Интимно обезкосмяване - моля ви за съвет

  • 25 881
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 258
ходя на кола маска и според мен това си е най-добрия вариант:
1-во защото наистина боли,но се търпи/само 30мин е цялата процедура/,а мойта козметичка постоянно спира "за малко",защото хленча Laughing
но се свиква и вече не ме боли толкова,е,има си болка ноо няма да умреш.
и между другото боли най-много на триъгълника,долу въобще няма болка Wink
съветвам те да се престрашиш и да отидеш-заслужава се!

# 61
  • Мнения: 206
Момичета, отварям тази  тема само, за да ви благодаря... Heart Eyes

Спазих решението си, което взех вследствие на съветите ви и си направих кола маска. И е перфектно - прави бяхте за болката, и ефекта е повече от добър, и се чувствам прекрасно.

Чудесни сте... Hug

# 62
  • Мнения: 5 026
До където издържам-с епилатора и после минавам на самобръсначката.

# 63
И на мен ми писна от бръсненето.Ходих 2пъти на кола маска и сега се почиствам с епилатора.Боли само първия път

# 64
  • Мнения: 661
Аз искам да ви попитам след обезкосмяването мажете ли се с нещо?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 797
Препоръчайте ми козметичка, която прави кола на целия триъгълник /абсолютно всичко/ някъде в центъра и евентуални цени, ако може да посочите.10х  bouquet

# 66
  • Мнения: 636
Да кажа и аз-миналата седмица ходих за пръв път на козметик за кола маска на триъгълника.От много време се каних,но пустия му страх....Но все пак се реших и съм много,много доволна!!! JoyЕ,болеше си,но е търпимо и определено си струва!До сега все бръснене и беше ужас.Сега е супер гладко,абе-струва си!

# 67
  • София
  • Мнения: 3 787
Обикновено ползвам епилатор за тези части,но от както забременях и кърмех нещо не мога да се престраша.Много чувствителна ми беше кожата.Сега вече не кърмя и трябва да се пробвам пак,защото няма сравнение с бърсначаката просто

# 68
  • София
  • Мнения: 3 123
аз махам всичко с кола маска и съм много доволна-бръснала съм си триъгълника само 2 пъти до сега,но моята кожа не го позволява-изрива се цялата и се възпалява.

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да живеят козметичките.
От ходене на ходене все повече се обезкосмявам, последният - отвсякъде и навсякъде, майка, няма лабаво.
Просто не си струва мъките и усилията, да не говорим болката, да се прави тази процедура самостоятелно в домашни условия.
Не знам как са цените другаде, тук за кола на цял триъгълник ми взимат 6 лв, качеството е много добро.

# 70
  • Мнения: 661
Самобръсначка и епилатор - редувам ги.
Кажи ми ти след обезкосмяване мажеш ли се с нещо?

# 71
  • Мнения: 5 393
Аз съм привърженичка на кола маската НО САМО когато се прави от ДОБЪР КОЗМЕТИК.Само тогава се постига желания резултат,болката се свежда до минимум,както и времетраенето на цялата процедура.

# 72
  • Мнения: 811
Аз искам да ви попитам след обезкосмяването мажете ли се с нещо?

аз ползвам това:
пудра за успокояване на за4ервявания(от епилация,бръснене,стисната пъпка...):
топоцин-1бр.
сулфатиацол-1 пак.
сяра 1 с.л.
половин опаковка бебешка пудра
вси4ко се смесва добре,и се пудрите-рецептата е от козмети4ката ми,аз ли4но си намазвам за4ервяването с крем бо4ко на тънък слой и после пудря,подмишниците ми се успокояват за половин-един 4ас след епилация 

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Ей, момичета, много съм ви благодарна за тази темичка.  Hug Честно казано благодарение на нея събрах смелост и отидах на козметик. Почистих краката и триъгълника. Ми това блаженство от гладкти места без гадни косми било невероятно.  Party Да, понаболяваше ме (нали ми беше за сефте  Sick), ама то 16 години бръснене - направо се чудя защо толкова време съм се дърпала и не съм пробвала тази процедура наречена "кола маска" newsm78. След като се убедих в ефективността на колата си почистих и космите подмишниците - отново блаженство  Party. Ще ме разберат само тези дами, които са като мен - с много косми, гъсти, дебели и черни.  Embarassed Звучи гадно, но си е така - радвам се, че имам гъста, черна коса на главата, ама и по краката е така. Честно казано смятам да продължа с колите.
Още веднъж много благодарско  Hug

# 74
  • Мнения: 374
момичета аз съм секцио и се чудя след колко време мога да ходя на кола маска newsm78
Има ли някоя резната мама която е ходила след операцията за да сподели Praynig

Общи условия

Активация на акаунт