Добър зъболекар в Бургас

  • 426 063
  • 846
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 030
Лилита, благодаря за инфото

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Моля ви Бургазлии споделете ми мнението си за д-р Сазанова и д-р Сазанов ???   bouquet
Имам проблем с предните два зъба и се налга изграждане или поставяне на метал керамика.  За такава процедура също ако е удобно да ме насочите към добър специалист ,защото все пак са предни зъби и ми омръзна да се срамувам от усмивката си.
Пообиколих няколко кабинета и засега най-добро впечатление ми направи д-рСазанова
Ето мойте впечатление на някого ако са полезни.
Д-р Чило ул.батак за мен е мн добър във вадене на зъб(имам един такъв)мн бързо и лесно.
Д-р Стела Стойчева ул.калофер 18 взима много пари иначе е мн любезна и приятна.
Една която дори името и незапомних ,но кабинета й се намира в лазур на ул.калофер 11 или 12 просто отвратително отношение и гледане на джоба!

Благодаря на всички отговорили !!!!!!!!!

Доктор Сазанов е стоматолог на цялото ни семейство и съм страшно доволна от него.Преди години синът ми падна лошо и си счупи цялата предна "ограда" както се казва.Говоря за дете четвърти клас.Докторът първо се опита да спаси корените и да остави живи зъби,ако е възможно,но счупването беше лошо.Направи му зъбките и станаха перфектни,по-късно върху тях сложихме брекети и се получи супер усмивка.Много е внимателен,спокоен и най-вече способен.Детето не изпитва страх от зъболекари,а манипулациите не бяха безболезнени.Мъжът ми също го посещава и няма проблеми.
Аз съм ходила и при жена му за коронка,досега нямам проблеми,тя също е страшно внимателна.
Препоръчвам ти го,защото за толкова години през които го посещаваме,аз нямам нито една забележка.Дано и при теб се оправят нещата.Стискам ти палци!

# 242
  • Мнения: 40
slavka70 Много ти благодаря за отговора!!!Радвам се че е така!
Тъкмо се връщам от д-р Сазанова и съм ПОВЕЧЕ ОТ ДОВОЛНА. Страхотно отношение,много внимателна,мн разбрана,мн нежно работи. И въпреки че манупулацията беше 2:10мин. за миг не съм почувствала страх. Страхотна работа на финала  Grinning обаче ме чака същото за другия зъб  Laughing

# 243
  • Мнения: 56
Момичета, когато търсите точния зъболекар за вас трябва да уточните проблема си. Има стоматолози добри в ортопедията и други добри и с по-голяма практика в  пролекуването на зъбите. За ортопедия е от значение и зъботехника, защото 50% значение има и той.
Аз ходя при д-р Лозова, с изключителен опит,второ поколение зъболекар.
Д-р Карауланов- също мога да го препоръчам

# 244
  • Мнения: 70
Здравейте,
аз искам да ви попитам, ако знаете за зъболекар, който да работи в събота и неделя, или през седмицата след 19 часа. Че през останалото време няма кой да ми гледа детето и за 5 минути...Благодаря   bouquet

# 245
  • Мнения: 5 539
Д-р Бистра Иванчева преди работеше събота и неделя, но сега не знам.
0887826730
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101915.msg1854448#msg1854448

# 246
  • Мнения: 70
Благодаря   bouquet
И аз прочетох за нея,  но тъй като е от доста отдавна инфото си помислих, че може някой да знае и за други лекари и да има по прясна информация

# 247
  • Мнения: 5 539
Наскоро ходих с ваучър при една зъболекарка, мисля, че Стоянова се казваше, на "Фотинов"  й е кабинета. Та тя работи и в събота, но лично за мен Бистра е много по-добра!
Ако те интересува, да се разровя за по-точни координати.

# 248
  • Мнения: 70
Да, ще съм ти благодарна за нейните координати. С Иванчева не успях да се свържа, ще пробвам отново, но все пак да имам и друг вариант.

# 249
  • Мнения: 5 539
http://grabo.bg/deal/map/0gtzf д-р Милена Стоянова

# 250
  • Мнения: 1 030
При Бистра съм ходила много пъти, много съм доволна. При Стоянова ходих веднъж, също останах доволна / но мен по принцип не ме боли като ми работят зъбите/. Цените обаче при Стоянова са по-ниски.

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Има вариант да се разберете по телефона да отвори за теб събота като обясниш,че си с малко дете.
Аз пак бих препоръчала Сазанов,защото е правил за мен тази услуга,а също знам че работи до късно.
Който и да избереш,обясни че си майка и нямаш друга възможност.

# 252
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 545
трябва ми зъболекар ,който да пипа леко-бременна съм, а съм с отворен зъб няма да Ви кажа от кога.... Tired

# 253
  • Мнения: 62
Tрябва да си слагам изкуствен зъб или имплант ... препоръчаха ми Богдан Димитров , някой знае ли колко струва прегледа при него .. чух , че е било 30 лева само преглед?  Shocked но пък бил и много добър . Другия лекар е Грозданчева ... Какво бихте ми препоръчали ...  Sad

# 254
  • Мнения: 425
О не,само не  Грозданчева !Тя сложи на баща ми мост преди 4 месеца ,като единия зъб понеже не беше умъртвен се беше възпалил обаче за нея това не било проблем,нямало да има проблеми по- нататък.Точно след два месеца започна да се клати моста му и бонус ,да го боли.При прегледа от другия зъболекър направо с хванал за главата,направо гной отдолу.Да не говорим,че аз самата от сумати и години съм се отказала да ходя при нея заради една не добре напрвена пламба,пак трябваше друг зъболекър да ми го пипне,ама баща ми не слуша.Сега вече и той не и е пациент

Общи условия

Активация на акаунт