Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 030
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 998
Благодаря на всички   bouquet

Взех да се отърсвам вече, а и имам ли избор... Обаче продължава да ми се гади, температурата ми не пада, гърдите ми са надути ... Колко още ще продължава това?! Предния път всичко това изчезна още преди да прокървя. Ама че работа, да продължаваш да се чувстваш бременна, а да знаеш, че не си.

Много съжалявам, Светли!
Защо не отидеш на лекар все пак да види дали си се изчистила напълно, доколото знам е опасно да не остане нещо вътре!

# 121
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, много съжалявам, че за пореден път ти се случва Sad...а бях сигурна, че този път ще го задържиш. Може би наистина трябва да направиш изследвания преди да продължиш...
Диме, пожелавам ти само хубави емоции покрай приготовленията за сватбата и никакви притеснения!

# 122
  • Мнения: 1 925
Здравейте, приятелчета  Hug
Аз съм много зле, откакто се върнах от командировката. Пътувахме с рейс и на връщане шофьорът беше така набичил климатика, #Cussing out че явно съм настинала. До 23-ти ме болеше гърло само, но през нощта на 23-ти не можах да спя - зверски ме болеше, а на сутринта нямах глас. Вчера ми беше кошмарен ден, на легло. Пия антбиотици и явно от тях съм получила алергична реакция и днес цялата съм с обриви и сега чакам мъжо да ме вземе да ходя на лекар.Нямам симптоми за лелка - днес ми е първи ден закъснение  Praynig , много се притеснявам, защото в опътването на антибиотика пише, че е нежелателно да се пие по време на бременност или ако има вероятност за такава. Sad Така съм се шашнала... знам си аз, че съм кърък.  Cry
Светли, страшно съжалявам за случилото се. Пожелавам ти есента да се похвалиш с две чертички и след тях 9 месеца безпроблемно бременеене
  bouquet

# 123
  • Мнения: 9 990
Страчателке, ама защо бързате с тези антибиотици бе хора?какво зачервено гърло, какви антибиотици? ooooh!незнам какво да ти кажа, аз за такова нещо не пия сериозни неща.Да, лошо е да те боли гърлото.температура  имаш ли?

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Stra4iatela дано поне ти имаш късмет fertilizationА за антибиотиците съм напълно съгласна с пенелопа не бързаи.

# 125
  • Мнения: 1 950
Страчиателке, ще те шамаросваме да знаеш Wink /това на шега/, а иначе на сериозно, аз също съм на мнение, че антибиотиците не са панацея за всичко и не трябва да се взимат ей така. В повечето случаи повече бели правят, отколкото да помогнат.
Последния път, когато аз пих, бях наистина много зле и послушах любимия, той даваше зор. Е такива гъбички си натресохме и двамата, че от тогава не искам и да чуя за антибиотик.
Стискам ти палци да оздравяваш бързо, алергията също да отшуми.  Hug

# 126
  • Мнения: 1 925
Момичета, явно не съм обеснила добре - не е само зачервено гърло... имах налепи, въобще не можех да говоря, а вчера цял ден бях с температура 37,5 - 37,9... Знам, че не трябваще да бързам, ама мъжо като ми се накара и като ме знае, че само антибиотика ще ме оправи... Аз не исках да пия, ама той като ми се накара и ща не ща...  CryУфф, дано не е станло нещо лошо... Praynig Аз като цяло съм много болнава, де що болест има е при мен, пък и нали ви казвам от неделята съм се заликувала с чай, смучалки и по-леки лекарстав, но нищо, освен че се влоших...    Cry

# 127
  • Мнения: 375
здравейте на всички чакащи и нечакащи кандидат мамчета,моля се вече и мен да ме сполети  EFPимам 2 дни закъснение на лелята и темп 37.1,но и 1 отрицателен тест smile3518искам да ви попитам относно температурата преди менструациа дали се покачва,защото си имам ПМС .

# 128
  • Мнения: 456
Здравейте момичета,

ама вие как сте и се накарали на  Stra4iatela ... а тя милата не е имала избор. И аз съм срещу антибиотоците, но в краина сметка понякога щем нешем се стига и до тях... Мила, не се притесняваи. На много лекарства пише че не е препорачително да се взима при евентуална бременост, но това не означава че ще стане нещо лошо... има малък шанс да навреди лекарството, но по вероятно няма нищо да стане. А и ти колко си ги пила? Сигурна съм че съвсем малко. Когато отидеш на доктор, като ти закаснее, му кажи че си ги пила но аз съм сигурна че всичко е наред. Нали знаеш че спокоиствието е тайната? И за двете - да се излекуваш бързо и да видиш 2-те чертички. Така че успокои се и вярваи че всичко ще е наред.   Heart Eyes Hug

Светли, много съжелявам миличка. Дано това да е последния път подобно нещо да ти се случва. Стискам силно палци и ти пожелавам само хубави неща от сега нататък.  Hug Praynig Hug

Аз какво да ви кажа... при мен много работа, странни температури... обаче съм странно спокойна и търпелива. Ще изчакам до неделя, понеделник и тогава ще видим какво сме направили. Но наистина не мога да повярвам колко съм търпелива и как 'трезво' мисля.  Blush

Приятна вечер!!!   bouquet

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
roksi77  преди менструация температурата пада.Успех дано видиш двете чертички.стискам ти палци.Междудругото си определихме вече дати за морето.14 август тогава би трябвало да имам лелка затов казах на мъжо до тогава да ме е забременил че с лелка не ми се ходи на море.

# 130
  • Мнения: 375
чул те господ МЕГИ!аз по принцип не меря БТ ама просто от вчера се чувствам една такава по "гореща" и реших да измеря темп направо се учудих ,че е така висока.Пожелавам ти успех newsm51

# 131
  • Мнения: 191
Момичета аз да попитам, като започваш да мериш БТ от кога се почва от първия ден в който ти дойде лелката ли?Или в първия ден в който ти свърши, започваш да мериш? Мисълта ми е за да се открои добре тази двуфазност newsm78
Малко малаумен въпрос, но се чудех? Blush smile3502

# 132
  • Мнения: 191
А пропуснах още нещо, като меря с дигитален термоментър колко минути трябва да го държа, защото имаче отчита много бързо и много ниски стойности аз меря орално?

# 133
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Лилето дигиталните термометри не дават ли сигнал, когато са готови?  newsm78 Аз понеже меря с живачен и не знам... По принцип орално измерена температура, особено пък с дигитален термометър, е нормално да е ниска. Това да не те притеснява обаче - важното е да има двуфазност на графиката.
Относно кога да започнеш да мериш...не е задължително да мериш по време на лелката, аз например не меря тогава. Но аз съм с по-дълъг цикъл и мога да си позволя да започна да меря по-късно /обикновено започвам към 8-10 ден от МЦ/, защото и овулацията ми е късно - чак към 20ти ден.

И още нещо - използвай бутончето Wink

# 134
  • Мнения: 191
Е Жабче ма ти си като мен и на мен цикъла ми е дълъг и съответно с по-късна овулация newsm10
Те дигиталните термометри дават сигнал ама много бързо, особено когато мериш орално и понеже незнам някой ми каза ли, прочела ли съм го някъде, че трябва повече време да го държиш дигиталния, ама колко точно по-дълго или поне горе-долу 5мин. или 10мин.
Иначе аз имам един мисед аборт в 8г.с. и миналия път само с тестове установих овулация и то като знаех приблизително кога може да ми е!
Иначе благодаря ти за бързата реакция  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт