Добър зъболекар в Бургас

  • 426 844
  • 846
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,може ли мнения за д-р Митев?Както и хирург за вадене на мъдрец в зародиш?

# 691
  • Мнения: 94
Супер заспала тема!
 Хирурзи има много препоръчани при такъв проблем назад. Аз лично препоръчвам Булнов, но според написаното всички в Стоматологията са много добри. Аз явно ще слагам брекети, та да побутна за скорошни отзиви от видните специалисти. И актуални цени за коригиране на захапка, ако това е от значение. Също да питам някой посещава ли др.Моллов на Войнишка? И Стоянка( Таня) Илиева?
Благодаря!

# 692
  • Мнения: 159
Здравей аз от скоро посещавам др Моллов и съм доволна от него.Утре пак съм при него.Но е много добър и внимателен

# 693
  • Мнения: 94
Ако ти е удобно питай за цени на корони- метални и метало-керамични и къде се изработват? Защото съм чувала, че праща в Турция, но не ми е много достоверно. Благодаря предварително! Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 140
Момичета, имате ли впечатления от клиниката Бургасдент. Ще съм в Бургас за 1 седмица и търся добър стоматолог . Благодаря Ви !

# 695
  • Мнения: 35
Здравейте може ли дами препоръчате детски стоматолог в Бургас

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
Здравейте! И аз се интересувам за добър детски стоматолог който да работи със здравната каса?

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 4 079
от няколко години водя моето дете при Люси Бохосян, работи по здравна каса

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 436
Аз съм с брекети вече и съм при д-р Митева.Доволна съм от нея отзивчива и винаги на линия.Някой ако е имал скорошно вадене на мъдрец в зародиш може да сподели цени и специалисти.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
от няколко години водя моето дете при Люси Бохосян, работи по здравна каса
Благодаря! А може ли да ми дадете негови координати? Къде има кабинет?

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 4 079
http://www.dentlaserbg.com/index.html

жена е,   до Света София на малката уличка вляво е кабинета,   мисля "Шипка" 5 беше, на сайта има тел.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
Благодаря много Simple Smile !

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Както и хирург за вадене на мъдрец в зародиш?

Вчера вадих зъб при д-р Георгиев в стоматологията - много човечен, внимателен, обяснява всичко и най-важното - има вълшебни ръце. Peace

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 4 079
и аз миналата година вадих мъдрец при Георгиев - страшно е добър и внимателен

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 436
Благодаря.Цените как варират може ли да ми кажете?

Общи условия

Активация на акаунт