Звездни компромати - 353

  • 96 709
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 604
Шега е. Лили ме разбра.😉

# 691
  • Мнения: 3 072
Гинка сякаш я водят с опрян в гърба пистолет. Толкова явно си правят игрите вече.
омерзително е да се наблюдава този цирк. за две тигърчета се мобилизираха троловете за протест, за Банско тоже, но тук, всичко е точно............
Омерзително е и да се говорят глупости.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Мислех, че аз имам проблем със зрението или ТВ- Гинка наистина ми струва сиво-жълта, с огромни сенки под очите. Явно не само аз я виждам така. Впрочем, така жълтакави ми се виждат повечето герои от новия сезон на Откраднат живот. Това някакъв специален начин на снимане и тв излъчване ли е или така си изглеждат?

Последна редакция: пт, 02 мар 2018, 09:46 от Blue Turquoise

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Всичко е набързо стъкмявано да покаже, че каката има пари. Ама на фризьор да я бяха завели поне.

Само преди няколко страници се говореше за къщата и с незнам какъв специален басейн, та не е сигурно, че няма пари. Из медиите също се говори за поршето й. Аз много се изненадах, че отиде при премиера сама, ако беше тъпо, подставено лице щеше да има някой с нея. Много странна история.

# 694
  • Мнения: 35 147
Гледам, че при Гала е Цвета Кирилова. Тая дама откакто не е в Нова се занимава с всевъзможни неща и се появява там, където не я очакваш. Ама е загладила косъма.

# 695
  • София
  • Мнения: 8 140
Гледам, че при Гала е Цвета Кирилова. Тая дама откакто не е в Нова се занимава с всевъзможни неща и се появява там, където не я очакваш. Ама е загладила косъма.

Преди години я бях гледала да обяснява за някакъв, който я преследвал навсякъде. Много странна история беше, и невероятна.

# 696
  • Мнения: 14 499
Всичко е набързо стъкмявано да покаже, че каката има пари. Ама на фризьор да я бяха завели поне.

Само преди няколко страници се говореше за къщата и с незнам какъв специален басейн, та не е сигурно, че няма пари. Из медиите също се говори за поршето й. Аз много се изненадах, че отиде при премиера сама, ако беше тъпо, подставено лице щеше да има някой с нея. Много странна история.

При премиера кой ли не ходи. Пък колко народ знам дето му пускат есемеси....той нали е бърза помощ, все търси ситуации в които да изиграе поредната роля на спасителя на нацията.

# 697
  • Мнения: 1 399
За тъпа Гинка не е, не и от най-глупавите, връзва две изречения.
Обаче за всичко останало - не е много ясно.
Да не се окаже, че Цвети Янева е дарила част от гардероба си от преди бременността благотворително в помощ на бизнеса на мъжа си?

# 698
  • Мнения: 3 072
Взе ми го от устата. Дума по дума. Но не съм сигурна дали е Цвети Янева, да не е Десислава Ковачка. Thinking

# 699
  • София
  • Мнения: 2 062
Хайде като за петък да се настроим малко по - “поетично”
10 мъже, които изглеждат различно без своето лицево окосмяване Mr. Green

И да си кажа за Джо Манганиело - всякак ми харесва, взимам си го! Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 39 516
Антон Стефанов ми прилича на брата на Чарли от "Двама мъже и половина". Не само физически...
Това за Антон е като комплимент. Смъкни още по- надолу!

# 701
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
На мен ми носи усещането за пасивната страна в хомосексуална двойка.

# 702
  • Мнения: 39 516
Още по- на долу, Кактус!

# 703
  • Мнения: 3 654
Хубавият мъж е хубав всякак, с брада, с мустаци или без.

# 704
  • Вестерос
  • Мнения: 38 299
Я ме просветлете на Анелия, Емилия и Кокото, кой първи се жени за него и колко деца имат от него?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт