Временна частична загуба на зрението

  • 17 675
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пусна ме да си ходя с тази диагноза от немай къде и ми каза след 6 мес. пак да отида.
Ще потърся и невролог (проблемът ми май е комплексен- мигрена, миниеров синдром, кръвно, нервност...)

# 31
  • Мнения: 9 990
Определено-мисля, че даже ще ти е по-от полза...Защото на мен тази диагноза ми е поставяна при оплакване от болки в главата, при четене още в ученическите години от няколко места.Мигренозните болки бях чувала от препатили, че са съпроводени със загуба на зрението...

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мигренозните болки бях чувала от препатили, че са съпроводени със загуба на зрението...
И аз съм го чувала това. Аз не забелязвам пряка връзка между двете оплаквания, но може би имат нещо общо.

# 33
  • Мнения: 817
Рени ,аз имам доста силно изразен акстиматизъм.С лявото око почти не виждам.При мен проблема е от дете и толкова съм свикнала.......сега гледам да си пазя повече здравото око.
Аз съм много доволна от докторките в ИСУЛ и по специално от Демирчева.
В поликлиниката в Дианабад/и на теб ти е близо Wink/ има една много кадърна очно лекарка.Казва се Чиошиан или нещо подобно.

# 34
  • Мнения: 9 990
А спазмите-как ги определяш тях?Опиши ги.При мен-вечер главно, когато се опитвам да заспя, като затворя очи усещам все едно окото се преобръща.Според последният лекар-това било типичен спазъм...

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В поликлиниката в Дианабад/и на теб ти е близо Wink/ има една много кадърна очно лекарка.Казва се Чиошиан или нещо подобно.
В тази поликлиника ни е ДжиПи-то, но не съм знаела за тази офталмоложка. Аз отидох в 25-та в Младост 3.

А спазмите-как ги определяш тях?Опиши ги.При мен-вечер главно, когато се опитвам да заспя, като затворя очи усещам все едно окото се преобръща.Според последният лекар-това било типичен спазъм...
При спазмите ми се губи част от зрителното поле- ляво или дясно. Виждам и едни цветни светещи и мигащи начупени (зигзагообразни) линии, много са дразнещи.

Общи условия

Активация на акаунт