Добър зъболекар в Бургас

  • 426 121
  • 846
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 248
Момичета някой да има отзиви за д-р Албена Ризова, понеже в момента има оферта
в Грабо http://grabo.bg/burgas/zdravi-zabki-0ghm2

Имам за пломбиране зъб, но ми искат почти сто лева за пломба, сякаш ми се вижда много, а по принцип нямам стаж в зъболекарските кабинети

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 6 912
Ами то си зависи от пломбата. Ако е само пломба без да се вадят нерви и прочее в Бургасдент ми взеха 60лв. Ако ще се вадят нерви обаче работата отива на над 100лв.

# 542
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
За пломба с вадене на нерви до тук съм платила
 27лв. поставяне на арсен
55 лв вадене на нерви с
20 лв. упойка пожелание
до тук - 102 лв.
допълнително ще пиша ако има още.....но ще има със сигурност..........

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 6 912
Това къде?

# 544
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравейте!
Моята дъщеря е на 4 год и има няколко зъба за правене, в момента даже сме с един болящ зъб. Ходихме на няколко зъболекаря, но тя се страхува да седне да и направят зъбчетата, плаче и не иска да си отвори устата. Всички зъболекари които сме посетили до момента, не желаят да работят с ревящи деца. Моля ви, ако някои е имал такъв проблем пишете как сте се справили и при кои зъболекар лекувате децата си.

# 545
  • Мнения: 425
morska ribka,защо не намериш клипчета в http://www.youtube.com на деца,които са на зъболекарския стол  и им правят пломби.Аз лично така направих с моята дъщеря и ефекта беше голям.Самата ни зъболекарка беше възхитена,че детето ми се държи като голям човек,тогава да е била на 5 години.Пробвай,намери клипчета ,обяснявай на детето, че няма нищо страшно докато ги гледа.Има една зъболекарка д-р Запрянова над Лината срещу Космос,тя много добре предразполага децата,но е важна предварителната нагласа Peace.

# 546
  • Мнения: 0
Никога не отивайте в клиника Бургасдент.Там са кожодери и измамници.За пломба ми искат 400 лева.2 процедури за по 100 лева и самата пломба 200 лева.Мошенници са .

# 547
  • Мнения: 0
Здравейте!
Моята дъщеря е на 4 год и има няколко зъба за правене, в момента даже сме с един болящ зъб. Ходихме на няколко зъболекаря, но тя се страхува да седне да и направят зъбчетата, плаче и не иска да си отвори устата. Всички зъболекари които сме посетили до момента, не желаят да работят с ревящи деца. Моля ви, ако някои е имал такъв проблем пишете как сте се справили и при кои зъболекар лекувате децата си.

Защо не пробваш с хомеопатия? http://homeohelp.eu/bg/blog/homeopatiya-za-vsichki/%D0%B4%D0%B0% … omeopatiya12.html

# 548
  • Мнения: 836
Някой има ли впечатления за д-р Црънчева на ул. Кирил и Методий? Че ми е на удобно. Имам и коронка за правене. Ако някой има впечатления.

# 549
  • Мнения: 15
Някой има ли впечатления за д-р Зигов, до Велека?

# 550
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 549
тъкмо влизам да кажа ,че Зигов е страхотен Simple Smile . Миналата седмица извади зъб на мъжа ми,който беше като питбул надут , за 15минути беше готов и БЕЗ никакви проблеми за 20лв. , той няма здравни осигуровки ,а ако има щеше да е 4 лв. Майка ми си оправи всички зъби при него ,а е с диабет и много алергии и прочие -без проблеми всичко .....
Мисля ,да отивам и аз ,много съм страхлива след като ми лекуваха пулпит без упойка и ми пАдна зъба ....този човек всички го хвалят много в кабинета е митинг . Казаха ,че часове ще дават на 26-ти в 15 часа и смятам да отивам ,защото зъбите ми са в окаяно състояние ,а и ми трябва зъб ,майка каза ,че 100лв. излиза металокерамика да ми сложи , но най-важното е ,че ползва много упойки и не дава да те заболи ,което при мен е водещо ...

# 551
  • Мнения: 17
тъкмо влизам да кажа ,че Зигов е страхотен Simple Smile . Миналата седмица извади зъб на мъжа ми,който беше като питбул надут , за 15минути беше готов и БЕЗ никакви проблеми за 20лв. , той няма здравни осигуровки ,а ако има щеше да е 4 лв. Майка ми си оправи всички зъби при него ,а е с диабет и много алергии и прочие -без проблеми всичко .....
Мисля ,да отивам и аз ,много съм страхлива след като ми лекуваха пулпит без упойка и ми пАдна зъба ....този човек всички го хвалят много в кабинета е митинг . Казаха ,че часове ще дават на 26-ти в 15 часа и смятам да отивам ,защото зъбите ми са в окаяно състояние ,а и ми трябва зъб ,майка каза ,че 100лв. излиза металокерамика да ми сложи , но най-важното е ,че ползва много упойки и не дава да те заболи ,което при мен е водещо ...

Не знам каква е тая металокерамика за 100 лева - да не би да е единият зъб 100 лева?, или някакъв малък мост - имам малък проблем, и ще трябва да сменяма металокерамика също на заден мост, но все не намирам време и не знам при кой стоматолог да отида...

# 552
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 549
Едно зъбче , така ми каза майка ми обаче ,да не подведа някой  Peace

# 553
  • Мнения: 15
Казаха ,че часове ще дават на 26-ти в 15 часа

Само тогава ли мога да си запиша час? И на място ли трябва да отида или може и по телефона?

# 554
  • Мнения: 836
тъкмо влизам да кажа ,че Зигов е страхотен Simple Smile . Миналата седмица извади зъб на мъжа ми,който беше като питбул надут , за 15минути беше готов и БЕЗ никакви проблеми за 20лв. , той няма здравни осигуровки ,а ако има щеше да е 4 лв. Майка ми си оправи всички зъби при него ,а е с диабет и много алергии и прочие -без проблеми всичко .....
Мисля ,да отивам и аз ,много съм страхлива след като ми лекуваха пулпит без упойка и ми пАдна зъба ....този човек всички го хвалят много в кабинета е митинг . Казаха ,че часове ще дават на 26-ти в 15 часа и смятам да отивам ,защото зъбите ми са в окаяно състояние ,а и ми трябва зъб ,майка каза ,че 100лв. излиза металокерамика да ми сложи , но най-важното е ,че ползва много упойки и не дава да те заболи ,което при мен е водещо ...

Не знам каква е тая металокерамика за 100 лева - да не би да е единият зъб 100 лева?, или някакъв малък мост - имам малък проблем, и ще трябва да сменяма металокерамика също на заден мост, но все не намирам време и не знам при кой стоматолог да отида...


Това си е ниска цена за един зъб. Зъболекърката при която ходя иска 250лв. за металокерамична коронка за един зъб. Но поне знам, че ще е качествено направена. Незнам защо ще струва само 100 лв.

Общи условия

Активация на акаунт