Въпрос за черешите

  • 1 197
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 617
Благодаря, ще изчакам с черешите!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз до 6-тия месец бих изчакала с всичко Laughing
 Беба пи сок за първи път на 11 месеца.  Wink

# 17
  • Мнения: 3 457

и на нас ни казаха да започнем захранване със сокче-да изцедя ябълка ,морков-като в края на втория месец трябва да стигнем 10мл.Аз така съм гледала и каката ,та затова мисля да му давам.Вкрая на месеца също ми казаха да изцеждам и по 2-3 черешки,но това след катосъм го захранила с ябълка и морков Joy

# 18
  • Мнения: 2 467
И нас така ни плашиха  Twisted Evil  "Меки краищата на фонтанелата. Давай сок от ябълка или морков иначе рахит ще хване." След въпросите ми какво има в 2 лъжички сок от ябълка/ морков пазещо от рахит, няма ли да се отрази кофти на стомах4ето на бебка и подобни си получих едно "Много четеш" без никакви логични обяснения защо да давам сок. И така до ден днешен сок не давам защото не го харесва бебка (предложих на 9 м.) и бебка няма рахит.
Та с две думи въпреки намесата на лекарите бебчето расте здраво и право  hahaha

# 19
  • Мнения: 498
по въпроса за черешките- те по принцип са си много полезни, това е ясно и аз преди седмица дадох 20 мл сокче от черешка, ама ми се стори че нещо киселини предизвиках с това, та смятам да поизчакам още малко....
а иначе това безумие за връзката фонтанела-сокчета е направо за смях hahaha
ама карай, явно педитата повечето са по-зле от нас майките та вече се чудя кой с кой трябва да се съветва newsm78
на слънце и на мама млякото ще помогнат за фонтанелката най-добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт