В памет на Мишето...

  • 17 893
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Там където е сега малката душичка, аз знам е добре.
Да почива в мир малкото ангелче Flowers Rose

# 241
  • Мнения: 520
Мъката ми е огромна!!!
Незнам какво ти е на теб, мило майче! Поклон!  Flowers Rose  Flowers Rose

# 242
  • Мнения: 3 504
Трагедията е голяма, тази майка винаги ще има мъка в сърцето си. Картината е страшна, когато видиш гроб на малко детенце Cry

какво става с родителите, помени... хубаво винаги да има църковна служба.
Добре е там горе и пази, помага на родителите си...

# 243
  • Мнения: 1 313
Почивай в мир Мише..
Моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 244
# 245
  • Мнения: 495
За мен децата са ангелчета.Живите ни радват,а починалите са " ангелчета на небето" и за тях винаги ще има място в сьрцата ни и нищо не може да ги замени.

# 246
  • Мнения: 3 504
 Така е, аз съм си сънувала нероденото дете и то ми даде много ценен съвет, когато бях на кръстопът какво да правя. Ненадейно го сънувах - на възрастта на големия ми син с предното паднало зъбче като него, но с лика/лицето на Гери - същите големи очи, същата коса - малко заплетенка тук там и то влезе в стаята и ми каза "Остави нещата такива каквито са", видях в съня си на масичката в стаята имаше кръгли слепени сладки. Така разбрах, че то харесва сладките и на задушница винаги си казвам да не пропусна да раздам специално такива сладки за него.
Така и направих - не промених нищо и ето сега съм си още на това работно място, което много ми помага и за общополезната ми дейност с материали, време, техника.... защото то е знаело, че аз трябва да помогам и че там ще имам възможност за това.

Общи условия

Активация на акаунт