Добър зъболекар в Бургас

  • 426 051
  • 846
  •   1
Отговори
# 270
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
На мен ми вади мъдрец преди около месец със здравната каса..... Ако съдя по нещата с които се заема да прави по мен ,значи е и хирург.

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Момичета, като ви почистват зъбен камък боли ли ви?

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, като ви почистват зъбен камък боли ли ви?


Малко, не е страшно.
Може и венците да се разранят, но е временно.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
2 пъти съм се подлагала на тази процедура и болката беше ужасяваща, а принципно имам висок праг на търпимост. Сега пак се налага да го правя и просто изтръпвам като се сетя.
Чудя се дали няма вече някакви нови техники за почистване и затова реших да попитам...  Rolling Eyes

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Зависи от техниката донякъде, но и "човешкият фактор" е много важен. При някои заъболекари венците са ми били разранени дни след това, при други - няколко часа по-късно вече всичко ми е ок. Съответно и количеството болка и неприятни усещания са по-малко.
Смени зъболекаря ако твоят не го прави внимателно и кара през просото. Peace

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
мен ме боли леко, но поносимо, въпреки това зъболекарката ме пита всеки път искам ли упойка, така че който много го боли това е решението

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Точно като го попитах моя може ли с упойка, той ме погледна доста странно и изумено и аз реших, че нещо аз не съм наред. Но сега се успокоих след като чета, че други зъболекари сами си я предлагат тази опция. Благодаря ви за споделените мнения, момичета!  Hug

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 458
Моля,препоръчайте ми добър зъболекар в к-с "М.Рудник" и по-специално за корони и мостове.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За корони и мостове д-р Лозова, но тя е в центъра. Защо непременно трябва да е там, по-важно е да ти свършат качествено работата.
Д-р Милина също е много добра /и тя е в центъра/, но при нея има и мн деца и винаги е голяма навалица.

# 279
  • Мнения: 1 078
Здравейте и от мен.Аз мога да ви препоръчам с двете си ръце д-р Деян Фъндалов на улица Александър Велики 60 партер,аз съм страшно доволна от него много е внимателен,работи с много добри материали, и техника.Моята сестра и зет ми си правиха метало керамика (мост) и са страшно доволни!Сестра ми има нисък праг на болка,винаги е била с упойки когато и правят зъбите,а при него не е усещала нищо!Страшно внимателен е!! Peace Peace Дано не ви се стори като реклама,но е добър!!Всичко хубаво ви желая!!

# 280
  • Мнения: 425
За Д-р Въжаров някой има ли отзиви?

# 281
  • Мнения: 14
Искам само да споделя опита си за др Таня Парушева - за 2 път ходих днес ... първия път ми издълба 2 развалени зъба които бяха един до друг , сложи им лекарство,платих и упойка , и ми махна зъбен камък - и за това ме сурвака - 140 лв   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
нямах избор ... днес пак имах час за да довърши зъбите , тоест да ги затвори с пломби+упойка  - и пак сурвачка 140 лв ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazyта -равносметката 2 зъба 280 лв !!!
НИКОГА АМА НИИИКОГА ВЕЧЕ НЯМА ДА СТЪПЯ ТАМ , ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ЗА ОБЩО 4 ЧАСА РАБОТА - 280 ЛВ
(и то без касова бележка)
какво да ви кажа - прецаках се ама мнооого кофти - предпразнично Simple Smile
КАКТО И ДА Е - ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА !

# 282
  • Мнения: 1 754
От близо месец ходя при д-р Карауланов, доволна съм много, до сега болка не съм усетила.Успя да спаси зъб, който други не се решаваха да лекуват.
Благодарение на предишния ми стоматолог имам две пломби,които са за махане, поради недовършено лечение на корените. Д-р Карауланов реши да им направи рентгенова снимка и добре, че ги откри сега, след време нямаше да могат да се спасят.
Лечението ми не е евтино, но му имам доверие и винаги дава касова бележка.

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
досега касова бележка от зъболекар не съм получила, 280 лева за това което е платила съфорумката си е напълно реална цена, като съпоставям аз какво съм плащала

# 284
  • Мнения: 14
досега касова бележка от зъболекар не съм получила, 280 лева за това което е платила съфорумката си е напълно реална цена, като съпоставям аз какво съм плащала


ЕЕ НА МЕНЕ НЕ МИ Е ПО ДЖОБА ОПРЕДЕЛЕНО , В ХОЛИВУД СИГУРНО И 300 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПЛАЩАТ НО ... ВСЕ ПАК , НЕКА ПОМИСЛИМ ЧЕ СМЕ В БГ!!!

а и аз попитах горе долу колко ще е второто посещение(СЛЕД ШОКА ОТ ПЪРВОТО:))) , и ми каза към 70-80 лв ...ох абе както и да е , аз знам от друг зъболекар при който ходех с години , но за жалост вече бачка в чужбина - че упойката за 6 часа - на тях им струва 0,30 -0,50 стотинки  , а на мене ми взеха 20 лв - е малко е обидно , а той НИКОГА НЕ МИ Е ВЗЕМАЛ ПАРИ ЗА УПОЙКА  - АМА НИКОГА, а за касовата бележка , извинете ме , ама за това сме на тоя хал , щото такива като тая си пълнят гушите и не плащат данъци , а дребния търговец му смъкват задника (с извинение) ако пропусне дата ...а ние - ние не се оплакваме , казваме само - АМИ ТУКА Е ТАКА !!! Е ДА АМА НЕ ..
е на за тва както един мнооого известен българин е казал - ЕДИНСТВЕНИЯ ИЗХОД ОТ КРИЗАТА В БЪЛГАРИЯ Е----- АЕРО ГАРА СОФИЯ , ЩОТО ТУКА ХОРАТА СМЯТАТ ЧЕ ПАРИТЕ И СЛАВАТА СЕ ПРЕДАВАТ ПО ПОЛОВ ПЪТ , А НЕ ЧРЕЗ ЧЕСТЕН ТРУД !!!
  bouquet  bouquet  bouquet
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ КРАСИВИ МАМЧЕТА
 baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter easter

Общи условия

Активация на акаунт