Добър зъболекар в Бургас

  • 426 052
  • 846
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
Мда,явно за добър зъболекар трябва да се приготвят и повечко парички. ConfusedНякой може ли да ми каже колко струва мост и коронка.
зависи какъв вид са - за керамична миналата година ми взеха 450 лева

# 421
  • Мнения: 49
Да пломбата е 80лв - 25лв по ЗК = 55лв

# 422
  • Мнения: 2 466
Мда,явно за добър зъболекар трябва да се приготвят и повечко парички. ConfusedНякой може ли да ми каже колко струва мост и коронка.
зависи какъв вид са - за керамична миналата година ми взеха 450 лева
За коронка е цената предполагам. Thinking
Да пломбата е 80лв - 25лв по ЗК = 55лв
Благодаря,Сабинка.  bouquet

# 423
  • Мнения: 0
Да пломбата е 80лв - 25лв по ЗК = 55лв

И на мен толкова ми взеха в Бургасдент. Обаче мъжът ми беше с пулпит и отиде над 250 за цялото лечение.

# 424
  • Мнения: 0
Мда,явно за добър зъболекар трябва да се приготвят и повечко парички. ConfusedНякой може ли да ми каже колко струва мост и коронка.
зависи какъв вид са - за керамична миналата година ми взеха 450 лева

На мен Д-р Мартин Цонев в ЕстетикДент за металокерамична коронка ми взе само 180,останах адски доволна от професионализма му,много е внимателен и обяснява всичко за какво си заплащаш,а той междудругото е известен Пловдивски зъболекар и приема в Бургас само определени дни.В Гугъл има много информация за него когато му изпишеш имената.Такава апаратура не съм виждала никъде другъде.Препоръчаха ми го и наистина останах очарована.А детето ми пита постоянно кога ще ходим пак.Дано съм била полезна.Ето ви инфо за него www.estheticdent.eu

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
коронката, за която писах че струваше 450 лева, е изцяло керамична, без метал, както метало-керамичните, които са по-евтини

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 12:33 от asya02

# 426
  • Мнения: 0
коронката, за която писах че струваше 450 лева, е изцяло керамична, без метал, както метало-керамичните, които са по-евтини
Незнам,но онзи ден мои приятели от Германия отидоха при него и са ми много благодарни.Казаха ми ,че дори там не са ходили на такова ултрамодерно място.Горещо го препоръчвам  bowuu bowuu bowuu

# 427
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
леле хора , за какви суми говорите -450лв. , ми тя една заплата е толкова ,че масово са и по-ниски ....не го казвам да се заяждам или споря , просто си коментирам .....

# 428
  • Мнения: 0
Мда,явно за добър зъболекар трябва да се приготвят и повечко парички.
зависи какъв вид са

Това си е точно така.Добрите специалисти си знаят цената.А има и различни материали-по-евтини и по-скъпи  Laughing

# 429
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Не виждам нищо смешно , но явно имам нужда от корекция на очилата ....

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
коронката, за която писах че струваше 450 лева, е изцяло керамична, без метал, както метало-керамичните, които са по-евтини
Незнам,но онзи ден мои приятели от Германия отидоха при него и са ми много благодарни.Казаха ми ,че дори там не са ходили на такова ултрамодерно място.Горещо го препоръчвам  bowuu bowuu bowuu
нищо лошо не казвам за твоя зъболекар, то и от Марс да му е техниката, ако ти направи пломба или коронка/които се изработват от зъботехници, не от зъболекари/ с кофти материал, не виждам смисъл, просто пояснявам, че има разлика между различните коронки в зависимост от материала - металните са най-евтини, по средата са метало-керамичните и най-скъпи са изцяло керамичните, иначе за цените се съгласявам, че е много, но то по-скоро заплатите ни са ниски

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 13:49 от asya02

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 458
Керамичните коронки са от 140 до към 200,220лв.Аз имам корона и три моста общо 12 керамични зъба в устата и ако бяха по 450лв  зъба не ми се мисли откъде щях да ги вземам,най-вероятно щях да си направя чейне за 200лв.Освен това всеки случай е частен.Понякога се налага лечение преди поставянето на коронката,така че просто си изберете зъболекар идете на преглед и питайте колко ще ви струва едва ли ще ви откажат тази информация.Тук и да седим и да си говорим кой колко какво е относителна работа

# 432
  • Мнения: 2 466
На мен преди три месеца ми взеха 110 за коронка метало-керамика но същата падна след дни и сега си я гледам с умиление. ooooh!Ох,много е скъпо при добрите зъболекари. Confused
леле хора , за какви суми говорите -450лв. , ми тя една заплата е толкова ,че масово са и по-ниски ....не го казвам да се заяждам или споря , просто си коментирам .....

Ох,тикве,така си е. Rolling Eyes

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Често съм се питала като отида за слаба болка в някой зъб и накрая след няколко ходения ми вземат 250-300лв, ами ако човек ги няма ... освен да си ходи като куче с болката докато събере пари поне да си извади зъба, друга опция май няма ... Tired

# 434
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
какво беше ..... българина нямал здравна култура ...
а за д-р Зигов някой да има пресни впечатления - имам две дружки са много доволни , пратих девер ми и той , казват че работи с упойки и не скъпо ...

Общи условия

Активация на акаунт