Всичко за всички марки гел лакове - 16

  • 64 507
  • 762
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет момичета, надявам се приемате нови попълнения в групата  Hug

Прочетох цялата тема , включително и първите постове, НО пак ще се върна да чета , от един път няма да стане  Mr. Green

От всичко прочетено се спрях на следните три лампи
SUN  6, 8 , 9xplus  , може би най - клоня към осмицата. Вие коя ще ми препоръчате да взема  newsm78

# 166
  • Мнения: 2 179
Их, страхотни нокти отновоо, браво момичета.
 Аз пак да нападна Обичах, много добре лакираш към кутикулите, като рускините....страхотни!
Благодаря! Това е голям комплимент за мен,към това се стремя Simple Smile Рускините са ми фаворити!

# 167
  • Мнения: 14 785
Пак ми се счупи един нокът и го направих с торбичка от чай,база два слоя,един акрилна пудра и от горе топ. Утре ще правя другите ,но този исках да го спася,дано издържи. 😃

# 168
  • Враца
  • Мнения: 800
Дейлили, де да бяха такива моите ноктиии... Това са на една приятелка.

Обичах, много хубав маникюр... Отвсякъде. Heart Сините линии на средните пръсти лепенки ли са, или рисувани със синия лак?

Ениуан, дано издържи.

Камболина, аз бих препоръчала Сън1, не знам колко по-скъпа е, но по-добре дай 10-15 лв отгоре и си купи нея. Другите или са отворени тип мост, или са по-маломощни. 6 и 8 не съм ги разглеждала, но 9х+ мисля, че беше отворена отзад. Това е загуба на светлина.

# 169
  • Мнения: 378
Камболина и аз съм на мнението на Фейри, относно лампата. Имам sun1s и е страхотна!
Обичах, и аз към това се стремя, но не се получава, с тънка четка ли го постигаш?

# 170
  • Мнения: 2 179
ferriy всичко е рисувано,пустия индиго цвят искаше да се размазва при нанасянето на топа,но не му се дадох Grinning
Daniela B. не ,прегръщам настолната лампа ,отварям очите на 10 и действам. Предварително избутвам кожичките старателно с ел.пила или с избутвач.
Понякога си се дразня колко вманиачено работя и по колко време се туткам,ако един ден започна да го практикувам не знам как ще си вмествам часовете...

# 171
  • Мнения: 378
Същата работа съм и аз, понякога ми отнемат 2-3часа и повече, ако ми е дошла музата...

# 172
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Скрит текст:
Над, каква е последователността? Акрилна пудра само по края ли?

Не съм пробвала, аз я взех от чисто любопитство за френски и декорацията във вид на пуловер. Гледах това видео.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZzBpjcsvQc

За укрепване, се слага база, пече се, след това се слага отново база, пудра пече се
Скрит текст:
и може да се продължи с цвят, да се сложи още един слой база и след това цвят или пък направо да се запечата с топ, получава се френски, ако се използват два цвята. Не че ще стане хубав френски.... става само за основа за печати, както е показано във видеото.
По добре е на първия слой мокра база да се поръси с пудрата,съвсем леко до средата на нокътя..това е важно,понеже ако се сложи до кутикула се надига бързо.Изпича се малко повече време и пак база,за да заглади неравностите.Аз ако слагам покривен лак не минавам втори път с базата.

amini  Quickgel се маха прекрасно с тяхната течност за сваляне на гел лак,както и други лакове.Развали се електрическата ми пила и се наложи да махам с течност.Песен е свалянето,даже и с акрилна пудра поръсена върху базата на коди.Но хубаво надрах топ лака,даже и част от цвета свалям.

# 173
  • Мнения: 13 929
Аз не пиля топа, и не желая да го правя, затова внимавам какво купувам.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Я дайте линк на блондинката към база и топ на Куикгел  Embarassed. Защо не ги намирам на сайта  newsm78.

# 175
  • Мнения: 2 015
Имам следния проблем - като ходя в салон и ми махат с ел. пила лака и пада супер бързо, а гледам, че врътката е сложена на средни обороти. Аз вкъщи като пробвах последния път да махам и просто не искаше да пада - пробвах на средни, пробвах и на максимални 30 000 оборота, но много по-бавно се случваха нещата - какъв може да е проблемът? Ако натиснех повече, ми се получаваше дупка в гела, така че явно не трябва да натискам по-силно, но защо не пада иначе... някакви предположения? Накрайника ми е металния 4-я отляво надясно - т.е. със средна грапавина

# 176
  • Мнения: 18 442
Обичах, може да се бавиш, но точно хубавите кожички и нанасянето на лака по този начин при кутикулите придават “професионален” вид на маникюра.

# 177
  • Мнения: 2 179
Имам следния проблем - като ходя в салон и ми махат с ел. пила лака и пада супер бързо, а гледам, че врътката е сложена на средни обороти. Аз вкъщи като пробвах последния път да махам и просто не искаше да пада - пробвах на средни, пробвах и на максимални 30 000 оборота, но много по-бавно се случваха нещата - какъв може да е проблемът? Ако натиснех повече, ми се получаваше дупка в гела, така че явно не трябва да натискам по-силно, но защо не пада иначе... някакви предположения? Накрайника ми е металния 4-я отляво надясно - т.е. със средна грапавина

От фрезите е .

# 178
  • Мнения: 13 929
Я дайте линк на блондинката към база и топ на Куикгел  Embarassed. Защо не ги намирам на сайта  newsm78.

Не съм пробвала базата и топа на Куикгел, трудното сваляне ми се случва с базата и топа на CND.

# 179
  • Мнения: 2 015
Обичах, с тези дали ще е по-добре или да ми препоръчаш някои, които знаеш, че работят?


В салона май ми го махат с подобен на този:

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 10:24 от tiriti

Общи условия

Активация на акаунт