Добър зъболекар в Бургас

  • 426 900
  • 846
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Коя е майка му на Партенов? newsm78

# 766
  • Мнения: 7 001
Ами Партенова  Laughing Павлина Партенова се казва,. И двамата са на Македония, но не знам дали делят кабинет или си имат два.  Simple Smile

# 767
  • Мнения: 5 115
В един кабинет са, на смени, затова може да се е случило да търсите единия, а да попаднете на другия. В общи линии са си отделни практики, но в един кабинет  Peace

# 768
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Здравейте, изчетох темата и се насочих към д-р Карауланов за стоматолог . Но проблема ми е че ми трябва стоматолог- парадонтолог. Имам джоб между два зъба които  едиинствено може да се затвори с две коронки, въпреки че зъбите не са разрушени.
Много моля кажете къде си "лекувате"  парадонтозата?

# 769
  • Мнения: 22
Янчо Божиков е последният когото посетих, офиса му е в Феста Панорама хотела в Несебър.  И казано честно доста доволен останах.

# 770
  • Мнения: 5 115
Здравейте, изчетох темата и се насочих към д-р Карауланов за стоматолог . Но проблема ми е че ми трябва стоматолог- парадонтолог. Имам джоб между два зъба които  едиинствено може да се затвори с две коронки, въпреки че зъбите не са разрушени.
Много моля кажете къде си "лекувате"  парадонтозата?

Чакай сега, не разбрах, ако трябва да ти се правят коронки ти трябва ортопед, пародонтолога лекува лигавицата, коронките не са му специалност. Ходил ли си на физиотерапия за този джоб? Не знам какъв точно е проблема  newsm78

# 771
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Коронките се налагат именно заради лигавичен проблем-  джоб на венеца получил се от начална парадонтоза. Ако може да се излекува най-вероятно няма да се наложат коронки на иначе не разрушени зъби. На физиотерапия никога не съм ходила,  просто никой не ме е насочил. Затова искам да посетя специалист който да ме накочи към евентуално лечение,  ако съществува такова  Sad

# 772
  • Бургас
  • Мнения: 381
отзиви за клиника Индент? и по-скоро за хирурга, който работи там?

# 773
  • Мнения: 7 001
дънди, отиди при Карауланов за преглед, мисля че той ще те посъветва. Смятам, че ако има нещо по-добро за твоя случай, което обаче той не предлага, ще ти го каже. С такова впечатление съм от него.

# 774
  • Бургас
  • Мнения: 6 970
отзиви за клиника Индент? и по-скоро за хирурга, който работи там?

И аз се включвам с питане за Индент както и за Стоматологичен кабинет "Д-р Камен Георгиев". И двете имат страници във Фейсбук с хубави снимчици и т.н. Но все пак ще съм благодарна за отзиви за качество и цени.

# 775
  • Мнения: 14
Цената само за преглед не се сещам каква беше, но се отказах да си правя металокерамичен мост там, защото ми искаха по 250 лв. на зъб. За сравнение на няколко други места цената беше 150-160 лв, а някъде и 140. Като сметнете мост от пет зъба-това са си излишни 500 лв. отгоре.
Иначе той ми проведе лечение на грануломи, което е доста специфично и цената варира.

Добре за вашия гранулом колко ви взе? Искам да лекувам една Киста, но такива цени слушам за Бургасдент, че ми става лошо.

# 776
  • Мнения: 84
отзиви за клиника Индент? и по-скоро за хирурга, който работи там?

И аз се включвам с питане за Индент както и за Стоматологичен кабинет "Д-р Камен Георгиев". И двете имат страници във Фейсбук с хубави снимчици и т.н. Но все пак ще съм благодарна за отзиви за качество и цени.
За Индент не ти препоръчвам.Изглежда лъскаво,но хигиената не е на ниво.Понеже съм от София и ми се наложи да посетя зъболекар в Бургас,та за първи път виждам доктор без работно облекло,ей така по дънки и блузка сяда и ми бърка в устата.Не видях да разопакова стерилни пликове с инструменти пред мен,както съм свикнала досега.Сестрата бърка в едни шкафове,вади едни голи инструменти и ги подава.Телефона на докторката звъни,тя го пипа с ръкавиците,после пак ми бърка в устата,абе е с една дума не повторих.За д-р Ковчазова става въпрос,че видях че и други зъболекари работят там.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 17:42 от Sweet_Cherry

# 777
  • Мнения: 14
отзиви за клиника Индент? и по-скоро за хирурга, който работи там?

И аз се включвам с питане за Индент както и за Стоматологичен кабинет "Д-р Камен Георгиев". И двете имат страници във Фейсбук с хубави снимчици и т.н. Но все пак ще съм благодарна за отзиви за качество и цени.
За Индент не ти препоръчвам.Изглежда лъскаво,но хигиената не е на ниво.Понеже съм от София и ми се наложи да посетя зъболекар в Бургас,та за първи път виждам доктор без работно облекло,ей така по дънки и блузка сяда и ми бърка в устата.Не видях да разопакова стерилни пликове с инструменти пред мен,както съм свикнала досега.Сестрата бърка в едни шкафове,вади едни голи инструменти и ги подава.Телефона на докторката звъни,тя го пипа с ръкавиците,после пак ми бърка в устата,абе е с една дума не повторих.За д-р Ковчазова става въпрос,че видях че и други зъболекари работят там.
Aз ходих оня ден в Индент, наистина като че ли беше по блуза, но за това се сетих едва сега като чета коментара. Аз там като станах, докато си чаках снимката, видях асистентката да поставя нови пликове с инструменти и да чисти за следващият пациент. Докато бях на стола не виждах какво откъде се вади, но за пръв път ми поставят някаква мембрана, която облепят върху зъба и само той се прави, без да влизат гадории в устата или да ти пъхат някакви тръбички, които да ти изсмукват слюнката. За Бургас съм ходила на много места и всички досега са ми пъхали едно като бастун тръба да ми смучи в края на устата слюнка, което е много гнусно и отвратително, защото е седяло и смучело в хиляди усти, но си мислех, че няма друг начин, а то видиш ли имало. Металокерамичната коронка е 250 лв с поставянето, аз платих 70 лв да ми излекуват един корен и да го напълнят, което включваше снимка и микроскоп, не знам колко струва на друго място, но за хигиената не съм съгласна, че е зле. За Бургас е супер. П.П. не питах как ми се казва зъболекарката.
П>П>Сега се сетих, че може и да не е 250 лв коронката, а повече, аз питах, но забравих вече, но май беше повече с поставянето. Обадете се те ще ви кажат, върти ми се +120 за поставяне лиии

# 778
  • Мнения: 84
 Да,и аз като седнах на стола,първите инсрументи ги извадиха от плик,но следващите не.Аз съм много наблюдателна.Моят зъболекар в София разопакова всички инструменти пред мен,а тук видях да се вадят голи инструменти от шкафовете.Кой знае в колко усти бъркат с тях без да ги стерилизират  Sick
Абе,не знам,ако това е ок за Бургас,дано не ми се наложи да ходя повече на зъбар там  Stop Според мен,гледайте освен всичко друго и хигиената!

# 779
  • Мнения: 14
Да,и аз като седнах на стола,първите инсрументи ги извадиха от плик,но следващите не.Аз съм много наблюдателна.Моят зъболекар в София разопакова всички инструменти пред мен,а тук видях да се вадят голи инструменти от шкафовете.Кой знае в колко усти бъркат с тях без да ги стерилизират  Sick
Абе,не знам,ако това е ок за Бургас,дано не ми се наложи да ходя повече на зъбар там  Stop Според мен,гледайте освен всичко друго и хигиената!
Аз също гледам хигиената, за мен всичко беше чисто, което видях, дори купичката, където плюеш. На други места такива купички съм виждала, че те хваща страх от зараза. А тази беше бяла без следи от употреба.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт