Превенция на подсичането – мисия възможна?

  • 10 332
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 570
Най-добрата превенция срещу подсичането е често измиване, подсушаване и намазването с крем.

# 46
  • Мнения: 376
Рядко децата ми са подсочени, като цяло честа смяна на памперс, кокото е възможно оставях дупенцето да диша без памперс, също така веднъж в месеца измивах дупето с разтвор от смрадлика. Когато се налагаше, използвах и крем Судокрем против подсичане.

# 47
  • Мнения: 378
Важна е добрата хигиена, честата смяна на пелените и ефикасната козметика.

# 48
  • Мнения: 216
Не съм имала проблем с подсичане. Сменям пелените често и почиствам с топла вода или мокри кърпи. Използвам продукти против подсичане само вечер, след баня. Мисля, че хигиената и използването на продукти против подсичане е основната превенция и мисията е възможна.

# 49
  • Мнения: 14
Мия с топла вода и бебешки сапун, оставям кожата да диша и мажа с крем само вечер след баня!

# 50
  • Мнения: 1 421
Измивам с вода и задължително подсушавам, оставям да диша и мажа с крем. Судокрем ни е спасявал в критични ситуации, с първото дете без опит бях решила да не мажа всеки път и на няколко пъти се подсече ужасно, кремът го оправи и почнах да мажа всяка вечер след къпане

# 51
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Не съм имала проблеми, след изхождане в памперса винаги мием с вода и специален лосион. Случвало се е обаче през лятото от горещината да се появи раздразнение- тогава -Судокрем -че

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 36
Третираме дупето на моето внуче със Судокрем от раждането и . До момента не е имала подсичане и кожни проблеми.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 023
Сменям пелените често. Два три пъти мажа със судокрем, останалите пъти с хидратиращ крем. Големият ми син е с атопичен дерматит,  миех дупето му при всяко ходене по голяма нужда.

# 54
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Добрата хигиена и редовната смяна на памперси и нанасяне при всяка смяна на памперса на Судокрем.

# 55
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
На моя малък мъж често му се изсушава кожата на различни места под пелената и за това на всеки месец сменям марката. А при всяка смяна на пелена го мажа обилно със судокрем.

# 56
  • Мнения: 160
Никакви хитрини не са успявали да ни помогнат с подсичането. Судокрема е добър, но малкият имаше памперс дерматит и се намеси лекар тогава.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Честа смяна на памперса и миене на дупето винаги, когато сме вкъщи. Мажа със судокрем или бепантен при всяка смяна. Засега фал не е имало.

# 58
  • Мнения: 164
Често сменяме пелените и мажем с коремче.При подсичане след измиване поливам с разтвор от смрадлика,оставям кожата да подпиша и задължително мажа със Судокрем.Много помага наистина,с него мажа и ранички

# 59
  • Мнения: 2 366
Сменям пелената често, мия с вода, подсушавам добре и мажа с крем.

Общи условия

Активация на акаунт