Добър зъболекар в Бургас

  • 425 776
  • 846
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6
Да споделя и аз къде да НЕ ходите!
 Д-р Бодуров и жена му /Изгрев до Велека/ е няма такова нещо. Отивам аз преди време прави човека пломба /по ЗК + 70ЛВ./ Close бърка ми в устата без ръкавици след малко хваща химикала пише си нещо и пак с нестерилна ръка в устата ми... Казах, че ме боли и той ми каза да потрая. #2gunfire
Баща ми се поду и понеже било неделя... та "д-ра" му сложил упойка течен аналгин за който поискал 20лв...хигиенната процедура същата, жената на "д-ра" същата трагедия. Има добра апаратура, но не я ползва и не работи особено евтино, предвид лошите материали.
Д-р Пачева - много внимателна, приемлива апаратура, НО некачествени материали и не особено ниски цени.

Та сега да попитам някой може ли да ми каже нещо за д-р Бахов? Работи ли по ЗК и "кожодер ли е" и той? Имам един отворен зъб /много ме е страх от лекари и не обичам да ми бъркат в устата/ и ми е чувствително та ми трябва някой, който си разбира от работата, не като гореспоменатите.

# 631
  • Мнения: 110
И аз да попитам за добър зъболекар, бременна съм в пети месец. За съжаление в Несебър, трима стоматолози не искат да рискуват да оправят кариеса, защото съм бременна.
Препоръчайте някой в Буургас, за които не се чака много, че вече болката не се търпи.

# 632
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
Звънни на Карауланов ,кажи му ,че си бременна и веднага ще те приеме и поправи. На мен бременна по това време ми извади мъдрец и ми взе 10 лв. ,ако те вълнува и това .

# 633
  • Мнения: 110
Благодаря, за информацията. Вълнуват ме и цените, не мога да си позволя да плащам големи суми но и болка не е редно да се търпи.

# 634
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 537
Аз ден преди да ида за вадене ,отидох защото имах болки ,но на друго място , човека каза ,че ще ме поеме ,но аз съм толкова страхлива ,че си тръгнах . Прибрах се и цяла нощ не спах и ревах от болки ,само се молех да съмне и да не стане нещо на бебето от толкова зор . То и лекарства не може да се пият. Сутринта му звъннах в кабинета , вдигна сестрата ,попита ме за какво става дума ,казах ,че съм бременна и вчера съм била там ,а тя ме накара да изчакам защото цитирам "Доктора има специално поведение при бременните жени" .... Да за 5 минути ми извади мъдреца , а никой до сега не ми вярва ,че не съм имала болки след това и проблеми ....

# 635
  • Мнения: 6
Днес сутринта бях при Бахов да се похваля упойките хванаха веднага и нищо не усетих. Взе ми доста пари, но поне не ме боли. Simple Smile

# 636
  • Мнения: 0
здр аз съм много доволна от д-р Моров в Света софия мн.внимателен, мн добре работи.
Бях приятно изненадана от това, че нито ме заболя нито ми разрани венците докато ми чисти зъбния
камък и след това ми прави пломба с естетични изграждане чак не мога да позная каде е.
Като цена смятам че е приемливо 55лв.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Д-р Стефанов си има и собствен кабинет на ул.Македония.

А там цените как са и там ли се старае толкова? Аз съм много доволна от Стефанов в Бургасдент, само дето ми идва скъпичко.

# 638
  • Мнения: 6
Който го интересува мога да кажа за д-р Бахов. На 2-ва зъба упойки и изваждане на нерви с лекарства 100лв. Уж по здравна каса, колко е така не знам. За пломбирането ще споделя в края на седмицата.

# 639
  • Мнения: 0
Д-р Стефанов си има и собствен кабинет на ул.Македония.

А там цените как са и там ли се старае толкова? Аз съм много доволна от Стефанов в Бургасдент, само дето ми идва скъпичко.


Не мога да направя сравнение, защото ходя само в кабинета му, но определено мога да кажа, че е много внимателен. Цените на мен ми се струват нормални - за 60лв. ми почисти зъбния камък.

# 640
  • Мнения: 836
Който го интересува мога да кажа за д-р Бахов. На 2-ва зъба упойки и изваждане на нерви с лекарства 100лв. Уж по здравна каса, колко е така не знам. За пломбирането ще споделя в края на седмицата.


Абе 100 лв. за 2-ва зъба с вадене на нерви е добре. Аз присъствах на вадене на нерв на 1 зъб, без пломбиране, и сметката беше 120 лв. Пак по Здравната каса  Grinning

# 641
  • Мнения: 172
Д-р Стефанов си има и собствен кабинет на ул.Македония.

А там цените как са и там ли се старае толкова? Аз съм много доволна от Стефанов в Бургасдент, само дето ми идва скъпичко.


Не мога да направя сравнение, защото ходя само в кабинета му, но определено мога да кажа, че е много внимателен. Цените на мен ми се струват нормални - за 60лв. ми почисти зъбния камък.

Може ли телефон за връзка със др. Стефанов в частние му кабинет? Благодаря предварително

# 642
  • Мнения: 0
Krismi заповядай - 0896754689.

# 643
  • Мнения: 172
Krismi заповядай - 0896754689.

много благодаря  bouquet

# 644
  • Мнения: 11
Искам да Ви питам...бременна съм в 28г.сед и имам гингивити...зъболекарката ми даде гранофорин да си мажа венците ...но една аптекарка ми каза ,че било вредно за бебчо....знаете ли нещо по въпроса..някоя бременна да го е ползвала за мазане...??? newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт