Откраднат живот - ТЕМА 34 Критична точка... в частна болница "Св.Кирил"

  • 40 141
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 818
Ели, ако успеят да задържат образа му в тази посока, в която е тръгнало развитието му, накрая направо хале ще трябва да наемем Grinning Всъщност, аз не виждам и защо да не го продължат, тъй като и както си е сега, има достатъчно интрига и няма нужда да му вкарват някакви допълнителни гадости, та да е интересно. Вера, отместваме дупета малко, та да се намърдаш във фен-клуба Grinning

Барбарела, според мен, понеже в този сезон се очаква да се случват гадости на Калин, вероятно Наталия ще има по-човешко поведение от предходния. Мен при нея ме побърква вдигнатата вежда, когато е недоволна, но гледам да не обръщам внимание Grinning


Със Зорница се карат, карат, а все се търсят за нещо ... Ще изтърпим този период .Дано да си заслужава  Praynig .
Има нещо много сладко в начина, по който се приближават един към друг. Плахо, леко, правят крачка напред, после назад, но непрекъснато нещо ги човърка отвътре. А Марио има такава огромна нужда от човек, с когото да е открит, да споделя, да махне малко от товара, дето му е върху плещите...мисля, че това, че е сам и няма на кого да се довери и да разчита, му тежи много. Тя пък тука месеци наред си преглъща болката...дано да се открият и двамата. Честно казано, омръзнало ми е да гледам създаване на връзки, основани на физическо привличане и секс. Искам да видя как се заражда любов, пък после нека се целуват колкото си поискат Grinning

Оуу, промото ми харесва, благодаря, Яница Simple Smile Надявам се само да набият канчето на Васко и да го пратят поживо, поздраво, дано само не ми го дават как рони сълзи и се разкайва.

# 736
  • Мнения: 5 907
Fairy, веждата наистина е кошмарна🙂
Дано си права за развитието й и наистина да покаже някаква човечност.

# 737
  • Мнения: 3 818
Fairy, веждата наистина е кошмарна🙂
Дано си права за развитието й и наистина да покаже някаква човечност.
Аз отначало, като почнах да гледам, направо подскачах от това повдигане на веждата ѝ. Бях почти като Галактическата принцеса спрямо Диана Joy Също и начинът, по който си свива устните, адски ме дразнеше. Обаче после почнах да се настройвам, че това си е част от самата актриса, а не е нарочно изиграна мимика, и това някак ме успокои и почнах да я приемам по-нормално. Към края на сезона вече бях свикнала с нея достатъчно, за да не ме дразни, а като се очовечи поведението ѝ, почнах и да я харесвам Simple Smile
Но смятам, че Дария е по-колеблива в изпълнението на драматични сцени. Примерно в първи сезон като я гледам сега каква е луда глава, ми е доста по-симпатична как играе.

А иначе ако Калин се окаже болен/пострадал/инвалидизиран, тя трябва да го подкрепи, да бъде до него, да му помага, да му е опора. Няма място за лиготиите от предния сезон. Освен това вече е и майка. Определено имам големи очаквания за нейния образ да е в положителния спектър Simple Smile

# 738
  • Мнения: 9 150
Изгледах серията и аз,хареса ми.
Направо ме прободоха в сърцето със стария кадър с целувката,ефекта е-няма как да харесам двойката Огнянова/Ковачев.Може и да съм единствена,но няма как Simple Smile

Все повече ми харесва Тони.И като персонаж,поправя се момчето и добре играе,повече му вярвам и разбирам Simple Smile отколкото на батко му.

Фотева достойно замества Виолета,но Захариев ,Банков-не.Фотева е малко кучка ,но с финес.

А Жекова и Пенев ,може да не са най-положителните образи в сериала,но ми  е огромно удоволствие да ги гледам.Тези хора с такава лекота играят,репликите така им се получават,абсолютно им вярвам.

# 739
  • Мнения: 3 818
Ето и официалното описание на епизода довечера. Освен това, което вече знаем - че Калин и Наталия се връщат, а Васко ще си хортува с Магда, от описанието става ясно и че Тони ще си сподели миналото с Огнянова.

Амбър по повод на директорския пост, единственото, заради което ми липсва Банков е именно в качеството му на директор. Щеше да постави на мястото ѝ Фотева за норматив. Ама като няма, ще си гледаме Пешко Grinning Който пък в предишния сезон орева света, че иска да оперира, а сега като го гледам, вече не му е толкова важно.

# 740
  • Мнения: 6 161
Изгледах серията и аз,хареса ми.
Направо ме прободоха в сърцето със стария кадър с целувката,ефекта е-няма как да харесам двойката Огнянова/Ковачев.Може и да съм единствена,но няма как Simple Smile...
Те още не са двойка , някои от нас се надяват да станат  Peace
Все пак ще пазим място в "нашето хале"  welcome Те някои сума ти партии смениха , та една фен-група ли ?
На мен Зорница и Марио ми стоят някак по-близо един до друг   newsm78 /въпреки първоначалното  кофти мнение /  , липсва тази надменност и  тайнствена обремененост /то пък се оказа  все още жива жена/ , каквито имаше при Банков .

# 741
  • Мнения: 62
Докторите на Св.Кирил са в страхотна форма,нали?Аз най-много си харесах коремчето на Тони.



А този с дългата коса е  Калин.

# 742
  • Мнения: 3 818
На мен Зорница и Марио ми стоят някак по-близо един до друг   newsm78 /въпреки първоначалното  кофти мнение /  , липсва тази надменност и  тайнствена обремененост /то пък се оказа  все още жива жена/ , каквито имаше при Банков .
Има топлина между двамата, това е различното. И топлината е взаимна, не едностранна. Просто Марио не играе ролята на киборг. Той е суров, но е много сърдечен и емоциите не го притесняват по никакъв начин. И някак си  емоцията е еднаква и при двамата, няма го онова ходене на единия по другия.

# 743
  • Мнения: 2 655
Изгледах серията и аз,хареса ми.
Направо ме прободоха в сърцето със стария кадър с целувката,ефекта е-няма как да харесам двойката Огнянова/Ковачев.Може и да съм единствена,но няма как Simple Smile...
Те още не са двойка , някои от нас се надяват да станат  Peace
Все пак ще пазим място в "нашето хале"  welcome Те някои сума ти партии смениха , та една фен-група ли ?
На мен Зорница и Марио ми стоят някак по-близо един до друг   newsm78 /въпреки първоначалното  кофти мнение /  , липсва тази надменност и  тайнствена обремененост /то пък се оказа  все още жива жена/ , каквито имаше при Банков .

Аз от заклета фенка на Банков, се превърнах в яростна фенка на Марио.
Не знам какъв бе този обрат, но вече изобщо не ми липсва в сериала и до Зорница.

# 744
  • Мнения: 7 232
Айде, ние го забравихме, да го забравя и Зорница вече и да си гледа живота! Grinning

# 745
# 746
  • Мнения: 3 818
Айде, ние го забравихме, да го забравя и Зорница вече и да си гледа живота! Grinning
2-3 епизода ѝ давам, не повече Grinning

Между другото, понеже се чудехме в началото как така Тони ще е наркоман, пък е лекар, ако съдим по нещата, които разказаха, явно той е бил зависим като ученик. После се е взел в ръце (по-скоро брат му го е взел Grinning ), изчистил се е, завършил е медицина и така са се получили нещата.

# 747
  • Мнения: 9 150
Хаха Ели,благодаря.Знае ли човек,всичко се случва в този живот,пък и щом място си имам Simple Smile
Повтарям се ,но да обясня защо мисля така за тях двамата в момента.Диана е по-слабичка актриса(засега,млада е),но покрай Вергов този факт се размиваше някак,имаше много силна химия с него.А сега и Велислав не е най-великият актьор и отсреща тя,и не могат да ме развълнуват.Това са си моите възприятия,така ми действат т.е. не ми(за момента).
Иначе съм съгласна с вас,че този мъж е много по-лек като характер и по-подходящ за нея.Аз ги разглеждам може би повече като актьори,а не като персонажи.

# 748
  • Мнения: 3 818
Амбър, има и нещо друго. При сегашната двойка нещата се развиват бавно, полека, без много огън. Има привличане, но така накриво стъпиха и двамата в началото, че по-скоро се привличат, отблъсквайки се Grinning. Докато това между Зорница и Банков беше пожар, внезапно, много силно, много наелектризирано с...как да го кажа, сексуална енергия Grinning Затова и целувките им в началото бяха изпепеляващи, а тук ще бъдат по-скоро израз на нежност...

# 749
  • София
  • Мнения: 12 522
На мен Марио и Огнянова изобщо не ми се връзват като двойка, не ми харесват.
Сега гледам снимки на актрисата, която играе Мона. Симпатична е, но в сериала ми е много противна. Даже ми прилича на мъж.

Общи условия

Активация на акаунт