Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 92 798
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 288
ахахахахахах току що видях чисто новата реклама на триваго Grinning дамата отново е облечена супер гипс :Д тоя път звучеше все едно и на нея и е писнало да го казва това ,абсолютно същия текст мн зле ..
Гледах теклама на Триваго по една френска телевизия, нямаше нищо общо с нашата! Девойчето беше с някаква ефирна дреха  тип нощница и се рееше в небето, нещо загадъчно...после се появяваше тривагото....

# 376
  • Мнения: 2 104
Най-просташки са ми рекламите за кредити, всякакви. Не знам как винаги успяват да измислят такива тъпотии.
Рекламата на Трейдър БГ също е доста безвкусна, както и тези на лотарията.

Преди малко видях една реклама на Лорели, беше доста симпатична.

# 377
  • Мнения: 11 555
"Ни мога! Карта бизкантактна!"  Joy

# 378
  • Мнения: X
Гола кака се чекне на екрана, капки вода...чакам да видя сапун/шампоан или подобно.
Ама не, кафе!
Да се чуди човек каква е връзката на кафето с голотията....   Laughing   явно нямам чак толкова мозъчни гънки да вдЕна.
"Как бе?! Кафе с райбер!" -моя мъж  я разгада.......   LaughingLaughing 

# 379
  • Мнения: 14 115
Харесва ми рекламата на нес кафе за специалните хора - да седнат тези, които никога не са ме виждали да плача, които не помнят името ми и т.н.

# 380
  • Мнения: 2 632
Такова творческо безсилие за измисляне на добра реклама, привличаща вниманието, че от Олд Спайс са решили да проглушат ушите ни с крясъци и викове. Не мислех, че могат да бият предната си реклама по тъпотия, но новата чупи тъпометъра на кристали.

# 381
  • Мнения: 1 710
Всяка реклама на Олд Спайс ме отвращава. Не се сещам за по-неприятна и отблъскваща реклама.

# 382
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Вергов вече е напред с няколко реклами.

# 383
  • Мнения: 9 865
Много ме дразни рекламата на Еврофутбол, която пускат в паузите на Световното. Няма такава тъпотия. И не разбирам какво държат юнаците в потури, на мен ми прилича на ла*но... страшен криейтив.

# 384
  • Мнения: 1 708
Хах, точно това идвам да споделя и аз.
И на мен тази скала, която вдигат юнаците ми прилича на същото Satisfied
И това "Господ е българин!" защо го вмъкват?
Като цяло не добро изпълнение, а преди имаха по-добри реклами.

# 385
  • Мнения: 36 604
"Сговорна дружина планина повдига" - предполагам, че това са искали да кажат, но ми изглежда безсмислено...И планината наистина е грозна.

# 386
  • София
  • Мнения: 8 126
Ужасна е на Еврофутбол, и как пищи озвучителя. Но рекламата на А1 води моята класация. Музиката е зомбираща, да не говорим, че я дават по 15 пъти за час.

# 387
  • Мнения: 1 710
Ужасна е на Еврофутбол, и как пищи озвучителя. Но рекламата на А1 води моята класация. Музиката е зомбираща, да не говорим, че я дават по 15 пъти за час.

В тази връзка се сетих, че някъде четох едно свежо попадение:
"Гледам си аз реклами и на всеки 15 минути прекъсват за някакъв филм"

# 388
  • Мнения: 8 258
Ужасна е на Еврофутбол, и как пищи озвучителя. Но рекламата на А1 води моята класация. Музиката е зомбираща, да не говорим, че я дават по 15 пъти за час.

В тази връзка се сетих, че някъде четох едно свежо попадение:
"Гледам си аз реклами и на всеки 15 минути прекъсват за някакъв филм"

Не се оплаквайте, много е лошо да няма реклами. Нито до тоалетна можеш да отидеш, нито за нова бира от хладилника да прескочиш ...  Mr. Green

# 389
  • София
  • Мнения: 8 126
Че то по време на рекламите, може да се изкъпеш и да сготвиш Joy

Общи условия

Активация на акаунт