90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 85 909
  • 726
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 368
Първия път като правих диетата почти нямах късна закуска. Днес обаче станах рано и закусих към 6:30, а в 10 вече умирах от глад и за да не обядвам толкова рано, хапнах 1 ябълка Simple Smile Не знам дали е ок, че е ябълка, а не банан, но само с това разполагах...

# 361
  • Мнения: 2 695
Не знам дали е ок, че е ябълка, а не банан, но само с това разполагах...
Съвсем си е ок ябълката Yum В книгата пише до 2 плода, ако искаш ябълка, ако искаш банан, круша и т.н., какъвто и да е плод.

А вярно ли е да не се смесват плодовете? Примерно банан и след два часа ябълка?
Моята закуска е обилно с плод 3 банана някъде..
Ставам мн рано и ми е физически труда.... едвам изчаквам обяда .. но вече свиквам
Плодовете не се смесват. Трябва да са от един вид.
Бих те посъветвала да прочетеш книгата, а също така и информацията, която е дадена в първия пост на тази тема. Ще си отговориш на много въпроси.

# 362
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм ''новобранец'' тук Simple Smile
Регистрирах се днес с идеята да разбера повече за този режим на хранене и да имам възможността при нужда да питам за съвети. Аз съм на 32 и в последните години почнах да качвам килограми по-лесно. Имам да сваля около 8 килограма за да върна килограмите си, с които се чувствам най-добре. Днес е моят първи ден от диетата и единственото , което си пожелавам е да съм мотивирана до финала!

Пожелавам успех на всички ви! Wink

# 363
  • Мнения: 5 435
Здравейте момичета,

Започвам и аз, имам нужда да сваля 10на килограма. Колко пъти го започвах този режим и нищо. Дано този път устискам, много проблеми се натрупаха и постоянно имам една такава вътрешна тревожност и като че ли се утешавам с храната. Както и да е. Отчитам първите два дни, ден 1 - закуска: ябълка, обяд: бъркани яйца със салата от краставици, вечеря: кисело мляко, краставица и парче сирене. Ден 2, закусих с една ябълка, обяд: ориз с тиквички и салата от домати, вечеря: зелена салата и печени картофи.

Пожелавам много успех на всички отслабващи дами!

# 364
  • Мнения: 2
Привет и от мен!
Сега съм в почивка, но с първите  90 дни бях минус 8кг (при 40 излишни), тъй че момичета и момчета, диетата работи!
Успех и на вас!

# 365
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 244
Не съм се появявала скоро тук, но идвам да споделя, че моята 90-дневка приключи! Йе! Постигнатите резултати не са максимално заложените, но все пак има такива.  Wink Аз бях решила да отчитам прогреса в процент спрямо първоначалното си тегло, така че към края ѝ мога да се похваля с едни 7% надолу. Аз исках процентите да са над 10, но все още в тялото ми текат леки хормонални промени след бременност и кърмене. Освен това ми се случи и да прегрешавам.  Embarassed
Следващата 90-дневка смятам да я започна през Август-Септември, когато има голямо изобилие от плодове. Че зимата общо взето беше ябълки, банани, портокали...

За тези, които сега започват, успех! Режимът работи, просто го следвайте и по възможност без прегрешения.  Simple Smile

Поздрави и до скоро!  Hug

# 366
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!

Първо искам да поздравя всички ви за постигнатите резултати! Браво за упоритостта, постоянството и волята!

От днес се записвам и аз в темичката. Simple Smile Днес стартирам 90ДД и се надявам след 3 месеца да се запиша с доста килограми надолу. Нямам точно определена цифра за сваляне, но колкото повече, толкова по-добре.

Имам обаче един въпрос към вас. Тъй като всяка сутрин ставам много рано за университет (6ч.), ми е невъзможно да хапвам плод и да издържа до обяд. С ниско кръвно съм и доста често ми прималява. Можете ли да ми дадете някакъв съвет какво друго мога да хапвам? Мисля си за нещо от сорта на препечена филийка със сиренце например. Ще се радвам да чуя вашето мнение.

Приятен неделен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 367
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Тъкмо се регистрирах точно заради тази темичка. Днес започнах диетата с намерение да я завърша успешно и поне с 5 кила по лека (макар, че имам поне 10тина в излишък). До колкото разбрах обяда и вечерята трябва да са еднакви, с единствената разлика, че вечерята трябва да е на половина.
Та, сега да се отчета с днешното "меню":
Закуска - портокал;
Обяд - половин омлет от яйца, авокадо и домат; половин бульон (вкус "гъба"), разтворен в 300мл. вода.
Вечеря - половината на останалата половинка от същия омлет, който изядох на обяд.

Също мисля да правя и упражнения за по-добри резултати.

Успех на всички, които също имат желание да започнат и на тези, които вече са се захванали с това начинание Yum !

# 368
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас, която да е почнала тази диета след спиране на цигари. Спрях да пуша след много години пушене и за 3 седмици се надух и качих безобразно буквално от въздуха. Чудя се дали би ми подействала диетата. Иначе преди години съм я правила 2 пъти много успешно, но сега метаболизмът ми направо отказва да работи.

Последна редакция: нд, 15 апр 2018, 20:55 от *Ирина*

# 369
  • Варна
  • Мнения: 522
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас, която да е почнала тази диета след спиране на цигари. Спрях да пуша след много години пушене и за 3 седмици се надух и качих безобразно буквално от въздуха. Чудя се дали би ми подействала диетата. Иначе преди години съм я правила 2 пъти много успешно, но сега метаболизмът ми направо отказва да работи.

Не знам дали е същото, аз започнах диетата,спрях цигарите и почнах леко да тренирам и отслабнах Simple Smile
А и това беше първата диета,която започнах и я довърших.
Надявам се да съм те мотивирала,няма какво да го мислиш,воля и ще стане.

# 370
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Преди години я бях започнала когато спирах и цигарите.... Но нито диетата издържах нито цигарите отказах - абсолютен провал. След това я правих пушейки и бях ок - смъкнаха около 5 кг за първите 30 дни.
Сега съм пак на режима, но този път след раждане и засега слабо вървя надолу, но има време дано се засили резултата Simple Smile

# 371
  • Мнения: 2 695
Имам обаче един въпрос към вас. Тъй като всяка сутрин ставам много рано за университет (6ч.), ми е невъзможно да хапвам плод и да издържа до обяд. С ниско кръвно съм и доста често ми прималява. Можете ли да ми дадете някакъв съвет какво друго мога да хапвам? Мисля си за нещо от сорта на препечена филийка със сиренце например. Ще се радвам да чуя вашето мнение.
Закуската тук е плод или зеленчук. Ако закусиш в 6 часа можеш след това да направиш и втора закуска, която да е също плод, някъде да речем към 9 или 10 часа. Според мен, ако закусваш 2 банана в 6 часа и още 2 банана в 9 часа, няма да ти е трудно да издържиш до обяд. Избирай си плодове, които са по-калорични, каквито са бананите. Успех!

# 372
  • София
  • Мнения: 700
Днес ми е ден 22-ри от диетата и освен първите 3 кг, които свалих още през първата четворка не съм мръднала. Имах леки прегрешения на Великден, но иначе я спазвам стриктно - пия много вода, старая се да вечерям към 18. Правила съм диетата няколко пъти и обикновено значителните резултати са били през първия месец, а после съм задържала главно и най-много още 1-2 кг да сваля. Не мога да разбера какъв е проблема този път. Надявам се да се раздвижат нещата, но се чувствам демотивирана.

# 373
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте, от днес започвам и аз. Преди години я правих диетата. Правила съм и монодиети, но реших да пробвам тази. Имам да свалям около 4 кг и се надявам да успея.
Успех на всички!

# 374
  • София
  • Мнения: 1 832
Здравейте,
на мен днес ми е третият воден.  Стартирах диетата от 79,1кг., вчера сутринта бях 70,6кг.
Успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт