз моите госпожици ги обличам с различни дрехи и редовро едната е облечена със сини дрешки. Въобще не робувам на розовото - за момиченца и нищо друго.... Та затова постоянно ме питат "момче и момиче ли са?"..... Ама не ми пука. Аз си обичам синия цвят (светло синьото).

Та по темата - може и момчето да е в с розова дреха, само да не стане прекалено розов  Mr. Green
Peace Даже му харесах една розово-бяла шапка онзи ден,но няма с какво да я съчетаваме. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 8 505
Щом ти харесва-защо не?Аз съм обратния случай-ненавиждам розово и не обличам дъщеря си в него Crazy

# 52
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Peace Даже му харесах една розово-бяла шапка онзи ден,но няма с какво да я съчетаваме. Simple Smile
Купи му подходяща блузка  Mr. Green
Значи не само моят тати е такава консерва  Crazy
Между другото и аз вече установих колко непрактичен е розовия цвят от гледна точка цапане, особенно ако са розови панталонки  ooooh!
Свалих снимки в нета от онзи ден, когато баткото се премени. Ето тук може да видите розовата тениска. Моят е голям вече и не можете го обърка с момиче, даже и в рокля да го напъхам  Laughing

# 53
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Е точно в розово не бих го накиприла  Wink, мразя го този цвят... Иначе и аз харесвам ярките цветове, особено за дете, жълто, оранчево, светло зелено, чат пат и мъжа го обличам така, той мърмори, ама му отива... Не робувам на представите женско-мъжко, днес му купих кукла с плитки, защото от много време се захласва като види, на ред е бебешка количка, щото и по тях е луд  Laughing , но розова дрешка - тц...

# 54
  • Мнения: 118
 Rolling Eyesако имах мом4е бих го облякла в розово само тогава когато започне да му личи че е момче.имам обаче щерка,която много рядко обличам в розово,защото окото ми се пренасити от дрешки за момиче в розово лилави тонове.когато я облека в сини дрехи,задалжително слагам една фибичка и така си спестявам обясненията дали е момче или момиче.иначе ужасно ми харесват мъже с розови ризи или тениски,но в по-убити тонове Sunglasses

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз малко момче нямам...но на онова голямото, ако му предложа да облече нещо розАво, ще ме прати да се гръмна:)
Той и розовите дрешки на момичетата гледа с леко недоволство, но няма думата там  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт