Щъркел, мартеничка, цвете, за ОКТОМВРИйското човече! - Тема 5

  • 70 454
  • 820
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 325
Днес се обадих на педиатърката да ми смени часа за ваксина,че още нослето му хърка та отложихме за 28 02 ,той е само с една ваксина засега и тази през устата..,а на 29 правим 4 месеца,но то пък няма 29 този месец ха ха.Секс и ние правихме броени пъти,първият път адска болка,викам си тоя кой знае как ме е зашил,следващите пъти беше по поносимо но още не е ОК,за мен,иначе се пазим по баналният начин,гаф не е ставало и двата пъти съм забременяла с желание за забременяване а не случайно,някак случайно при нас не се получава.Но за мен е последна бременност,категорични сме и двамата,вече не съм и първа младост,а и втората ми бременност беше така трудна ,само като се сетя за киселините ме стяга гърлото.

# 136
  • Мнения: 4 009
И аз някакси не си се представям скоро пак да забременявам.Не съм готова да мина пак през стимулация,пункции,трансфер,а и като знам каква тежка бременност имах..Сега съм толкова ангажирана с този малък мъж,че не бих се справила.Когато порасне и ако си пожелае братче или сестриче може би бих се замислила,но на този етап той си ми е предостатъчен. Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 5 623
И аз бих искала второ дете, но поне след 5-6г. Искам цялото ми внимание да е върху дечко.
От вчера започнах захранване с тиква. Вчера 2, а днес му дадох 5 лъжички, изяде си ги с охота и отваряше устата за още. Даже се разрева. Доволна съм, но няма да бързам да замествам хранене, ако сам не покаже, че е готов за това.

# 138
  • София
  • Мнения: 18 749
Аз бих искала още едно дете ама и годините напреднаха.
БравоUnknown 16 на пнака. Ти с кърмата как си?

# 139
  • Мнения: 1 639
Извинете ме за коментара, ама като чуя за двойки правили ин витро и после единия се оттегля от гледането на детето и ...толкова ми е странно, значи ти в такъв скучай не си искал дете от този човек а просто дете, което пък обезсмисля ин витрото...А в твоя случай Кейти, тоя не го разбирам,.ин витро а после осъзнал че не бил готов за баща...егато странното. Аз още едно дете искам но мисля че ненсъм готова пак да мина през още една бременност и кърмене..и лишения...Иначе след първото и аз виках о не в следващите 6 г няма начин ама ей ме на нямат и 4г разлила двамата:) Иначе Poppy за яденето вечер напълно те разбирам какво искаш да кажеш, обаче аз ако му дам да вде когато се събуди после целия ни режим през деня отива на кино. Давам ти пример вчера заспа в 21 часа ? Събуди се в 3 часа или 4 беше и аз му дадох да яде, днеска всичко е нагоре с флавата защото той сутринта не е гладен както обикновенно и всичко се измества...Иначе и при нас е тако ако му дам да "яде"- той заспива на 2 рата минута и се чудя защо пак почна да се буди, нещо го смущава но незнам какво и търся причината. Все си мисля че е заради нередовното ходене до тоалетна

# 140
  • София
  • Мнения: 5 623
Миднайт, моя дундак яде 5 пъти.
3×160мл е на кърма, веднъж 150мл вода и 5 лъжички АМ и вечер 180мл с 6 лъжички. Намалява ми кърмата, ама това защото той вечер спи и мен ме мързи да ставам да се цедя. Колкото има - толкова. При теб как са нещата?

# 141
  • София
  • Мнения: 18 749
А добре и аз вечер давам АМ , че ме мързи да цедя:grinning:
Елени яде по 130 през деня 6 пъти и вечер 180 адаптирано преди сън.

# 142
  • Мнения: X
Нямам търпение да съм отново бременна аз, най-, ама най- прекрасният период в моят живот беше това ! И искам пак да съм бременна възможно най-скоро.
А като гледам детето си, съвсем нямам търпение да имам още едничко. Heart

# 143
  • Мнения: 18 626
Моето откакто отказа АМ, всички опити да пробутам, се посрещат с война. Като реша да отбивам пак ще бъде едно лудо купуване на различни марки и шишета, докато си хареса някое.

E.M.A, при нас като че ли режимът много не се променя пред деня заради нощното ядене. Обаче много й влияе времето, когато се събужда сутрин. Стане ли преди 8, целият режим заминава - приспива й се по-рано, прави още един предиобеден сън, сливат се предиобеден и следобеден сън, и вечер е...олеле-малеле. ММ някой път в просъница ме съветва да не й давам да яде през нощта, ама се обръща и заспива.  Crazy А че тя преди това е имала газове и два пъти се е изакала, заради което всъщност се е събудила и разсънила, не му е направило впечатление. Crossing Arms

# 144
  • София
  • Мнения: 18 749
Елени е хипер кисела  днес само мрънка , ако я оставя рев до небесата.
И аз обичам да стм бременна ама ако има трето врче ще удари пет кг сигурно , а мерси. А и докато малката поотрасне аз ще съм 40+

# 145
  • Мнения: 766
Нямам търпение да съм отново бременна аз, най-, ама най- прекрасният период в моят живот беше това ! И искам пак да съм бременна възможно най-скоро.
А като гледам детето си, съвсем нямам търпение да имам още едничко. Heart

И при мен беше така, но това не значи, че пак ще и същото, може и физически и психически да е съвсем друго.Плюс това щи съм на 34, 35 години ,защото ми се иска да имат поне 4 години разлика.
Ще захранвам от 5-ти месец, още има колики.
Момичета кажете белега на рамото от БЦЖ нормално ли е да е голям?

# 146
  • София
  • Мнения: 18 749
Елени няма белег, синът ми също.

# 147
  • españa
  • Мнения: 63
Нямам търпение да съм отново бременна аз, най-, ама най- прекрасният период в моят живот беше това ! И искам пак да съм бременна възможно най-скоро.
А като гледам детето си, съвсем нямам търпение да имам още едничко. Heart
   Жанче не можах да се стърпя да не коментирам.Абсолютно същото изпитвам НАЙ прекрасния период от живота ми беше бременноста и нямам търпение отново да го изживея.Дай боже да ни се случи отново.💋❤💋❤

# 148
  • Мнения: X
Доринда, как сте с малката прекрасница ? Целувки Heart

Цвети, докато не забременея пак няма да разбера как ще е Simple Smile
Но съм сигурна, че пак ще е прекрасно, защото  (дай Боже да е успешна бременноста) резултатът ще е толкова съвършен, колкото и първият път. Това ми стига. Heart

# 149
  • Мнения: 4 009
Извинете ме за коментара, ама като чуя за двойки правили ин витро и после единия се оттегля от гледането на детето и ...толкова ми е странно, значи ти в такъв скучай не си искал дете от този човек а просто дете, което пък обезсмисля ин витрото...
Дали инвитро или нормално,няма особено значение.Много двойки се разделят след появата на децата колкото и желани да са те.Започват да не се спогаждат.Аз например исках дете точно от ММ и съм безкрайно благодарна,че го имам но не съм убедена че бих родила второ дете от него точно на този етап.

Общи условия

Активация на акаунт