" Дървото на живота" - повторение по Нова телевизия - тема 2

  • 38 634
  • 472
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 993
Любовта на Йордан и Азра щеше да просъществува, ако Тодор не беше убил брат ѝ. Той спаси Йордан реално, убивайки турчина, но как щеше Азра да преглътне смъртта на брат си и да заживее в една къща с неговия убиец? Нямаше как, за съжаление, а тяхната любов беше много истинска и чиста наистина. Ако не бяха такива дървени глави турците, щяха да се посърдят малко и после в крайна сметка да свикнат. А Азра така или иначе след това се е омъжила за християнин, нали се представи като Ана Чалъкова...

# 136
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Азра сигурно е нямала избор. Мъртва за семейството си, любов предизвикала конфликт между православни и мюсюлмани, станала причина да убият брат й...

# 137
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
А аз мисля, че нямаше никаква вероятност да продължи любовта между Йордан и Езра. Ако Тодор не беше убил брат и, то Фатих щеше да убие Йордан. Любовта им  беше обречена още отначало.

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Сериала е много добър, но носи агресията на времето си. Мен други въпроси са ми интересни - за ниво на медицината тогава при липсата на техника.

# 139
  • София
  • Мнения: 7 886
Личката се прояви, ама с Цветана е свършено. Ако не я вземе той, няма кой.

# 140
  • Мнения: X
Цветана май ще осъзнае, че е сбъркала с Личката и че няма да е господарка, както искаше

# 141
  • Мнения: 6 604
А какво му каза, че Личката се ядоса?

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
А какво му каза, че Личката се ядоса?

Попита го дали има нещо общо с това, че Божура плаче по цял ден.

# 143
  • Мнения: 6 604
А какво му каза, че Личката се ядоса?

Попита го дали има нещо общо с това, че Божура плаче по цял ден.
Благодаря.
Това го чух, но мислех, че и нещо друго е имало. Защо пък се ядосва чак?🤔

# 144
  • София
  • Мнения: 7 886
Каза му нещо от сорта, че не всичко се върти около неговия ... Май това беше. И той се хвана да и доказва, кое как е.

# 145
  • София
  • Мнения: 27 175
Личката е пътник. Йордан ще се погрижи.
Интересно ми е как ще реагират Йордан и Панто, като разберат за ипотекираната им къща с подправените им подписи.

# 146
  • София
  • Мнения: 7 886
Яна се върна и на всичко е съгласна само да е близо до детето си. Сигурна бях.

# 147
  • София
  • Мнения: 27 175
Ха, Божура май е бременна?  Thinking
Как се бе размекнала покрай дечицата...

# 148
  • Мнения: 993
Яна чак сега започна да казва на Йордан нещата, които отдавна трябваше, а не да се впуска в тая авантюра. И аз бях убедена, че ще се върне. Цветана е ужасно противна, но скоро ще секнат всичките ѝ мераци да става господарка. А актьорът, който играе Личката, е страхотен. Мразя го, дразни ме, разсмива ме, даже накрая ми стана жал за него - определено е талант! Божура я е променила бременността, по-нежна и мила е отпреди. И става ясно това, което мнозина подозирахме - Панто е партия с австриеца.

# 149
  • Мнения: 9 049
Ще стане интересно!Искам да гледам само Панто и машинациите му:)Невероятен Карамазов!Толкова са ми досадни историите около Христо и неговите дами.
А Цветана и Личко лика-прилика отврати.
Йордан постъпи точно както очаквах и мисля,че е прав.Яна не можеше да носи положението на дама от висшето общество,когато в душата си е слугиня.

Общи условия

Активация на акаунт