Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 143 913
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 993
Трябва напълно да се възстановиш, тоест да достигнеш оптималното си тегло, за да нямаш резки промени, не се отразяват добре. Ако няма кой да ти помага, смятам че е разумно поне на две да е най- малкото дете, за да не се налага да го носиш постоянно. Да не кажа и на три, ако е като моята:))

# 46
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Въпрос към тези, които са си правили мамопластика. Положението е критично след три бременности и кърмения и явно ще се навия скоро, въпреки страха ми от упойки и болка. Бебето ми е на 9 м. сега. Според вас кога е най-добре да се направи операцията? Доколкото знам известно време не могат да се правят физически усилия. Да чакам, докато вече няма носене ли? Някой с опит?

Малкият ми син скоро ще направи 4 годинки и все още обича мама да го гушка, вдига, носи. Е, не като бебе, но ...всеки ден Simple Smile Та в случая, колкото и да е голямо детето -  ще се наложи за няколко седмици - да има кой да те отменя - да се грижи и за теб и за него. Аз се оперирах, когато малкия беше на 1г. 6м. - вече ходеше и с кърменето бяхме приключили.

Добре е да си с установено "постоянно"тегло и хормоналните промени да са приключили - вече да не кърмиш и да има редовен МЦ.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 487
Аз от 4 месеца не кърмя и си мислех дали на есен ще е удобен момент, за да е преди връщането ми на работа  (към нова година евентуално). Ще го мисля още и за помагачи евентуално.

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Наесен изглежда идеално Simple Smile

# 49
  • Мнения: 82
Здравейте! Не бях сигурна в коя категория да поставя темата, но все пак реших, че трябва да е в категория “красота”. Бих искала да се включат жени, които са се подложили на операция за уголемяване на бюста при доктор Ильо Стоянов. Предстои ми консултация при него и тъй като съм чувала най-добри мнения за него, реших да се оперирам при него. Но проблемът ми е следният- в сайта на доктор Стоянов са качени операции на жени, които са над 30-40 години и не ми харесаха особено крайните резултати от операциите. Искам да помоля, ако има жени с гърди направени от него, да споделят мнение и снимки, ако е удобно. Аз съм на 18 години, но при отслабване (-15кг) гърдите ми увиснаха доста и ми стана голям комплекс. Харесва ми ефекта от операцията да е видим, имплантите да са с висок профил (останах с впечатление, че Стоянов не ги прави висок профил). Затова реших да видя Вашето мнение. Благодаря Ви предварително!

# 50
  • Мнения: 132
Здравейте, имам въпроси за хилауроновите филъри за устни. Изчетох почти всичко, което сте писали в темата, четох и за различните марки филъри, но ми се иска и да чуя мнения.
Моите устни са плътни, но след свалени килограми някак си изгубиха обем и тонус, постоянно са сухи и се белят, а ги мажа постоянно с балсам. Четох, че като се сложи филър, се решава проблема със сухотата и беленето, вярно ли е това? Също така, към какво количество да се насоча? 0,5 мл. достатъчно ли е за обем и същевременно лека промяна на формата? Или направо да слагам 1 мл? Относно марките - чудя се между Teosyal Kiss, Juvederm или Princess Croma. Каква е разликата между тях, кой от тях е по-добър и траен, или ще ми препоръчате някой друг? Също да попитам, някой слагал ли е филъри при д-р Каляшева и доволен ли е? Много въпроси станаха, благодаря предварително Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 715
Здравейте, имам въпроси за хилауроновите филъри за устни. Изчетох почти всичко, което сте писали в темата, четох и за различните марки филъри, но ми се иска и да чуя мнения.
Моите устни са плътни, но след свалени килограми някак си изгубиха обем и тонус, постоянно са сухи и се белят, а ги мажа постоянно с балсам. Четох, че като се сложи филър, се решава проблема със сухотата и беленето, вярно ли е това? Също така, към какво количество да се насоча? 0,5 мл. достатъчно ли е за обем и същевременно лека промяна на формата? Или направо да слагам 1 мл? Относно марките - чудя се между Teosyal Kiss, Juvederm или Princess Croma. Каква е разликата между тях, кой от тях е по-добър и траен, или ще ми препоръчате някой друг? Също да попитам, някой слагал ли е филъри при д-р Каляшева и доволен ли е? Много въпроси станаха, благодаря предварително Simple Smile

Съветвам те да идеш на консултации поне при 3ма хирурзи и тогава да се спреш на точния за теб. Не се подвеждай по реклами от тв участия, а от опит около теб Simple Smile успех

# 52
  • Мнения: 2 114
alena, консултирах се отново и ми показаха презентация точно на mesoline slim. Обясниха ми, че зоната се работи с бодене през 1-1,5см на дълбочина до 0,5см. Доколкото разбрах една доза се прилага и за двете страни, нали? mesoline как ти го калкулират като цена?

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Това, което коментирахме с док е, че количеството се определя според площта и колко материал има за "ликвидиране". Той смесва Слим с Конжинктил и ги инжектира заедно. Колко шишенца отиват за една процедура - не съм питала. Коментирахме милилитри в началото, но не ги запомних. Цената общо за двете бедра за една процедура със Слим и Конжонктил беше 580 лв. Днес имам Целуформ + Конжонктил на брича и мога да го попитам какво количество ми е било инжектирано с коктейла със Слим.

# 54
  • Мнения: 2 114
Това, което коментирахме с док е, че количеството се определя според площта и колко материал има за "ликвидиране". Той смесва Слим с Конжинктил и ги инжектира заедно. Колко шишенца отиват за една процедура - не съм питала. Коментирахме милилитри в началото, но не ги запомних. Цената общо за двете бедра за една процедура със Слим и Конжонктил беше 580 лв. Днес имам Целуформ + Конжонктил на брича и мога да го попитам какво количество ми е било инжектирано с коктейла със Слим.

Благодаря ти за информацията! Heart Eyes

Между другото, заредих се и аз с neocica кремчето да си имам вкъщи за извънредни ситуации. Дадоха ми и мостра на някакво нощно олио, май им е нов продукт сравнително.

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
На Филорга ли е това олио? Много не ги следя напоследък Simple Smile

Вчера имах късмета да видя една мацка, която прави горна и долна блефаропластика, както и на челото - над веждите. Е, разбах какво имаше предвид мъжа ми, като възклина за мен: "Много си променена, сякаш си друг човек". Аз повече го асимилирах поради това, че бях все без грим през възстановителняи период - какво пък толкова да ми е променено. Но тази жена беше наистина преобразена - в моите очи. В нейните, може би не толкова. Много по-миловдно лице, освежено.  Давам си сметка как човек отстрани гледа с други очи Simple Smile

Днес ще правя и една друга процедура с машината за блефарото - plasma shower - на цялото лице е. Вчера ми я презентираха преди да вляза на LPG. Не е скъпа и имам подарък - ваучер за намаление, та - да я видим Simple Smile Има и кампания с подаръци от Lierac за ползващите инжекционни процедури и покрай мезото и аз в кюпа Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 1 487
А къде могат да се намерят отзиви за различните хирурзи? Преди време съм чела форума на тялото, където имаше много полезна информация, но сега не се пише. Не знам защо така замря. И във ФБ нищо не намерих.

# 57
  • Мнения: 3 118
Днес ще правя и една друга процедура с машината за блефарото - plasma shower - на цялото лице е. Вчера ми я презентираха преди да вляза на LPG. Не е скъпа и имам подарък - ваучер за намаление, та - да я видим Simple Smile Има и кампания с подаръци от Lierac за ползващите инжекционни процедури и покрай мезото и аз в кюпа
Тамън записах час за третото ми prp и администраторката помисли, че искам plasma shower. Аз не знаех какво е. Ще разкажеш нали?  Grinning

# 58
  • Мнения: 433
Е, дойде време и аз да се похваля след минал успешно карбонов пилинг. След като го пробвах, спокойно мога да продължа с още процедури, защото няма зачервяване и лющене. Но, за да има ефект се налага да го повторя няколко пъти.

El_83, ти нали ме питаше за отзиви. Много добре се чувствам, а и мрънкалото вкъщи въобще не забеляза, че съм си правила нещо. Peace

Можеш ли да споделиш повече? С какво те намазаха като не се използват киселини, колко време трая процедурата, имаше ли все пак някаква болка?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 758
Vespova,как си след пилинга?Кофтито е,че трябват няколко процедури.
Преди време една лекарка ми каза,че според нея ефект има само от дълбокия пилинг,другите били слаби и не се справяли.

Общи условия

Активация на акаунт