Пералня с горно зареждане

  • 6 123
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 520
... - от пералните с горно зареждане изпадат често дрехи, след прането, когато ги изваждате;
водата и препаратите перат на практика; ...

Не разбирам от техническа гледна точка, но:
Когато я купихме, живеехме на друго място и в кухнята нямаше къде да сложим нещо по-широко от това, иначе предпочитахме тези с предно зареждане, защото бяха по-евтини Confused
Но сега не съжалявам, защото много мразя наредени неща в/у пералня или каквото и да е друго, мъжът ми дори сега успява да наслага разни зарядни там, а не си представям какви сландали щях да вдигам, ако имахме такава с люк Laughing


Когато вадя дрехи от пералнята на майка ми с люк, като дръпна една дреха, всичко се изнизва след нея и се изсипва на пода  #Cussing out при тези с горното не мога да си представя как ще изпадне нещо и не ми се е случвало за 5 години  Naughty

# 31
  • Мнения: 3 423
Родителите ми имаха такава от ГДР, казваше се WA, години въртеше дрехите и пееше.
Ние имаме също пералня с горно зареждане на AEG 4400. Много сме доволни. Не е шумна, има 1000 оборота центрофуга и е А-класа за употреба на ток. Не е и скъпа. Препоръчвам ти я.

# 32
  • Мнения: 5 475
  newsm78  Всяка покупка зависи от късмета. Taka,че може да купиш неща от добра марка и да ти се скапат веднага или пък обратното,уред "куче марка" да работи безотказно с години.
  В момента на пазара тук ,като най-добри марки посочват AEG и MIELE и двете са немски!
Свекърва ми има Miele W250 работи  безшумно и има много екстри.  Peace
  Не знам технически погледнато кой вид перални са най-качествени,но факт е,че 90 процента от професионалните перални машини в  laundry-тата в САЩ са с горно зареждане!Може би си има причина!  Rolling Eyes
 Късмет в избора!  Peace

# 33
  • Мнения: 3 423
В момента на пазара тук ,като най-добри марки посочват AEG и MIELE и двете са немски!
Свекърва ми има Miele W250 работи  безшумно и има много екстри.

Да, марките са немски, но Miele-то е толкова скъпо, защото чарковете са произведени в Германия. При другите марки се ползва евтина работна ръка по съседните държави. Ползвала съм и Miele и това наистина е топ-уред! Ако имате парите, позволете си Miele. Верно, почти двойно по-скъпи са от другите марки, но си струва. Пък и машина не се купува всеки ден.

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Не знам технически погледнато кой вид перални са най-качествени,но факт е,че 90 процента от професионалните перални машини в  laundry-тата в САЩ са с горно зареждане!Може би си има причина!  Rolling Eyes

ми купи си тогаз професионална пералня с горно зареждане, а не домашна Wink

# 35
  • Мнения: 2 673
заради една реклама реших да пусна търсачката и открих тази тема.
Ама малко се обърках - горно зареждане - люк?
Горното не са ли тези които се отварят нагоре Grinning
А люк? - настрани?

# 36
  • Мнения: 5 462
Моята е Whirpool ,  ужасно шумна .Ползвам е 6 година , но не съм доволна. newsm11 wash hang 1ironing

# 37
  • Мнения: 188
Аз имам такава с горно зареждане Бош,която струваше колкото една кола 1 400лв, на 7 години е и не съм доволна, защото е много шумна, чува се чак в съседите отсреща  и вече се разпада и когато извикахме техници нестига че ни взеха 15лв ами ни казаха че нищо не може да се направи защото пералнята била на 3 крачета  #Cussing out и колкото изкара Sick

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Горното не са ли тези които се отварят нагоре Grinning
А люк? - настрани?

точно така е. ДА.

# 39
  • Мнения: 147
             Използвала съм Whirpool с горно зареждане и съм много доволна. Беше малко шумна, но не прекалено  Simple Smile. Решили сме да си купим пак такава (за нашето жилище), независимо от марката. И клас А, разбира се.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт