Френски маникюр!

  • 1 307
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
горе-долу го докарвам сама, но друго си е на маникюристка, винаги някакси личи, че съм се лакирала сама. затова и скоро не съм правила опити.

# 16
  • Мнения: 1 311
Често опитвам сама, резултата е променлив. По-често го изтривам, защото нещо не ми е харесало и си ходя без лак после поради липса на време.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Самичка си го правя, много съм доволна от лаковете на Rimmel
използвам този лак за беличкото, за топ и основа ползвам разни други в зависимост  Flutter

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не се справям добре изобщо, затова рядко съм с такъв.  Сестра ми си го прави сама, при това повече от добре.

# 19
  • Мнения: 302
Правя си френски маникюр доста често, в последно време с лакове на Перфект

# 20
  • Мнения: 11 547
Правя си сама редовно. Използвам най_обикновенни лакове. Минавам с наситено бял лак(блажна боя'') връхчетата на ноктите,и после с някакъв блед лак. bowuu За мен по_проста е лесна работа от френски маникюр няма.
newsm10Аз също се справям доста добре с френският маникюр.Купувам евтини НЕмаркови лакове.

# 21
И аз си правя понакога сама с един комплек Селект май беше. Комплекта съдаржа бял, топ и розов лак, както и много лентички. От моята маникюриска знам, че лентичките трябва да се махат веднага след нанасянето на белия лак, за да не остават граници. Френски маникюр си правя и с едни полупрозрачни лакове в преливащи цветове и става много ефектно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт