Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 92 902
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8 301
Пиреус. Отвратителни реклами. Със все същия плазмодий.

Новата е къртач! Simple Smile

# 361
  • Мнения: 9 865
Аз ги харесвам на Пиреус. И Леонид Йовчев много го харесвам като актьор.

# 362
  • Мнения: X
Новата реклама на BMW Heart wow

# 363
  • Мнения: 9 196
Нито, като актьор, нито мутрата му изобщо, нито одърпаното му кече, което трябва да мине за коса, нито нищо в тия реклами, ама едно няма да ми харесва в тях ...

# 364
  • Мнения: X
Лелеее,ама Леонид Йовчев е Скорпион,ето защо и аз го харесвам,тези хора привличат много Simple Smile

# 365
  • Мнения: X
С кое?! Със злоба, отмъстителност и лошотия..?

# 366
  • Мнения: 9 865
Мъжете скорпион не са такива, ако може да се обобщи и ако изобщо зодията може да е критерий за оценка за зрял човек.
Но това е много офтопик.

Много ме дразни възобновеното прасе от кренвирши на Бони, направоооо истерясвам като го видя.

# 367
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Рекламите на Кауфланд са потресаващо противни 😵

# 368
  • Мнения: 6 831
Мъжете скорпион не са такива, ако може да се обобщи и ако изобщо зодията може да е критерий за оценка за зрял човек.
+1  Peace
Но това е много офтопик.

Много ме дразни възобновеното прасе от кренвирши на Бони, направоооо истерясвам като го видя.
Малката ми щерка пък умира от смях като го види.  Laughing

# 369
  • Мнения: X
Този Леонид изобщо не ми харесва. Превъзбудено лигав ми се струва, а и на вид според моите разбирания е ... неприятен.

Не ми харесва музиката от рекламата на А1. Някакви негърски ритми, буквално ми се забиха в съзнанието и ме докарват до потрес, а днес съм болна вкъщи, гледам телевизия и нон стоп я въртят.

# 370
  • Мнения: 1 187
Супер мега много ме дразни тъпата надута овца от  бнп парибА лични финанси,  супер дразнеща реклама  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 371
  • Мнения: 1 187
ахахахахахах току що видях чисто новата реклама на триваго Grinning дамата отново е облечена супер гипс :Д тоя път звучеше все едно и на нея и е писнало да го казва това ,абсолютно същия текст мн зле ..

# 372
  • Мнения: 36 677
Тази жена наистина много зле се облича - кой ли е стилистът на рекламата? Тиквената блуза и червеният панталон съвсем приличат на пижама..
Видях рекламата с Леонид и заека - харесва ми, забавна е Simple Smile

# 373
  • Мнения: 7 848
Тази реклама на Триваго показва, колко е важно облеклото. Момичето само по себе си е хубаво и с тия неестествено стоящи по нея торби, цялата реклама става непоносима. А може би е умишлено така изтипосана,за да не се приковава вниманието на нея, а на това как да търсим най - евтиното.

# 374
  • София
  • Мнения: 8 154
По принцип тя е облечена в цветовете от логото на Триваго.

Общи условия

Активация на акаунт