Добър зъболекар в Бургас

  • 426 414
  • 846
  •   1
Отговори
# 555
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Да ти кажа , не мога да си позволя 250лв. за зъб ... егати , на 310лв. майчинство -250лв. зъб .... , ако се наканя ще пробвам при Зигов ,защото е преден зъб и чета ,че не е хубаво дълго време да стои празно мястото ...
Казаха ,че часове ще дават на 26-ти в 15 часа

Само тогава ли мога да си запиша час? И на място ли трябва да отида или може и по телефона?

да само тогава

# 556
  • Мнения: 836
За коронка трябва да има наличен остатък от зъб. При празно място се слага мост или имплант. Това май е повече като цена.

# 557
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
няма остатък ,падна целия след лечение на пулпит -4-ти горен зъб ми липсва . Ще отида ,да ми каже какво ще струва и ще решавам - хаххаха ,ако не ,имаше едно време едни ченета ,вампирски, взимам едно и съм готова  Mr. Green

# 558
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
За пломба с вадене на нерви до тук съм платила
 27лв. поставяне на арсен
55 лв вадене на нерви с
20 лв. упойка пожелание
до тук - 102 лв.
допълнително ще пиша ако има още.....но ще има със сигурност..........
Да се отчета зъбът ми е завършен дадох още 55 лв.
Това е  в Стоматологията.....
Малко груб ми се видя доктора!!!!!
102 +55= 157лв. Но 20 лв е за упойката която пожелах.

# 559
  • Мнения: 836
А пломбата? Амалгама ли беше?

# 560
  • Burgas
  • Мнения: 214
morska ribka,защо не намериш клипчета в http://www.youtube.com на деца,които са на зъболекарския стол  и им правят пломби.Аз лично така направих с моята дъщеря и ефекта беше голям.Самата ни зъболекарка беше възхитена,че детето ми се държи като голям човек,тогава да е била на 5 години.Пробвай,намери клипчета ,обяснявай на детето, че няма нищо страшно докато ги гледа.Има една зъболекарка д-р Запрянова над Лината срещу Космос,тя много добре предразполага децата,но е важна предварителната нагласа Peace.
записахме се при доктор Запрянова  bouquetдано имаме успех

# 561
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
А пломбата? Амалгама ли беше?
Моята да!!!

# 562
  • Мнения: 79
Здравейте. Някой може ли да ми каже ориентировъчни цени за пломба в Бургасдент. И нали работят с лазер там?

# 563
  • Мнения: 17
Момичета, имам питанка за два кабинета

- единият е на Д-р Станеви - зад Краставицата
- другият Денталелит на Калоян

имате ли някакви впечатления?
ще се радвам ако споделите.

# 564
  • Мнения: 94
Здравейте, моля да ми препоръчате добър специалист за смяна на корони на 2 предни зъба! Интересувам се от специалист с възможно най- добра техника, по възможност лазер и най-вече да е приятен, а не някой бурсук, защото ми е омръзнало да ми взимат парите и да ми се зверят насреща! Отделно от това се интересувам и от добър зъбоклекар, който работи по ЗК за полагащото ми се за годината лечение на зъб! Много благодаря!
  bouquet

# 565
  • Мнения: 0
Здравейте, моля да ми препоръчате добър специалист за смяна на корони на 2 предни зъба! Интересувам се от специалист с възможно най- добра техника, по възможност лазер и най-вече да е приятен, а не някой бурсук, защото ми е омръзнало да ми взимат парите и да ми се зверят насреща! Отделно от това се интересувам и от добър зъбоклекар, който работи по ЗК за полагащото ми се за годината лечение на зъб! Много благодаря!
  bouquet


Ами в Бургасдент отговарят на тези изисквания. Определено изпипват детайлите при работата си.

# 566
  • Мнения: 836
А цени в Бургасдент?

# 567
  • Мнения: 1 298
Mtve, когато отидеш на сайта им, можеш да разгледаш цените
или да им се обадиш за да питаш. Няма как тук да знаем или публикуваме ценовите листи.

# 568
  • Мнения: 0
Здравейте, моля да ми препоръчате добър специалист за смяна на корони на 2 предни зъба! Интересувам се от специалист с възможно най- добра техника, по възможност лазер и най-вече да е приятен, а не някой бурсук, защото ми е омръзнало да ми взимат парите и да ми се зверят насреща! Отделно от това се интересувам и от добър зъбоклекар, който работи по ЗК за полагащото ми се за годината лечение на зъб! Много благодаря!
  bouquet


За качествена стоматология,мила ти препоръчвам Естетикдент на д-р Цонев.Това е до III-Поликлиника

# 569
  • Мнения: 836
Mtve, когато отидеш на сайта им, можеш да разгледаш цените
или да им се обадиш за да питаш. Няма как тук да знаем или публикуваме ценовите листи.




Мерси. Бях им в сайта, но не намерих цени. За това питам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт