Крем за около очи - 8 тема

  • 115 011
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 279
Аз мисля някой уикенд да му дам шанс да може ако даде реакция да го измия веднага. Абе не ми се разделя така от раз....ще помисля по-нататък. Ужа само вит. Е и алое, но явно и друго има. Чудех се дали охлаждащата съставка нещо ми направи реакция. Кой знае. Сякаш съм по-добре. Като отшумяващо го усещам. Да отминава час поскоро. Като нажилено от коприва изглеждаше. И интересно на едното око по силна реакция, на другото едва си личеше, но явно беше тръгнало.

# 706
  • Мнения: 4 791
Аз мисля някой уикенд да му дам шанс да може ако даде реакция да го измия веднага. Абе не ми се разделя така от раз....ще помисля по-нататък. Ужа само вит. Е и алое, но явно и друго има. Чудех се дали охлаждащата съставка нещо ми направи реакция. Кой знае. Сякаш съм по-добре. Като отшумяващо го усещам. Да отминава час поскоро. Като нажилено от коприва изглеждаше. И интересно на едното око по силна реакция, на другото едва си личеше, но явно беше тръгнало.

При мен доста често се получава, да имам обрив или непоносимост към козметика за лице преди цикъл. Не знам какво става с организма ми, но тогава съм най - податлива на обриви, сърбежи, зачервявания и дразнене. След това, няма проблем. Може и това да е, малко по нисък имунитет.

# 707
  • Мнения: 10 212
Алоето всъщност често дава проблеми, много момичета са споделяли. Аз имам био гел от алое, 99% процента, т.е. чист, сертифициран - на тялото ми действа прекрасно, но на лицето се случи това, което описваш ти. Втори път не съм пробвала, ползвам го за тяло. Така реагирам и към течността от лист от растението, но за него си мислех, че има нужда да се пречиства за нуждите на човешката кожа и затова.

# 708
  • Мнения: 1 387
И аз имам приятелка алергична към алое,така че може от него да е!Пробвай стика на сгъвката на лакътя и ако пак се изприщиш значи не е за теб!

# 709
  • София
  • Мнения: 5 571
...При мен доста често се получава, да имам обрив или непоносимост към козметика за лице преди цикъл. Не знам какво става с организма ми, но тогава съм най - податлива на обриви, сърбежи, зачервявания и дразнене. След това, няма проблем. Може и това да е, малко по нисък имунитет.

Хах, при мен наблюдавам точно същото! Явно не съм уникална Simple Smile Не знам каква е причината, но 2-3 дни преди цикъл много внимавам и не вкарвам никаква нова козметика.

# 710
  • Мнения: 13 404
Не мисля, че ползван крем може да се върне.

# 711
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Говорим за рекламация на продукт предизвикал алергия, а не за  връщане.
При такъв вид рекламация са длъжни да възстановят парите.

# 712
  • Мнения: 10 212
Не знам защо винаги когато стане въпрос за връщане, на каквото и да било, масово хората си представят, че нещото се връща, за да отиде на рафтовете за повторна продажба. А нещото се връща, за да се бракува и потребителите имат право на рекламация. По закон.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
Аз имам био гел от алое, 99% процента, т.е. чист, сертифициран - на тялото ми действа прекрасно, но на лицето се случи това, което описваш ти.

Би ли споделила линк към продукта? Търся си точно такъв гел. Взех това, но не знам доколко е качествено...

# 714
  • Мнения: 10 212
Ето това:
https://www.iherb.com/pr/Mill-Creek-Botanicals-99-Aloe-Vera-Gel- … fl-oz-236-ml/6593

Към момента няма наличност обаче.

# 715
  • Мнения: 13 226
...При мен доста често се получава, да имам обрив или непоносимост към козметика за лице преди цикъл. Не знам какво става с организма ми, но тогава съм най - податлива на обриви, сърбежи, зачервявания и дразнене. След това, няма проблем. Може и това да е, малко по нисък имунитет.

Хах, при мен наблюдавам точно същото! Явно не съм уникална Simple Smile Не знам каква е причината, но 2-3 дни преди цикъл много внимавам и не вкарвам никаква нова козметика.
Не сте сами, моята кожа също е по-капризна няколко дни преди цикъл. Да не говорим че и аз съм по-капризна тогава като цяло и комбинацията хич не е добра... дори и лека реакция ме дразни в пъти повече. От години съм свикнала точно тогава експерименти да не си правя, някакси несъзнателно започнах да го избягвам, вече си е и напълно осъзнато де.

# 716
  • Мнения: 10 212
Мисля, че тази чувствителност преди цикъл е напълно нормална, може би някои жени не обръщат внимание и затова не знаят. Моята козметичка ме е предупредила точно преди цикъл да не й ходя за никакви процедури, че ще трябва да ме упоява. Smiley

# 717
  • Мнения: 13 226
Нормално си е, просто се проявява в различна степен при всеки. За упойката може и да е права, при доста жени прагът на болка е осезаемо по-нисък тогава. Аз внимавам дори какви дрехи слагам, че някои материи ме дразнят и не ги понасям, камо ли нов крем да пробвам... стои и чака, особено околоочните. Има и щастливки, които не ги усещат тия ефекти или могат да не им обърнат внимание.

# 718
  • Мнения: 10 212
O, да, без съмнение е права за упойката, не беше шега. Правени са ми процедури след поставяне на лидокаин първо и пак ми текат сълзи от очите.

# 719
  • Мнения: 10 279
Аз стик няма да връщам, че не си струва. Платих 9$ за него, чаках две, че и три седмици. Имаме много физически магазини на Бодишоп, но тоя стик не се продава там. Всъщност тук в техните магазини предлагат повече неща за тяло. Та как да е. Иначе им писах, че стика им може да доведе до алергична реакция, да не се чудят ако и някой друг изпищи. Мисля, че обрива изчезна напълно днес. Ще изчакам две седмици и ще се пробвам пак. Пък дано е било случайност. Преди да се обрина, резултата ми допадна и мисля че си струва още една проба.

Общи условия

Активация на акаунт