Слънцезащита 2018

  • 96 623
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
За мен най добрите слънцезащитни кремове са с Алое. Преди две години нямаше марка и крем който да не ползвах  за дъщеря ми, която е с много бяла кожа, но от две години дори намалих фактора. Уникални са.

# 46
  • Мнения: 5 903
Аз се чудя, дали да не изпробвам някой крем с 30 фактор на Andalou. Хубави съставки.

# 47
  • USA
  • Мнения: 7 295
Алое се ползва при изгоряла кожа за облекчение на сърбежа и лечение на изгарянето.

От години ползваме слънцезащитните на Ла рош и Алба ботаника,SPF 50-60,защото сме много бели и горим.
За лицето - Имам Tarteguard 30,имам слънцезащитен на Ланком 30,и всички други стандартни кремове с SPF 25+

# 48
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Дълго време ползвах Екрана на Кларанс, много хубава основа за грим беше  Peace Погледни го, 50 фактор е, дано ти допадне..

Благодаря ти  Hug , за този ли става дума?

# 49
  • Мнения: 18 542
Здравейте,:blush:
аз се интересувам от слънцезащитен крем за лице, и за тяло, но за лицето най-вече питам - кожата ми е смесена, като имам склонност към лишеи и дерматити. Ползвах миналата година Ла Рош, останах доволна, но на моменти сякаш усещах твърде аромата и съответно почва да ме сърби и да се лющи кожата...
Някакви препоръки, ако има може да даде:relieved:
Ла Рош имат и кремове без парфюм. Пише на опаковката - без аромат. Аз съм с този и съм много доволна La Roche-Posay Anthelios XL Face Ultra-Light Fluid SPF50+ На другите версии не пише че са без парфюм, така че гледай какво пише на опаковката.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Дълго време ползвах Екрана на Кларанс, много хубава основа за грим беше  Peace Погледни го, 50 фактор е, дано ти допадне..

Благодаря ти  Hug , за този ли става дума?

Да, за този  Peace

# 51
  • Мнения: 1 976
От къде поръчвате Неострата?
...
 Имам на NIOD 30 фактор, но с тия стъклени опаковки нямам нерви вече.

Какво им е на стъклените опаковки? Мислех да я пробвам, разколебай ме Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 095
Благодаря за линковете Simple Smile

Какво им е на стъклените опаковки? Мислех да я пробвам, разколебай ме Simple Smile

Нищо им няма ако стоят вкъщи. Но аз за ужас ползвам не знам си колко продукта и половината като са в стъклени шишета при пътуване е ужас - тежат. Добре де, за някои може да не е проблем, но мен ме дразни. Laughing
Иначе продуктът не е лош хич. Чак за сравнение нямам необходимите знания да го провъзглася за дъ бест или нещо такова, но чисто потребителски съм доволна най-вече, че е единствената минерална защита, от тези които съм ползвала и която се държи добре под грим. Но аз за съжаление не слагам необходимото количество по предписание колкото бадем - 1,23мл, което значи че 30мл трябва да отива за 24 дена при еднократно нанасяне на лице само. Еми не знам колко точно се пазя всъщност.

Едит: другата беше на Кларан екрана, също супер под грим, извинете.

# 53
  • Мнения: 1 976
gevestra, какъв завършек има? Аз не ползвам фдт, не и редовно, та не държа да е добър под грим.  И ако случайно му спазиш дозировката - сподели Simple Smile

Заринах се със слънцезащити, а редовно излизам по крем  SPF15.
И Australian Gold поръчах.
Само на Ла роша на Миоки устоявам, нещо не мога да се амбицирам за него Simple Smile

# 54
  • Мнения: 348
Наскоро пробвах  Обновяващ ВВ Крем Light на Miriam Quevedo и ми хареса,пробвах го върху дневен крем,но моята кожа е смесена и мисля,че лятото ще е чудесен като ежеднева грижа. bouquet

# 55
  • Мнения: 1 095
gevestra, какъв завършек има? Аз не ползвам фдт, не и редовно, та не държа да е добър под грим.  И ако случайно му спазиш дозировката - сподели Simple Smile

Изсъхва до мат, но не пудрен завършек или блър, ползвам над продукти, които също не оставят филм. През деня лъсвам, но аз съ лъсвам с всичко. Няма цвят на лицето след нанасяне, а е оцветен леко.

# 56
  • Мнения: 433
Миналата година ползвах на Биодерма и останах доволна.

# 57
  • Мнения: 2
Продуктите с Алое Вера не са само за изгаряния, но при правилната обработка и комбинация служат и за предпазване - такава е цялата слънцезащитна серия на LR. Това е извадка от представяне на тази серия:
"Слънцезащитните продукти на LR се отличават от останалите продукти на пазара по богатите си съставки в комбинация с Алое Вера.

    ВитаминEсе съдържа във всички слънцезащитни продукти на LR. Той повишава защитните механизми на кожата, смекчава бръчките, като подобрява еластичността, допринася за стимулиране на производството на еластин и колаген. Прави кожата мека, подпомага за намаляване загубата на вода и повишава защитата срещу слънчевите лъчи.
    Личи е чудесна съставка срещу бръчки за подхранване на кожата, богата на калций, фосфор, витамин С, калий и натрий. В комбинация с витамин Е слънцезащитния крем за лице има засилено действие против образуването на бръчки.
    Маслото от шеа действа хидратиращо, противовъзпалително и прави кожата мека.
    Ментолът действа освежаващо и обезпокояващо. Перфектен е за след слънчеви бани.
    Екстрактът от кактус хидратира и заглажда, като едновременно с това действа и като антиоксидантна съставка.
    Основно правило за началото на лятото е използването на висок слънцезащитен фактор, независимо дали тенът е светъл или тъмен. След известно време може да го намалите, когато кожата вече е развила собствена защита."

# 58
  • Мнения: 1 976
desi_75,  нищо от написаното не ме провокира да пробвам това, което рекламираш. За мен конкретно е важен вида на слънцезащитата - химични или физични филтри, степен на фактора, консистенция, финиш, усещане в/у кожата. Къде мога да вида пълния състав на продукта, освен на опаковката му?

# 59
  • Мнения: 1 095
правилната обработка и комбинация служат и за предпазване

разбрахме, че е от брошурата/сайта но може ли да обясниш това? трявба да ги обработваме продуктите ли?

Иначе Барбела е права, алое служи за успокоение, не за предпазване от слънцето. Това, че се съдържа в някой продукт, не значи автоматично, че той е добър.

Общи условия

Активация на акаунт