90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 85 933
  • 726
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 008
Вчера - протеинов - едното хранене беше пържола със салата, а другото - тиквички с мляко.
Днес бобов - боб яхния и картофена салата.
Утре - чушки с доматен сос и хляб  Hug

# 511
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Нямам търпение за пържолките днес  Joy

За утре ще готвя грах яхния,печени картофи на фурна,салата

# 512
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и аз вчера ми беше пържолен Simple Smile) последните два ги правих млечни , та бях меко казано озверяла Simple Smile

# 513
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз днес съм на плодове😞😞😞 диня, нектарини, салата. Да идва утре, че....

# 514
  • Мнения: 12 846
Аз днес съм на грах - ден на бобовите храни. Довечера - половин порция.
Предишните бобови дни ми бяха: единият път леща, другият печени картофи. Много сполучливи излязоха.
Имам чувството, че този грах най-малко засища. Или порцията ми е недостатъчна.

# 515
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Днес протеинчета З. Кайсии, О. Пилешки филенца грила, салата , зеленчукова супа и режимен хляб

# 516
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз днес съм на плодове😞😞😞 диня, нектарини, салата. Да идва утре, че....
И аз Sad. Мъка голяма ми е, спасявам положениетос  обилна порция задушени броколи.

# 517
  • Мнения: 508
Здравейте!
За пореден път съм на 90 ДД. След 3-тата бременност качух повечко килца. Преди 6 месеца успях да сваля 12 кг. Сега продължавам борбата. Запичнах втория месец на диетата. Днес бях на въглехидрати, но поомазах нещата. Утре живот и здраве на плодове. Преди на плодов свалях по 2 кг. Сега едвам пи 0,5 кг. Лека нощ!

# 518
  • Мнения: 12 846
Здравейте!
За пореден път съм на 90 ДД. След 3-тата бременност качух повечко килца. Преди 6 месеца успях да сваля 12 кг. Сега продължавам борбата. Запичнах втория месец на диетата. Днес бях на въглехидрати, но поомазах нещата. Утре живот и здраве на плодове. Преди на плодов свалях по 2 кг. Сега едвам пи 0,5 кг. Лека нощ!
katelinka, ти си явно много напред с материала. Simple Smile
Тези 6 месеца успя ли да задържиш свалените 12 килца? Ако да - как?
Все някога и аз ще стигна до момент да задържам, чудя се от сега.

# 519
  • Мнения: 508
Здравей, Uncommon!
Ами аз от много години правя тази диета за да вляза във форма. Задържането на килцата ми е проблем . Последния път от свалени 12 си върнах 4. Но не се отказвам. Лошото е, че когато си омажа деня както вчера, после аз си нося последствията, защото ми трябват поне две четворки за да се върна в режим на отслабване. Simple Smile

# 520
  • София
  • Мнения: 1 832
Завърших диетата на 22.04.2018 г. Сега се опитвам да задържа, като гледам да не преяждам и ако реша, че доста съм прегрешила правя плодов. За сега задържам, като имам колебания 1-2 кг. Завърших диетата със свалени 10 килограма.

# 521
  • Мнения: 1 008
Дайте идея за готвено с грах от буркан?

# 522
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Гювеч, ориз, яхния с картофи.
Моето меню днес картофена яхния с грах, бобена салата, прясна салата и ръжен хляб.

# 523
  • athina
  • Мнения: 524
Свалих 11кг. за 88дни (пропуснах водните). От днес съм в режим "почивка" и се надявам, че ще успея да задържа постигнатото. И аз правих диетата за трети път, общо от трите пъти имам свалени 25кг.

# 524
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Днес Въглехидратен.Закуска диня,Обяд спагети с доматен сос,гъби и чушки,салата,Вечеря-сладолед и бисквити

Общи условия

Активация на акаунт