Скъпи наследници (Семейството е всичко) - Тема 4

  • 73 647
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 176
И аз харесвам Много Неда.
Койна Русева ми е супер противна от началото. Много зле играе и ролята и е скучна, и плоска. В новия български филм, наистина е абсолютно същата.

# 31
  • Мнения: 9 865
Аз също харесвам Неда и като я сравнявам с майката на Катерина (забравих името на героинята), ами по-фино и по-"градско" излъчване има самата актриса оттам и образът. Катог и гледам все  си мисля, че е трябвало обратно да ги позиционират.
Само Катето нямаше да може да се роди с кафяви очи от двама синеоки родители, ама карай... подробности.

# 32
  • Мнения: 611
Ана все по-неприятна ми става,явно актрисата наистина добре се справя, защото във "Връзки" много я харесвах.

# 33
  • Мнения: 5 435
Благодаря за новата тема! Интересно ми е кога Марин ще си признае.

# 34
  • Мнения: 1 539
И на мен последните 2 серии леко ми доскучаха, но продължавам  да го следя. Чакам да се развият отношенията между Катя и Боби, да я видим що за любов ще бъде.
Според мен Венета добре си играе ролята, не мога да си я представя да подкача Косьо като Неда (което беше доста забавно). Неда също е много добра актриса.
Снежи си каза, че "не заслужава" любовта на Ваньо, но нещо не я развиват добре тази линия. Тя като че ли нищо не изпитва към него. Ясно, че има други проблеми на главата, но все пак..

# 35
  • София
  • Мнения: 4 397
И на мен последните 2 серии леко ми доскучаха, но продължавам  да го следя.

На мен не леко ами доста ми доскуча вече  Mr. Green , почти губя интерес, толкова бавно и мудно се развива действието, направо заспивам  Tired

И Милица с това Маринеееее, Станиславееее, се изчерпа вече  Mr. Green

# 36
  • България
  • Мнения: 6 209
Не виждам какво е значението на Ленин, може би по-нататък..... някоя сутрин ще се събудят със Снежка прегърнати, лика и прилика са си. Grinning
  Това очаквам да се случи. Иван може да е добряк, обаче според мен не си подхождат със Снежа. Става да и бъде баща  Grinning
  Ленин и Снежка добре си пийват заедно  Joy.

# 37
  • Мнения: 3 961
Не знам дали е коментирано, но знае ли се тези 170 наведнъж ли ще ги дават, или ще ги разделят на сезони?

# 38
  • Мнения: X
на мен вече сериалът ми е доста скучен. Признавам си, че спрях да го гледам, а тук от форума научавам как върви  мудното действие Simple Smile

# 39
  • Мнения: 15 553
И аз благодаря за темата Simple Smile

И аз съм за любов между Ленин и Снежа. Филип Аврамов ми е много любим от Домашен арест. Снежа ми харесва, като цяло / и самата актриса, и ролята й/, обаче има нещо, което леко ме напряга /дразни/ и не мога да разбера какво точно.
А Венета ще умре ли или ще успеят да я спасят - знае ли се нещо?

Любчо беше толкова сладък с тази очарователна усмивка, докато го снимаха, че ми идваше да го нацелувам. Страхотно сладурче е това момче Simple Smile

Борката и Катя уж са главните герои, а нещо съвсем назад ги дръпнаха. Не разбрах защо чак такава сериозна дистанция пазят - толкова ли не могат да се контролират

# 40
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
На мен Койна много ми харесваше в Дървото на живота, а тук е толкова противна и еднообразна, но от време на време просветва у нея човешкото.
А Марин как може да е такава будала и да има доверие на Цецо, че и му се изповядва. Не знам кога ще загрее, че са тим със сестра му.

# 41
  • Мнения: 15 553
Относно Милица - мисля, че нарочно наблягат на негативното й излъчване и лошото й отношение към всички роднини, за да може след време да се види промяната, която ще настъпи у нея. Мисля, че с времето ще се сближи с Марин и останалите роднини и то с цел да се обединят срещу Ана и Снежка. Според мен Милица ще претърпи най-голяма метаморфоза във филма, заедно със Станислав

# 42
  • Мнения: 1 152
И Неда, и Венета ми харесват. Е, Неда определено повече. Някой знае ли къде другаде е играла актрисата? Иска ми се да я видя и в други роли.

А "Станиславееее" толкоз дебилен го изкарват, че дори след като разбра, че Ани му е братовчедка, продължава да напира и да и се обяснява Grinning

# 43
  • Варна
  • Мнения: 17 956
А "Станиславееее" толкоз дебилен го изкарват, че дори след като разбра, че Ани му е братовчедка, продължава да напира и да и се обяснява Grinning

Е, не. Твърди, че в Средновековието се женели първи братовчеди за да запазят наследството в семейството. Че и внуци намеси. Rolling Eyes
Всъщност нито Милица, нито Станислав ми изглеждат толкова алчни за пари, сякаш им е по-важно да направят мръсно на останалите .

# 44
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 782
И според мене Милица ще се промени, не знам дали заради случката с Ана и Снежа, или заради нещо друго, но съм убедена в промяната. В момента го играе обидена заради предишно отношение на баща си и брат си.

Общи условия

Активация на акаунт